5 Październik 2017

 
 Sklep z bronią. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

 Lewacka propaganda po ataku w Las Vegas orzekła jasno: “Amerykanie giną przez łatwy dostęp do broni”. Sami zainteresowani są jednak innego zdania i masowo zaczęli kupować broń.

 Powody takiej reakcji są dwa.

Po pierwsze władze stanu zapowiedziały, że zaostrzą przepisy dotyczące posiadania broni,

Po drugie ludzie boją się o swoje życie i wiedzą, że w przypadku, gdy będą zagrożeni nie znajdą lepszego środka do obrony.

 Musimy być przygotowani na wszystko. Jeśli trudniej będzie kupić broń, to jak mamy się obronić w podobnym przypadku do tego z Vegas? – mówił jeden z klientów zatłoczonego sklepu w Nevadzie.

W ataku w Las Vegas zginęło 59 osób, a ponad 500 zostało rannych. Mężczyzna [mężczyźni? – ad] strzelał [strzelali? – ad] z hotelowego okna do ludzi znajdujących się w tzw. gun free zone. 

Za: http://nczas.com/wiadomosci/zdrowy-rozsadek-amerykanow-wzial-gore-po-masakrze-w-las-vegas-kupuja-bron-na-potege-jak-mamy-sie-obronic/

——————————————————

A czy nie mogła to być powtórka z 9/11 z 2001 roku? Z tym, że tam chodziło o wywołanie pretekstu do zaatakowania państw Bliskiego Wschodu [Irak, Afganistan, później Libia czy Syria]. Natomiast tutaj, jak niektórzy podejrzewają, może chodzić o wywołanie pretekstu do konfiskaty broni palnej obywateli amerykańskich?