16 Luty 2017

No, ciekawe jest to, co Mirek Dakowski przypomina.

 Michał Falzmann był księgowym w naszym Klubie Wysokogórskim w Warszawie i osierocił pięcioro dzieci.

 Ja już w dniu 2 stycznia 1990, patrząc jak nagle – zgodnie z umową z MFW – rząd Mazowieckiego “zamroził” cenę dolara na 9 500 zł (obecnie 95 groszy) i jednocześnie podniósł oprocentowanie złotówki do 40% na miesiąc styczeń 1990 tylko, zorientowałem się że “reforma” to GIGANTYCZNA SIUPA, zapewne żydowskich speców z USA.

 Udało mi się wtedy co nieco napisać na ten temat w żegnającej się z socjalizmem polskiej prasie:

 42. “Cel ekonomii R.P. (Rip-off Poland) dogonić Indie!”, Trybuna Ludu, Warszawa, 17.01.1990

 43. “Co jest grane?”, Gazeta Krakowska, 26.01.1990

 44. “Vivat Res Privata, skończmy z tą Rzeczypospolitą!” Gazeta Krakowska, 27.04.1990

  (Przypominam, redaktorem naczelnym GK był w tym czasie Andrzej Urbańczyk, zmarły nagle na Krecie w 2001 roku, akurat gdy miał zostać rzecznikiem prasowym rządzącej wtedy SLD.)

 45. “Czyżby Eurokołtunizm?”, Tygodnik Opozycyjny, Kraków, 10.04.1990

 46. “Polski etos balonowy”, Polityka, Warszawa, nr 6, 1990

 Następnie możliwość publikacji w kapitalistycznej prasie polskiej zaczęła się systematycznie zmniejszać, pozostały mi zagraniczne środki mało-masowego przekazu:

 98. “Robber Barons Invasion of Europe”, w miesięczniku Forward, Damascus, Syria, November 1998.

 99. “Robber Barons Invasion of Europe”, w periodyku North Star Compass, no 7, 6, Canada, 1999.

 142. “Religious Roots of American Super-Power” ( opublikowany w witrynach www.wpfdc.com;www.adelaideinstitute.org/Dissenters/shamir1 oraz w kwartalniku World Affairs, vol. 7, no 4, New Delhi, India, 2003

 W sumie to zostaliśmy okradzeni – jako naród – przez SYSTEM, KTÓREGO SERCE BIJE W WASHINGTON D.C. USA

 – i dlatego obecny rząd RP sprowadził US Army do Polski, aby bronić interesówZAOCEANICZNYCH WŁAŚCICIELI kraju nad Wisłą . I tyle na temat zaplanowanej, na wiele kolejnych dekad, “radosnej przyszłości”naszych dzieci.

Przytaczam jeszcze raz SCHEMAT IDEOWY funkcjonowania w praktyce BOGA – PANA ŚWIATA – dla którego POŻĄDAŃ (w KK zwanych “MIŁOŚCIĄ”) obecnie zbiorowo żyjemy:

 

Cechy-boga-Jahwe

www.markglogg.eu

 

A oto co przypomniał, w bieżącym miesiącu, profesor Mirosław Dakowski (jego syna szkoliłem przed kilkunastu laty w Tatrach):

  Józef Bizoń

 Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael.

Polska po „rozmowach” W. Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów.

Treści odtajnionych „Pilnych notatek” K. Skubiszewskiego z dnia 21 grudnia 1989 r., a w szczególności z 06 marca 1990 r., których skany pierwszych ich stron widzimy poniżej, ujawniają nam politykę wobec Izraela realizowaną przez kolejne rządy RP. Politykę oczekiwaną przez Izrael i Światowy Kongres Żydów wytyczoną po „rozmowach” W. Jaruzelskiego w 1985 r. i 1990 r. z Edgarem Bronfmanem prezesem tegoż ŚKŻ.

Ujawniają one realizowaną politykę, o której Prezydent RP Lech Kaczyński 11 września 2006 r. w Izraelu powiedział: „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni.” – (Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach).

Zaś aktualnie urzędujący prezydent Andrzej Duda oraz rząd PiS-u politykę tę nadal realizują. Politykę, którą Jarosław Kaczyński nazwał testamentem Lecha Kaczyńskiego, który musi być zrealizowany. No i jest realizowana pod osłoną przeróżnych wywoływanych zadym odwracających uwagę społeczeństwa:

Więcej pod: https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/tajne-pilne-notatki-skubiszewskiego-polska-izrael/

Józef Bizoń

——————————–

Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem

W ramach „dobrej zmiany” nastał czas na POLIN i przesiadki na Międzymorze.

Zapowiedź umowy stowarzyszeniowej z Izraelem mamy już w „Pilnej notatce” z dnia 06 marca 1990 r. sporządzonej przez ministra spraw zagranicznych Krzysztofa Skubiszewskiego w związku z nawiązaniem stosunków dyplomatycznych Polska-Izrael.

Treść przywołanej notatki mamy pokrótce omówioną w artykule „Tajne „Pilne NOTATKI” Skubiszewskiego, Polska – Izrael. Polska po „rozmowach” W. Jaruzelskiego z prezesem Światowego Kongresu Żydów”. Tam też podano wejście do treści całej notatki.

Na stronie 13 ‘Pilnej notatki” z dnia 06 marca 1990 r. mamy zapowiedź zawarcia z Polską umowy o współpracy na wzór EWG.

(…)

Dyrektywy Izraela względem Polski zostały już jasno wyłuszczone.

Dokąd prowadzi Polaków Episkopat Polski oraz O. Tadeusz Rydzyk ze swym „Alleluja i do przodu!”?

Czy do – Przechodniu powiedz innym, że tu kiedyś była Polska?

 Więcej pod: https://jozefbizon.wordpress.com/2017/02/10/polske-obowiazuje-umowa-stowarzyszeniowa-ue-z-izraelem/

—————————————————–