25 Październik 2016

Źródło: Twitter

Bardzo znany i jednocześnie niezależny dziennikarz Alex Jones udostępnił bardzo cenne wideo o Donaldzie Trumpie. Jest to podsumowanie jego różnych wypowiedzi. Jeżeli polityk mówi takie rzeczy jakie głosi Trump, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy gigantyczny przełom w USA!

Proszę posłuchać tego materiału – to jest ostateczny dowód, że blondwłosy kandydat na prezydenta jest zagrożeniem dla elit, i to nie tylko tych z Ameryki. Gdybyście mieli wątpliwości to umieszczam wideo z wypowiedzią zamordowanego JFK. Porównanie tych dwóch materiałów powinno być dla nas wszystkich odpowiedzią na wątpliwości z jak wielkim człowiekiem mamy do czynienia. Jest prawdą, że nie jest uwikłany w NWO i jest prawdą, że nie pochodzi z przegniłego establiszmentu. Trump jest nie tylko zagrożony przed wyborami.

Z momentem wygranej, o ile wybory nie zostaną sfałszowane, powinni przydzielić mu dodatkowe oddziały służb ochrony. Donald Trump nie tylko nas informuje, że mamy ostatnią szansę na zatrzymanie cywilizacji śmierci, ale jest to walka ostateczna. Jeżeli Amerykanie ją przegrają to zacznie się prawdziwy koniec świata, przepowiedziany Biblijny Ucisk, a ostatecznie III Wojna Światowa. Trzymajmy kciuki za amerykańskiego blondyna, jego rodzinę, a ci z państwa którzy wierzą w Jezusa powinni się za niego pomodlić.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-jest-bardziej-grozny-dla-elit-niz-john-kennedy

—————————————————