20 Kwiecień 2017

coca-cola-zero-butelka-aspartam-zawiera-produkty-2

Lista produktów zawierających aspartam (E951)

 Aspartam – trucizna, która towarzyszy Ci w codziennym życiu. Na produktach oznaczany jest symbolem E951. Od roku 2009 może pojawiać się pod nazwą AminoSweet, mylnie kojarząca się z czymś nieszkodliwym. W skład aspartamu wchodzą trzy związki – kwas asparaginowyfenyloalaniny oraz metanol, z czego ten ostatni jest najbardziej szkodliwy, gdyż rozkłada się w organizmie na kwas mrówkowy i formaldehyd – silnie trujące neurotoksyny.

Maksymalna bezpieczna dawka dzienna dla człowieka to 7,8 mg, natomiast litr słodzonego aspartamem napoju może zawierać do 60 mg metanolu!

Zażywanie aspartamu może prowadzić do następujących schorzeń:

 • nowotwory mózgu

 • epilepsja

 • syndrom chronicznego zmęczenia

 • choroba Alzheimera

 • choroba Parkinsona

 • zaniki pamięci

 • cukrzyca

 • chłoniak

 • zaćma

 • wahania nastrojów

 • wady wrodzone u płodu Waszych przyszłych dzieci

Jeśli aspartam jest tak groźny dla zdrowia, dlaczego nie jest wycofany z handlu, dlaczego został w końcu dopuszczony przez amerykański Urząd ds. Leków i Żywności? Już w latach 70-tych udowodniono, że wyniki badań wykonywane przez producentów słodzików były wielokrotnie fałszowane, ale nadal nie ma zakazu. Mimo wielu artykułów w prasie naukowej, książek napisanych przez niezależnych naukowców, przedstawiających wstrząsające wyniki własnych badań, oraz istnienia niezbitych dowodów na związek aspartamu z powstawaniem raka mózgu, cukrzycy, epilepsji, mimo śledztw prowadzonych przez Kongres – aspartam nadal jest dodawany niemal do wszystkiego.

Youtube

Lista materiałów umieszczone na Youtube na temat aspartamu. Często czujesz się zmęczony i miewasz stany depresyjne, masz problemy ze wzrokiem bo słabo widzisz bądź nie możesz się skoncentrować… może tutaj jest główna przyczyna?

NAPOJE zawierające szkodliwy aspartam:

Coca-Cola zero
Coca-Cola light
Hoop Cola
Pepsi light
Pepsi Max
Sprite Light
piwo Redd’s
piwo Gingers
piwo Karmi
piwo malinowe Traxx
napoje izotoniczne takie jak Gatorade, Powerade, Isostar, Oshee itp.
wody mineralne smakowe w tym np. Nałęczowianka
napoje z serii MrMax
wszelkie tanie, gazowane, słodkie napoje

coca-cola-light-aspartam-zawiera-produkty-otianna

coca-cola-zero-aspartam-zawiera-produkty-otianna

coca-cola-zero-butelka-aspartam-zawiera-produkty-otianna

GUMY DO ŻUCIA zawierające trujący aspartam:

Orbit
HubbaBubba
Juicy Fruit
Wrigley’s Spearmint
Winterfresh
Airwaves
Menthos
Doublemint
dropsy Winterfresh Mints
drażetki Mentos Gum

aspartam-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-5 aspartam-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-4 aspartam-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-3 aspartam-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-2 aspartam-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy aspartam-e591-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-889 aspartam-e591-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-89 aspartam-e591-otianna-trucizna-produktywinterfresh-otianna-aspartam-gumy-8 aspartam-e591-otianna-trucizna-produktymentos-otianna-aspartam-gumy-889 aspartam-e591-otianna-trucizna-produktymentos-otianna-aspartam-gumy-9

SUPLEMENTY DIETY & LEKI zawierające śmiertelny aspartam:

Calcium Forte z serii Zdrovit producenta NP Pharma
Propolis Forte – tabletki do ssania na gardło koncernu Apipol Farma
Witamina C 1000mg koncernu Additiv
Sebidin – tabletki do ssania
Duo Stawy Forte – tabletki na stawy
Multiwitamina w tabletkach musujących z Biedronki
Rutinacea Complete
Cholinex bez cukru – tabletki na gardło
Tymianek i Podbiał – tabletki na gardło
Fervex – szaszetki do rozpuszczenia / smak malinowy
Septolux – polska podróbka Tantum Verde
Gardlox – ziołowe tabletki (w pastylkach) do ssania z witaminą C
Cedevita Light – proszek do rozpuszczania
Vibovit Junior – tabletki do ssania
Additiva Multivitamina – tabletki do rozpuszczania
Panvitan – tabletki do ssania, preparat wielowitaminowy

aspartam-tabletki Calcium Forte z serii Zdrovit producenta NP Pharma Cedevita Light – proszek do rozpuszczania Cholinex bez cukru – tabletki na gardło Duo Stawy Forte – tabletki na stawy Fervex – szaszetki do rozpuszczenia Gardlox – ziołowe tabletki (w pastylkach) do ssania z witaminą C pobrane pol_pl_ASCORVITA-Additiva-Witamina-C-1000mg-x-20-tabl-mus-cytrynowa-Witamina C 1000mg koncernu Additiv-aspartam-28298_2 Propolis Forte – tabletki do ssania na gardło koncernu Apipol Farma Rutinacea Complete Sebidin – tabletki do ssania Septolux – polska podróbka Tantum Verde Tymianek i Podbiał – tabletki na gardło Vibovit Junior – tabletki do ssania

Produkty dietetyczne ZERO KALORII:

Bardzo często osoby na diecie, aby osłodzić sobie monotonne menu wybierają produkty „sugar free”. Galaretki bez cukru, budynie, kisiele, proteinowe puddingi, sosy smakowe i wiele innych produktów. W większości one również posiadają aspartam. Poniżej zdjęcia niektórych.

0c24403e499dbccc7a6e4a082e5f proteinowy-pudding-kawowy-18g-bialka-26g-weglowodanow syropy-zero-kcal-aspartam syropy-zero-kcal-aspartam-sosy

INNE PRODUKTY:

rozpuszczalne kakao
słodziki
napoje z herbatą
polewy
jogurty (najczęściej te „light”)
galaretki
napoje owocowe i mleczne
rozpuszczalna kawa i herbata
środki przeczyszczające
mrożone desery
napoje miętowe
odświeżacze oddechu
wszelkie napoje niskokaloryczne

jogurt-jogobella-light-aspartam-zawiera-produkty-otianna

Efekty spożywania produktów z aspartamem nie pokażą się jutro czy za miesiąc, ale mogą się ujawnić bardzo gwałtownie po latach.

Jecie produkty zawierające aspartam? Proszę, przestańcie dla Waszego dobra! 🙁 Wybierajcie jak najwięcej naturalnych produktów.

EDIT: Widzę, że dużo ludzi oburza się, że w ogóle powstała owa lista. Zostanie ona uzupełniona o konkretniejsze produkty ze zdjęciami.

Nie chodzi o to, że substancja jest tak szkodliwa, że umrzemy następnego dnia. Po prostu jest to trucizna, więc unikajmy jej jak ognia. Niestety większość produktów obecnie na sklepowych półkach zawiera toksyny, więc miejmy oczy dookoła głowy i nie trujmy się.

Nie ważne dla mnie jest ile człowiek może tego spożyć i „jaka dopuszczalna dawka” jest niby nieszkodliwa dla człowieka.

Większość pokarmów, które po prostu nie są naturalnymi są dla nas złe. Po co zastanawiać się, którą gumę można żuć, a którą już nie? Nie można jej po prostu wyrzucić ze swojej „diety”?

W większości produktach obecnych w sklepach nie ma niestety praktycznie żadnych wartości, a co gorsza mają one w sobie chemię, która nas truje. Nie ważne w jakim stopniu, po prostu truje. Dlaczego tak trudno nam zrobić dla naszego organizmu coś dobrego i po prostu przestać jeść / ograniczyć toksyny? Ciało to nasza świątynia. Dzięki niej tutaj jesteś i możesz funkcjonować. Możesz żyć i spełniać swoje marzenia. Doceń to, na prawdę.

Bardziej naukowo – LINK
Za: http://otianna.pl/2016/06/lista-konkretnych-produktow-ze-zdjeciami-ktore-zawieraja-smiertelnie-trujacy-aspartam-a-ludzie-je-spozywaja-produkty-zawierajace-aspartam.html/

————————————-