14-LATKA ZMARŁA W SZKOLE W DNIU OTRZYMANIA SZCZEPIONKI HPV! JESTEŚMY POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM!

12 Maj 2017

14-latka zmarła w szkole w dniu otrzymania szczepionki HPV! Jesteśmy poligonem doświadczalnym!

 Szczepionka, która rzekomo miała chronić staje się przyczyną nie tylko dożywotniego okaleczenia kobiet, ale również jak widać – zabójcą. 

Szczepionka jest na rynku od 2006 roku. Mimo to od tamtego czasu nikt nie przepadał jaki ma wpływ na dzieci poniżej 16 roku życia. Mało tego – nie ma żadnych badań wskazujących jakoby miała na prawdę zapobiegać tej odmianie raka.  Dopiero po ok. 40 latach będzie można coś powiedzieć, czyli nie wcześniej, jak po 2030 roku.

Są jeszcze bardziej niepokojące informacje. Polski rząd planuje szczepić dużo młodsze dzieci (nawet 8 letnie). Dodatkowo zostało wydane rozporządzenie że dokumentację medyczną należy, o ile ona istnieje w ogóle, przechowywać tylko ok. 10 lat. Dlaczego? Można się jedynie domyślać, ale zważywszy na to, że są dowody na to, iż podanie szczepionki na raka szyjki macicy dzieciom u których nie są wykształcone w pełni narządy płciowe powoduje nieodwracalne uszkodzenia – decyzja wydaje się być z punktu widzenia “sprawców” – “logiczna”.  Nie wspominając o braku monitoringu szczepionych dzieci. 

Zaczęto także szczepić chłopców, rzekomo jako nosicieli wirusa. Problem polega na tym, że wirus przenosi się także w ślinie i już noworodek pocałunkami może zostać zakażony. Szczepienie dziecka zainfekowanego przyspiesza rozwój raka. Przed szczepieniem żadnych badań się nie wykonuje.

Nie mówi się natomiast o tym, że 95% wirusa ginie samoistnie w okresie 6 miesięcy.

Czyli, dzięki umiejętnej dezinformacji, opartej na programie CIA zwanym „MK -ultra”, w powiązaniu z programem „Drozd”, otumaniano ludzi.

W oryginalnej pracy dotyczącej szczepionki HPV Gardasil/Silgard, znajduje się podsumowanie:

Mimo, że HPV jest znajdowany w raku szyjki macicy, nie jest to wystarczający powód potwierdzający. Tak więc inne kofaktory są niezbędne do progresji z szyjki macicy HPV na raka”.

Długotrwałe stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych ma bardzo wysoki stopień prawdopodobieństwa w tej przemianie, palenie tytoniu i jednoczesne zakażenie wirusem HIV, zostały określone jako czynniki znacząco wpływające na powstanie raka. Jednoczesne zakażenie wirusem Chlamydia trachomatis (CT) oraz wirus opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2), immunosupresja, a nawet niektóre braki dietetyczne są prawdopodobne odpowiedzialne za raka. Również czynniki genetyczne i immunologiczne gospodarza i wirusowe czynniki, takie jak warianty typu wiremii i integracji wirusowej, które mogą być ważne, ale nie zostały zidentyfikowane.

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X06005913

W obliczu takich dowodów można jedynie wysnuć wniosek iż jesteśmy poligonem doświadczalnym dla koncernów farmaceutycznych i istną dojną krową. 

Już po pierwszym roku sprzedaży Gardasilu w 2006 roku, zanotowano ponad 1600 raportów o powikłaniach, z tego 371 zanotowano jako poważne, a na 42 przypadki zaszczepienia kobiet w ciąży, aż u 18 wystąpiło poronienie, lub wady płodu.

Centrum Informacji o Szczepieniach zanotowało:

  • 5 zgonów dziewcząt,

  • 31 raportów uznanych za zagrażające życiu,

  • 1385 przypadków wymagało ostrej interwencji lekarskiej.

  • w sumie zanotowano 2207 efektów niepożądanych.

New England Journal of Medicine doniósł, że Gardasil może być bardziej niebezpieczny, aniżeli można przypuszczać. Firma Merck w samych Stanach Zjednoczonych została pozwana przez ok. 60 tys. ludzi w związku z aferą Vioxx, który wywoływał skutki uboczne w postaci zawałów serca i udarów mózgu. Adwokaci firmy poszli na ugodę, wypłacając odszkodowania w wysokości 4,85 mld USD. Zaoszczędzili 17 miliardów dolarów.

Lek o nazwie Gardasil ma być głównym źródłem dochodów firmy Merck; przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów dolarów. Ma zabezpieczać kobiety przed rakiem szyjki macicy. Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV w powstawaniu raka. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20 – 50 latach od zainfekowania.. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół. Warto wspomnieć, że całkowity koszt szczepionki to 1500 zł.

Okazało się,  że Merck przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu przeprowadził badania kliniczne tylko na 1200 dziewczynkach poniżej 16. roku życia w 13 krajach, czyli serie miały po mniej niż sto szczepionych! Pomimo to zanotowano:

• 34 raportów zakrzepicy naczyń,

• 27 raportów o wystąpieniu tocznia,

• 23 raportów o zakrzepie,

• 16 raportów udarów mózgu,

• 544 raportów napadów omdleń.

Te raporty nie miały jednak praktycznego znaczenia. Nie wstrzymano sprzedaży w celu wyjaśnienia narastających problemów zdrowotnych. Porównanie ze szczepionką Menactra (na zapalenie opon mózgowych) wykazało, że zgłoszono:

• co najmniej 2 razy więcej konieczności wizyt domowych u dzieci szczepionych Gardasilem,

• zanotowano cztery razy więcej raportów o zgonach,

• 6 razy więcej raportów o omdleniach oraz

• 7 razy więcej innych raportów.

Fakty te skutecznie odstraszają od tych wątpliwych i drogich szczepień dziewczęta i kobiety nawet w bogatym USA.

Wyraźnie stwierdza się, że szerokie stosowanie u chłopców ma na celu ożywienie sprzedaży Gardasilu. Sprzedaż spadła do 401 milionów dolarów w 3 kwartale 2008 roku. Firma zakładała, że jeżeli uda jej się nakłonić, poprzez dobry marketing – strach – 350 000 chłopców, to mnożąc liczbę chłopców przez 400 dolarów, zarobi w 2011 roku ponad miliard dolarów. .

Tutaj uwaga – pytanie, dlaczego w Polsce Gardasil pod zmienioną nazwą Silgard, jedna ampułka kosztuje 500 zł, a jedna osoba to 3 x 500 zł, czyli kuracja to 1500 zł, a nie 1200 zł, licząc po kursie wymiany dolara? Gdzie się podziewa różnica? U kogo ląduje?

Analityk Lynch David Risinger stwierdza, że dobrze przeprowadzony marketing może dać firmie 2. 7 miliarda dolarów ze sprzedaży w 2011 roku. Prof. Alicja Zubel jeszcze dosadniej określa takie bezmyślne szczepienie dziewcząt, nie tylko, chłopców: 

”Niczym nieusprawiedliwione jest więc szczepienie całej populacji, gdy bez tego ilość zachorowań może być sprowadzona do ułamka procenta”. 

Przykładem takiego bezszczepieniowego likwidowania raka szyjki macicy jest Finlandia i Szwecja. Odpowiednio nagłośnione badania cytologiczne wyeliminowały praktycznie umieralność spowodowaną rakiem szyjki macicy. Koszt był ponad 10 krotnie mniejszy. Nie było żadnych powikłań, takich jakie występują po szczepieniach, których leczenie dodatkowo obciąża chorych jak i NFZ.

W Polsce NFZ celowo ogranicza dostęp do badań cytologicznych, wprowadzając limity czasowe. Należy mocno podkreślić, że szczepienia nie eliminują cytologicznych badań. Innymi słowy, pomimo wydania 1500 zł, kobieta koło 40. roku życia powinna się co 1-3 lata badać cytologicznie, ponosząc określone koszta dodatkowe.

Największe zasługi w dezinformacji medyków ma bez wątpienia Medycyna Praktyczna i jej reklamówki typu Szczepienia, sponsorowane przez największych producentów szczepionek. Podobny problem mają piewcy chorób wywoływanych przez wirusa brodawczaka. Jak zdążono policzyć, mamy ponad 120 typów tego wirusa. Jednak autorzy publikacji napisanej specjalnie dla Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej piszą: ”Wprawdzie wirusa HPV nie udało sie jeszcze wyhodować, ale dzięki zastosowaniu metod molekularnych określono różne genotypy wirusa” i dalej: „Zidentyfikowano dotychczas, aż 120 tych genotypów, ale nie zawsze odpowiadają one serotypom”. Innymi słowy, pomimo ponad 40 lat badań nie udało się wirusa odkryć. 

Dr Deirdre Young opublikowała pierwszą pracę, że u 16-letniej dziewczyny zaszczepionej w 12. roku życia Gardasilem, stwierdzono menopauzę, czyli starzenie biologiczne. Innymi słowy, wysterylizowano dziecko kompletnie. Praca opublikowana w Am. J.Reproductiv Immunology, opisuje już 3 podobne przypadki, nazwane pierwotną niewydolnością jajników. Badania te zostały potwierdzone przez lekarzy w Izraelu i we Włoszech. Podobnie rząd Indii “zawiesił” program szczepień dziewczynek po 4 zgonach. “Szczepionka przeciwko HPV jest związana z poważnymi niekorzystnymi skutkami o wysokim poziomie zgłaszalności powikłań. Śmierć i wyniszczające choroby zostały potwierdzone”.

Tylko w okresie 2010 – 2012 zanotowano po szczepionce Human papilo, typ 6,11,16,18 HPV4, aż 1253 powikłania, to znaczy, że naprawdę było ich co najmniej 25 000. Oficjalne wyniki zgłoszeń wg CDC stanowią tylko od 1 do 5% faktycznie występujących powikłań. Należy więc pomnożyć je co najmniej przez 20:

• po szczepionce HPV2 – 480 powikłań – to znaczy ok. 10 000,

• po szczepionce HPVX – 43 powikłania – to znaczy ok. 1000.

Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje niewydolność jajników. W przetłumaczeniu z polskiego na nasze: powoduje bezpłodność!

Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje toczeń rumieniowaty układowy.

I mamy problem. Nasz rząd wprowadza szczepienia Gardasilem na rynek polski w okresie, kiedy po doświadczeniach duńskich, japońskich, czy włoskich, kraje te wycofują się ze szczepień. Sam musisz domyśleć się, dlaczego to się dzieje. Wg definicji jest to działanie depopulacyjne. Należy wiedzieć, że w 1974 roku narodził się w Polsce 40-milionowy obywatel. Skuteczne działania kolejnych namiestników zredukowały liczbę mieszkańców Polski o kilka milionów.

Szczepionkę podają pielęgnairki i lekarze z polskimi paszportami.

Już Trybunał Norymberdzki ustalił, że nikt nie może się tłumaczyć rozkazem… tym bardziej kiedy czyni to za pieniądze.

Jerzy Jaśkowski

  

Źródło: alexjones.pl

 Za: http://wrealu24.pl/5037-14-latka-zmarla-w-szkole-w-dniu-otrzymania-szczepionki-hpv-jestesmy-poligonem-doswiadczalnym

———————————————————–