16 Luty 2017

Szanowni Państwo,

raczej nikt tego dla nas i za nas nie zrobi…

a przecież..

są sprawy, którymi trzeba się zająć i w tym się zgadzamy? I są sprawy, o które warto i trzeba walczyć…?

Wymienimy kilka (nie wszystkie) faktów, które ciągle dzieją się na świecie:

To takie zagrożenia jak:

Aborcja; in vitro; ataki na wolność religijną; szalejące zeświecczenie na Zachodzie i brutalne prześladowania chrześcijan w innych częściach świata; ataki na rodzinę; ideologia gender; presja lobby LGBT; związki homoseksualne…

W Unii Europejskiej, a nawet w Polsce też doświadczamy tych zagrożeń. W naszym kraju rocznie legalnie zabija się około tysiąca dzieci przed urodzeniem, w większości dlatego, że podejrzewa się u nich jakąś chorobę. W większości krajów UE ginie jeszcze więcej dzieci. Lewica próbuje w kolejnych miastach wywierać presję na samorządy, aby te finansowały nieetyczną procedurę in vitro. Obserwujemy też wzmożony atak na lekarzy ginekologów sprzeciwiających się aborcji i antykoncepcji.

I te problemy narastają.

Co możemy zrobić?

Poddać się, zignorować te sprawy? Oczywiście, że możemy… ale gdybyśmy tak zrobili, nie byłoby nas tutaj w CitizenGO!

Dlatego..

Zawalczmy o te sprawy. Brońmy wartości, na których nam zależy: życia, rodziny i wolności.

Sz.P. Henryk Pawelec, czy mogą nam Państwo pomóc w tej walce?

Czy mogą nam Państwo pomóc poprzez darowiznę w wysokości 10 zł, abyśmy mogli kontynuować naszą pracę i próbować walczyć z wskazanymi problemami? Czy mogą nam Państwo pomóc bronić życia, rodziny i wolności?

https://go.citizengo.org/fb-donate.citizengo.org-pl.html

Potrzebujemy Państwa pomocy, żeby kontynuować naszą pracę: przygotowując kolejne petycje, nagrania video, prowadząc naszą stronę, będąc obecnymi w mediach, organizując konferencje i podejmując wiele innych zadań, które mają na celu obronę wartości. To wszystko wymaga nakładów finansowych. I dlatego prosimy o wsparcie…

Dzięki Państwu, Państwa petycjom i darowiznom, udało nam się stworzyć kilkumilionową społeczność ludzi na całym świecie. Tylko w ostatnim czasie wsparliśmy decyzję krakowskich radnych, aby nie finansowali oni z budżetu samorządu in vitro, ciągle walczymy o uwolnienie Petra Jaska, czeskiego świeckiego misjonarza uwięzionego niesłusznie w Sudanie, prowadzimy kolejne akcje w obronie życia oraz małżeństwa i rodziny.

Dzięki Państwa wsparciu, będziemy w stanie kontynuować naszą pracę. Chcemy, aby świat, w którym żyjemy, był bardziej przyjaznym miejscem dla nas, naszych dzieci i wnuków…

Dzięki Państwu, cała nasza citizenowa rodzina (do której wraz z Państwem należymy) będzie dalej aktywnie działać!

Dziękujemy…

Dziękujemy za pomoc i wszystko, co czynią Państwo na rzecz dobra.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO
—————————————————

P.S. Mogą Państwo wykonać darowiznę klikając tutaj: https://go.citizengo.org/fb-donate.citizengo.org-pl.html (prosimy w miarę możliwości wykonać darowiznę przed zamknięciem tego maila, żeby później nie zapomnieć). Jeśli preferują Państwo PayPal, podajemy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&item_name=Citizengo pl&hosted_button_id=8CW3EEXSTZ2TA&lc=pl. A gdyby woleli Państwo (zamiast szybkiego przelewu z PayU, który rekomendujemy), wykonać zwykły przelew, podajemy numer polskiego konta: 
Nr konta: 08 1240 6250 1111 0010 6098 4985
Tytuł przelewu: Państwa adres e-mail
Nazwa odbiorcy: Fundacja CitizenGO; 
Bank Pekao S. A. Oddział w Warszawie, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa (obsługa: ul. Dereniowa 9, 02-776 Warszawa)

Po tym, jak już wykonają Państwo darowiznę, zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością e-mail z Państwa przyjaciółmi i znajomymi. Z pewnością niejedna osoba będzie za to wdzięczna.

—————————————————

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.