24 Marzec 2017

Nie pozwolimy, by nas to powstrzymało!

Nazywam się Ignacio Arsuaga, jestem prezesem zarządu głównego CitizenGO. Jestem obecnie w Nowym Jorku z Magdaleną Korzekwa-Kaliszuk, broniąc życia w ONZ i nadzorując akcję #FreeSpeechBus. (z ang. AutobusWolnościSłowa)

Wczoraj po południu FreeSpeechBus (autobus amerykańskiego CitizenGO i siostrzanej organizacji HazteOir, o którym Magdalena Kaliszuk pisała Państwu kilka dni temu) stał się celem ataku i aktu wandalizmu tuż pod siedzibą ONZ w Nowym Jorku. Nasz kierowca doznał niewielkich obrażeń na skutek tego incydentu.

To jest przestępstwo i wyraz nienawiści oraz niestety obraz tego jak ci, któzy głoszą “tolerancję” postrzegają ludzi o odmiennym stanowisku.

Na chwilę obecną FreeSpeechBus, jak widać na poniższych zdjęciach – jest mocno zdewastowany… Mamy dwie możliwości: skapitulować… lub walczyć dalej.

Co powinniśmy zrobić?

Jeśli uważają Państwo, że powinniśmy walczyć dalej!

Proszę o pomoc w przywróceniu Autobusu na trasę w najbliższy weekend poprzez drobną darowiznę 10 zł, 50 zł a może nawet 100 zł (lub jakąkolwiek inną kwotą).

https://donate.citizengo.org/pl/

Picture_1.JPG

Picture_2.jpg

To jest nagła i niespodziewana sytuacja. Potrzebujemy naprawić szkody, przywrócić autobus i jego przesłanie na swoje tory.

Dlatego proszę, jeśli Państwo mogą, o drobną darowiznę:

https://donate.citizengo.org/pl/

Razem oprzemy się aktom wandalizmu i ich sprawcom, pokażemy że prawdy i faktów nie można uciszyć, że nasza wolność słowa nie zostanie przez to ograniczona.

Razem będziemy dalej walczyć!

Serdeczne uściski dla Państwa i dziękuję ogromnie, za wszystko, co Państwo czynią…

Ignacio Arsuaga i cała ekipa CitizenGO

P. S. Ta niespodziewana potrzeba jest wyjątkową i pilną prośbą o dodatkowe wsparcie wyłącznie w ramach akcji #FreeSpeechBus. Jeśli już Państwo przekazali w tym celu darowiznę oczywiście docenimy Państwa ponowną pomoc, niemniej proszę nie czuć się w obowiązku do ponownego wspierania finansowego.

W każdej chwili mogą Państwo nas wesprzeć za pośrednictwem strony: https://donate.citizengo.org/pl/ lub jeśli Państwo wolą pośrednictwo PayPal link dostępny tutaj: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&item_name=Citizengo pl&hosted_button_id=8CW3EEXSTZ2TA&lc=pl. A gdyby woleli Państwo (zamiast szybkiego przelewu z PayU, który rekomendujemy), wykonać zwykły przelew, podajemy numer polskiego konta:

Nr konta: 08 1240 6250 1111 0010 6098 4985
Tytuł przelewu: Państwa adres e-mail
Nazwa odbiorcy: Fundacja CitizenGO;
Bank Pekao S. A. Oddział w Warszawie, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa (obsługa: ul. Dereniowa 9, 02-776 Warszawa)

Po tym, jak już wykonają Państwo darowiznę, zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością e-mail z Państwa przyjaciółmi i znajomymi. Z pewnością niejedna osoba będzie za to wdzięczna.

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

———————————