Author Archives: HP

Kto kontroluje Rakkę?

23 Październik 2017

Zastępca szefa komisji stosunków międzynarodowych w syryjskim parlamencie Amar al-Asad powiedział Sputnikowi, że ​​napływa teraz wiele doniesień, że miasto jest kontrolowane przez te lub inne siły, ale one pochodzą nie z Rakki, a z jakichś innych miejsc.

 „Międzynarodowa koalicja i Daesh zniszczyły nawet kamienie i drzewa w mieście, tam nic nie pozostało przy życiu. Dziś jest to miasto duchów. Część mieszkańców miasta uciekła, wiele osób zginęło”. Deputowany uważa, że ​​„Amerykanie wykorzystują Kurdów do realizacji własnych planów. Gdy tylko syryjska armia przejmie miasto pod swoją kontrolę, stan rzeczy się zmieni. Amerykański plan w Syrii ledwo zipie po porażce na froncie politycznym i militarnym”.

Operacja w Rakce, a dokładnie to, jak ona się odbywała, budzi wiele pytań, powiedział deputowany. „Wyzwolenie Rakki to produkcja teatralna, która była potrzebna do podniesienia ducha bojowego (przeciwników syryjskiego rządu) po sukcesie i postępie syryjskiej armii. Armia weźmie pod swoją kontrolę całe miasto, nie może być w tej kwestii żadnych kompromisów” — powiedział syryjski deputowany Amar al-Asad.

Amar al-Asad powiedział, że głównym pytaniem, które pojawia się przy rozmowach o Rakce, jest „gdzie podziali się terroryści Daesh, którzy walczyli w mieście?”.

Za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201710236546786-sputnik-syria-rakka/

———————————————-

“Zabić księży!” Prymas Polski na smyczy… – Jacek Międlar

23 Październik 2017

Kolejna porażka terrorystów. Tym razem na Filipinach

23 Październik 2017

Filipiny ogłosiły wyzwolenie Marawi z rąk terrorystów związanych z PI.

Minister obrony Filipin Delfin Lorenzana oznajmił, że władze państwa wyzwoliły miasto Marawi z rąk islamskich terrorystów zainspirowanych ugrupowaniem Państwo Islamskie — podaje CNN Philippines.

„Ogłaszamy zakończenie wszystkich operacji w Marawi” — podkreślił na spotkaniu ministrów obrony państw członkowskich ASEAN.

 
Według danych resortu 22 października filipińscy wojskowi przeprowadzili operację poszukiwania 30 terrorystów, którzy pozostali na terytorium miasta. Wszystkich zakładników udało się uratować. Prezydent Filipin Rodrigo Duterte jeszcze 17 października oświadczył, że miasto Marawi zostało wyzwolone z rąk terrorystów związanych z PI.

Telewizja podkreśla, że wyzwolenie miasta zajęło filipińskim władzom pięć miesięcy. W rezultacie zostało zabitych ponad 900 terrorystów, w tym obywatele państw obcych i liderzy ugrupowania.   

Państwo Islamskie to ugrupowanie terrorystyczne, którego działalność jest zakazana w szeregu państw, w tym w Rosji. 

Za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201710236545260-PI-Filipiny-Marawi-wyzwolenie/

—————————————————————

O tym media nie powiedziały! Największy bank otrzymał gigantyczną dostawę nasion… Nie – to nie jest dobra wiadomość

23 Październik 2017

 Najważniejszy na świecie bank otrzymał 50000 pod koniec lutego, nie 50000 dolarów lecz 50000 nasion.

Tym najistotniejszym bankiem na świecie jest Svalbard Global Seed Vault (wikipedia), repozytorium genetycznej spuścizny planety wykute we wnętrzu wiecznie zamarzniętego zbocza góry na norweskiej wyspie Spitsbergen.

Administrator skarbca The Crop Trust, opisuje sejf jako „awaryjny magazyn nasion, zbudowany tak aby przetrwać próbę czasu oraz na wypadek naturalnej lub spowodowanej przez człowieka katastrofy”

 Nieformalnie zwany „Sejfem na dzień zgłady” przechowuje głównie nasiona ryżu, pszenicy, ziemniaków, soczewicy i ciecierzycy.

Ostatnia dostawa 50000 nasionek pochodzi z Benin, Indii, Pakistanu, Libanu, Maroka, Holandii, USA, Meksyku, Bośni i Hercegowiny, Białorusi oraz Wielkiej Brytanii.

Żadne z mediów głównego nurtu nie zdaje najważniejszego pytania: jakie „naturalne lub spowodowane przez człowieka katastrofy” mają zniszczyć prawdziwe genetyczne dziedzictwo ziemi oraz kim jest The Crop Trust?

Globalny Bank Nasion sponsorują fundacja Billa Gatsa i jego żony; gigant agrobiznesu DuPont Pioneer Hi-Bed – jeden z największych na świecie właścicieli patentów GMO i powiązanych chemikaliów rolniczych; Syngenta – szwajcarska firma produkująca agrochemikalia i nasiona GMO; Fundacja Rockefellera – prywatna grupa. która zapoczątkowała „genetyczną rewolucję”; CGIAR globalna sieć mająca na celu zabezpieczać przyszłość żywności – za jej utworzenia odpowiada Fundacja Rockefellera.

Sam zarządca mroźnego banku nasion Crop Trust nazywa siebie „niezależną organizacją działającą pod międzynarodowym prawem”. To organizacja założona w Rzymie przez „Food and Agriculture Organization and Bioversity International” w imieniu wspomnianego wcześniej CGIAR. Do roku 2012, Crop Trust przewodniczyła Margaret Catley-Carlson, była prezes założonej przez J.D. Rockefellera III, Population Council (aka stowarzyszenia eugeniki).

Wątpliwą niespodzianką jest to, że za Globalny Bank Nasion odpowiedzialne są te same rodziny zawładnięte obsesją eugeniki jakie odpowiadają za rewolucje GMO. Dlaczego są oni zaniepokojeni możliwością katastrofy ekologicznej, która może zmieść z ziemi wszystkie wolne od GMO nasiona? Pytanie sformułowane w ten sposób jest zarazem odpowiedzią.

Dobrą wiadomością jest, że kolejne 50000 próbek nasion uratuje się w przypadku biologicznej katastrofy. Złą częścią tej wspaniałej inicjatywy jest to, że prawdopodobnie żadne z źdźbeł nie będą przeznaczone dla Ciebie.

Źródło: http://antimedia.pl/najwazniejszy-bank-na-swiecie-otrzymal-kolejna-dostawe-nasion/

Za: https://wrealu24.pl/o-tym-media-nie-powiedzialy-najwiekszy-bank-otrzymal-gigantyczna-dostawe-nasion-nie-to-nie-jest-dobra-wiadomosc/

———————————————————

 

Szokujący raport: brytyjskie kliniki płacą premie za namawianie kobiet do aborcji

22 Październik 2017

 

Czy brytyjskie kliniki Marie Stopes International wypłacają swoim pracownikom premie za namawianie kobiet do zamordowania dzieci w swoim łonie? Z raportu sporządzonego przez pozarządową organizację Care Quality Commission wynika, że tak i w dodatku nikt nie widzi w tym niczego złego – informuje dziennik „The Independent”.

Marie Stopes International to, zdaniem gazety „jeden z największych dostawców usług aborcyjnych (SIC!) w kraju” reklamujący się jako „sieć klinik, pozwalających kobietom na zostawanie matkami z wyboru, a nie przez przypadek”. W Wielkiej Brytanii pod jej szyldem działa około 70 placówek.

Z raportu opublikowanego przez Care Quality Commission wynika, że Marie Stopes International wprowadziła swego rodzaju system zachęt dla swoich pracowników, aby ci „zwiększali obroty firmy” poprzez nakłanianie kobiet do zamordowania dziecka w swym łonie. Jak podaje portal rp.pl „koszt aborcji w klinikach sieci wynosi od 546 do 2040 funtów (cena zależy od poziomu zaawansowania ciąży). W 90 proc. przypadków jest on pokrywany jest przez państwowego ubezpieczyciela NHS”.

„Inspektorzy Care Quality Commission ustalili, że we wszystkich 70 klinikach Marie Stopes International w Wielkiej Brytanii pracownicy kontaktują się z każdą kobietą, która po konsultacjach nie zdecydowała się na aborcję i zapraszają ją na jeszcze jedno spotkanie z lekarzem”, informuje „The Independent”.

Z raportu wynika, że najbardziej przerażające praktyki mają miejsce w placówce Marie Stopes International w Maidstone. Autorzy nazywają tamtejszą klinikę „targowiskiem z bydłem”, przyjmującą około 70 tys. pacjentów w skali roku. Z kolei pracownicy „śmiercionośnego zakładu” ze względu na dodatkowe wynagrodzenie są przede wszystkim „skupieni na osiągnięciu wyników” i dlatego wszelkimi możliwymi sposobami próbują nakłonić pacjentki do aborcji.

„Raport organizacji pozarządowej zarzuca klinice w Maidstone, że ta przeprowadza aborcję m.in. u dziewcząt poniżej 16 roku życia, które nie są w pełni świadome ryzyka związanego z zabiegiem”, podaje rp.pl.

Zdaniem Clary Campbell, przedstawicielki organizacji charytatywnej „Life” raport Care Quality Commission „pokazuje prawdziwą naturę nastawionego na zysk przemysłu aborcyjnego”. – Kliniki aborcyjne przedkładają zysk ponad ludzi, którym mają pomagać – podkreśla.

Oskarżenia zawarte w raporcie bagatelizuje Richard Bentley dyrektor Marie Stopes International. – Każdej kobiecie, która się do nas zgłosi przedstawiamy wszystkie możliwe opcje – zaznacza i dodaje, że liczba pacjentów, którzy zdecydują się na aborcję nie jest czynnikiem branym pod uwagę w badaniu „wydajności pracowników”.

Źródło: http://www.pch24.pl/szokujacy-raport–brytyjskie-kliniki-placa-premie-za-namawianie-kobiet-do-aborcji,55564,i.html#ixzz4wGfsvGK3
Za: https://www.nwo.report/nwo/szokujacy-raport-brytyjskie-kliniki-placa-premie-namawianie-kobiet-aborcji.html
—————————————————–