9 Maj 2017

Beata Szydło, agent nr.33. 

The International Visitor Leadership.

Postanowiłem ten tekst napisać, gdy prasa pokazała grę pod tytułem : jak silny jest obraz polski walczącej … ?!

Ludzie ,czy tak trudno wasz oszukać … I dziwicie się, że mają was za zwierzęta. ?! 

Gdzie tu suwerenność 1945-1988,1988-2016, pierwszy i drugi rozbiór polski, przez międzynarodowe państwa – korporacje.

Magia i iluzja telewizji przekonała was do wszystkiego. I wiecie co, znów dostaliście igrzyska, podoba się wam piłka ręczna, europejska i sejmowa posiadówka … na koszt podatnika … 

O, jaka cudowna wolność. ?! Was można zadowolić obietnicą, kłamstwem, i jałmużną … Dumny naród boi się sprawiedliwości, pierwszej prawdziwej wojny kastowej, ludzi z elitami … 

The International Visitor Leadership (https://en.m.wikipedia.org/wiki/International_Visitor_Leadership_Program)

W czasach gdy co dziesiąty dorosły Polak (3 mln) musi korzystać z różnego rodzaju zasiłków, a kolejne 2,5 mln osób wstydzi się prosić “państwa” o “pomoc” … 

Wybrani “przedstawiciele” upadającego narodu : Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka, Beata Szydło czy Kazimierz Marcinkiewicz …, uczyli się od swoich braci masonów ,jak mają sprawować władze (manipulować) nad zniewolonym, ciemnym ludem.

Czasy się zmieniają, systemy się zmieniają, a hierarchia ciągle żyje, na koszt głupiego i naiwnego społeczeństwa. 

Te “ideały”, to złodzieje, ojcobójcy, homoseksualiści, lichwiarze, spekulanci …, udający dobrych lub złych policjantów, aby dokonywać roszad personalnych na scenie politycznej gry. Czym większa “korporacja” tym bardziej skomplikowane gry i rozgrywki …

Beata Szydło, agent nr 33.

Pani Beata Szydło, jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów (masonów) z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – po prostu swoich się wybiera i swoich się szkoli …

W Polsce, Francji, Rumuni … scena polityczna jest sztucznie podzielona na pozornie zwalczające się partie – ale kiedy przyjrzymy się im bliżej, to ze zdumieniem zauważamy, że na czele każdej z tych wszystkich partii znajdują się absolwenci ENA, czyli Ecole Nationale d’Administration (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/%C3%89cole_nationale_d’administration)

Szkolenie międzynarodowych liderów jest zarezerwowane tylko dla masonów 33 stopnia. 

Mamy tutaj przedstawiciela jezuitów, wielkiego wschodu, opus dei i B’nai B’rith …

Ale wsród wytypowanych “liderów”, nie ma “Polaków”, tylko międzynarodowy, syjonistyczny motłoch legitymujący się polskimi dowodami i paszportami. Ale PO i PiS rozdają polskie paszporty jak makulaturę …

W Polsce, Rumunii … nie opłaca się hodować owoców, świń, cukru, nie opłaca się doceniać ludzi i pracowników … ? 

Ale warto utrzymywać bezproduktywnych urzędników, polityków, księży, bankierów, prezesów i skorumpowanych sędziów i policjantów  … !

Zastanówcie się ile oni wytrzymają, jeśli zostaną bez siły roboczej, armii i jedzenia … ?!?! Ale trzeba mieć odwagę … Naród daje, naród odbiera, ale dziś, naród się daje, rząd odbiera …

Co o programie International Visitor Leadership powie nam prawdziwy mason.

Akram R. Elias, mason 33 ° rytu szkockiego. (http://bessel.org/masrec/dc-gls-2008-11-06.pdf , https://wikileaks.org/syria-files/docs/2120182_fwd-re-greetings.html)

Międzynarodowy program The International Visitor Leadership oferuje wiele możliwości dla naszych braci w sferze osobistej, “patriotycznej” i masońskiej.

( Senator Chuck Hagel (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chuck_Hagel) był gościem na sesji plenarnej National Council for International Visitors (NCIV , https://en.m.wikipedia.org/wiki/Global_Ties_U.S.), spotkał się z członkiem zarządu NCIV, Akramem Eliasem w dniu 13 marca 2003 roku w Waszyngtonie. (Foto))

Rolą masonerii, naszego rządu, jest zaangażowanie w wojnę z terroryzmem. W celu osiągnięcia długoterminowego i zdecydowanego  zwycięstwa w tej wojnie, należy zaatakować wroga na dwóch frontach : 

1. Zniszczenie siatek terrorystycznych za pomocą dyplomacji, organów ścigania, sił specjalnych i działań wojskowych.

2. Zdyskredytowaniu, terrorystów w oczach osób dających im schronienie przez nienawiść do masonerii. 

Prawdziwy terroryzm to ludzki opór.

Zdobycie umysłów ludzi jest kluczem do dyplomacji publicznej prowadzonej przez nasz rząd.

Dyplomacja publiczna

Oprócz wzmacniania mediów amerykańskich za granicą, należy tworzyć specjalistyczne programy promujące amerykańskie – masońskie  wizje społeczne.
Program International Visitor Leadership, finansowany jest przez Departament Stanu, i służy wymianie opinii i poglądów na temat kultury, edukacji i polityki.

Goście, są obecnymi lub przyszłymi liderami rządów, partii, struktur medialnych, edukacji i innych ważnych dziedzin życia. Ludzi ci są wybierani (werbowani) przez amerykańskich urzędników pracujących poza granicami USA. Dokładniej rzecz biorąc są to masoni, wybrani przez wybranych.

Ponad 200 obecnych i byłych szefów państw, 1500 ministrów i wielu wybitnych liderów sektora rządowego i prywatnego należy do programu International Visitor Leadership. 

Departament Stanu tworzy ten program we współpracy z szeroką gamą organizacji non-profit działających na podstawie umów o współpracy z Departamentem Stanu. 

(Gdyby ktoś pytał chodzi o fundacje Sorosa, Rothschilda i Rockeffelera, poszukajcie mała podpowiedź : http://ligaswiatowa.hvs.pl/george-soros-cala-prawda-o-niszczycielu-panstw-narodowych/)

Dyplomaci i Rada Świata

Opisany powyżej program opiera się, również na zaangażowaniu ponad 94 organizacji społecznych w całym kraju. (USA, Patrz wyżej)

Stanowią one szereg instytucji i organizacji tworzących gospodarczą “Rade Świata”, opartą na działaniu naszych masońskich braci. (Bilderberg, 300, Klub Rzymski, Okrągły Stół, Olimpians … Chcecie poczytać Google : nazwa organizacji i ligaswiata)

Szkoleni przez nas politycy, biznesmeni … , zaczynają należeć do gospodarczej Rady Świata, w której działają jako wolontariusze, dla dobra międzynarodowej masonerii. 

Wszystkie organizacje szkolące naszych międzynarodowych wolontariuszy, są znane pod wspólną nazwą CIVs.

“Co może zrobić zwykły sympatyzujący z nami człowiek lub mason, przyjdźcie do nas, na szkolenie.!”

Osiągnięcia

Przyjdź do NCIV (www.nciv.org (http://www.globaltiesus.org, http://www.globaltiesus.org/about-us/board-of-directors/86-christopher-washington)) i przyłącz się do organizacji członkowskiej (CIVs Polska – http://www.cisv.org.pl/CIVS_na_Swiecie/4/0/ ), która jest w Twojej okolicy i zacznij wraz z nami kreować podstawy Dyplomacja Obywatelskiej. (Murzyni do czarnej roboty…)

(Twórca jednego z programów : https://en.m.wikipedia.org/wiki/Doris_Twitchell_Allen , należąca do szkoły frankfurckiej:

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/ (Spytajcie się mnie, kto szkolił działaczy KOD, PiS, PO … nie będącymi masonami, ale użytecznym idiotami … Kto szkolił wielbicieli imigracji … http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejska-unia-czyli-unia-europejska-niszczenie-spolecznosci-narodowych-poprzez-multikulturowosc/ CIVs organizuje profesjonalne spotkania, szkolenia …

Możesz poszerzać swoją wiedzą fachową i pozyskiwać dzięki CIV nowe kontakty, możesz być gościem naszych rezydentów… 

Zdecydowana większość CIV-ów, działa na zasadach organizacji non-profit. Porozmawiajcie z przedstawicielami rytu szkockiego w tym z członkami Valley Lodge, częścią masonerii niebieskiej, wszystkie loże tworzą charytatywne organizacje non-profit.

(Jak łatwo zostać upolowanym przez charytatywne firmy szkoleniowe, wkładające ci do głowy spreparowany plan działania … No cóż tak działa plan podboju bez wojny, demokratyzację … (Patrz Szkoła Frankfurcka))

Dlaczego warto zaangażować się w ruch masoński?

Nasz Rytuał 

Masoni, zwłaszcza rytu Szkockiego, mają obowiązek walki z ignorancją, fanatyzmem i tyranią. 

Jako dobrzy obywatele i patrioci, podjęliśmy szereg przysiąg mających bronić kraju przed utratą wolności, równości i sprawiedliwości. (Hasło masońskie, nie narodowe, ale ponad narodowe)

Naród w ujęciu społeczności masońskiej. Te programy wymiany stanowią praktyczny sposób, działania w szlachetnej sprawie.

Angażując się w różnorakie programy, masoni mogą poszerzyć i ugruntować relacje z lokalnymi społecznościami. 

Jeśli żyjemy ideą “naszej masonerii” tylko w czterech ścianach naszych świątyń, to nasza główna misji budowniczych lepszych społeczności i lepszego świata, umarłaby.

Uniwersalizm 

W dobie globalizacji, nasz kraj przewodzi światowej wojnie ze społecznym terroryzmem.

Każdy międzynarodowy most porozumienia, buduje sprzężenie Ameryki z innymi narodami, co w znacznym stopniu przyczynia się do stworzenia jednego, bardziej bezpiecznego świata.

Nasze masońskie Bractwo ma charakter uniwersalny i jest aktywne w prawie wszystkich krajach świata. Nie tylko mamy okazję, aby służyć, ale także obowiązek, aby to robić.

(Dziękujemy nie potrzebujemy waszego programu Miejskich Towarzystw Przemysłowych, demokracji … http://wojciechdydymski.hvs.pl/szara-strefa-wolnosci/)

Akram R. Elias jest przyszłością światowej masonerii. Jest on mistrzem Waszyngtońskiej Kapituły Knights Rose Croix, Wielki Senior Deacon Grand Lodge of District of Columbia, i laureatem medalu Reintzel Valentine za wybitne zasługi dla masonerii. 

Jest założycielem Capital Group Communications, Inc., a także międzynarodowej firmy konsultingowej, która ściśle współpracuje z Departamentem Stanu USA w dziedzinie dyplomacji publicznej. Kontakt: P.O. Box 28115, Washington, DC, 20038; fmbuilder@msn.com

Jarosław Kaczyński wybrał Beatę Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również Ewy Kopacz, i nie był to wybór przypadkowy, a tym bardziej samodzielny.

B’nai B’rith i CIA, każą, marionetki słuchają.   

(Strona ze szkolonymi marionetkami została zablokowana:http://exchanges.state.gov/alumni/prominent-alumni.html )

Czego się boicie, mogą zniszczyć takie osoby jak ja, ale jeśli odważycie się iść wspólnie, nic i nikt was nie powstrzyma …

Liga Świata
http://facebook.com/archiwaipn