16 Luty 2017

Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka .Nowoczesnej, a zarazem najgłupszy polityk w historii III RP podała do wiadomości mediów, że pozwie pana profesora Stanisława Michalkiewicza, który w dosadnych, a zarazem właściwych słowach skomentował skandal związany z zakłóceniem przez nią wykładu o Żołnierzach Wyklętych w toruńskim liceum.

 „SCHEURING-WIELGUS JEST NAJGŁUPSZYM POLITYKIEM W HISTORII III RP.” KOMENTARZ DLA THE NOWY POLSKI SHOW

Wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze. To pokazuje, że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji. Kiedyś, jeszcze za okupacji, k***y gestapowskie były strzyżone do gołej skóry, a później już jakoś ten zwyczaj zaczął powoli zanikać i k***y ubeckie już nie były strzyżone.

 Skutek mamy taki właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły i tak nie bardzo wiadomo co z tym robić. Tak naprawdę, za tego typu wyskoki posłanka powinna być wybatożona na gołą d**ę. Są granice bezczelności, są granice łajdactwa – a w każdym razie powinny być – podsumował współredaktor z Warszawskiej Gazety, prof. Stanisław Michalkiewicz.


Po dwóch tygodniach od wypowiedzi, najwyraźniej szukając rozgłosu, Scheuring-Wielgus zadeklarowała, że pozwie profesora do sądu. Pan Michałkiewicz powiedział o „ubeckiej ku..wie”. No to idziemy do sądu. Żądamy przeprosin i wpłaty na Hejtstop – posłanka napisała na Twitterze.

Poinformowała również o tym na Facebook’u.

Nie wiem czy prof. Michalkiewicz spotka się z Scheuring-Wielgus w sądzie i będzie miał okazję zgotować jej intelektualny łomot. Najpierw pozwólcie, że zrobię to sam. Za słowa prawdy: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa. Dziś prawda i modlitwa” grozi mi do trzech lat więzienia. Gdy poznam konkretną datę rozprawę, na pewno o niej poinformuję.

Poza tym ciekaw jestem czy Joanna Scheuring-Wielgus to masochistka czy idiotka? Przecież ta kobieta ściąga na siebie intelektualne cięgi.

 
 

Za: http://jacekmiedlar.pl/2017/02/15/scheuring-wielgus-pozwie-prof-stanislawa-michalkiewicza-za-slowa-o-ubeckiej-kuwie-zgotujemy-jej-intelektualny-lomot/

——————————————————-