13 Listopad 2017

W Narodowe Święto Niepodległości aktywiści i sympatycy Falangi oraz Xportalu po raz kolejny wzięli udział w zorganizowanym w Warszawie Marszu Niepodległości. Szpaler trzydziestu czarnych flag z symboliką Xportalu i Falangi oraz bezkompromisowe slogany jak zawsze wzbudziły duże zainteresowanie.

Falangistowska kolumna przeszła w niewielkiej odległości od czoła Marszu Niepodległości, eksponując hasła nacjonalistyczne, antyatlantyckie, antysyjonistyczne i antyliberalne. Nie mogło zabraknąć okrzyków „Raz mieczem, raz młotem w NATOwską hołotę”, „A na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”, „Polski przemysł w polskich rękach – praca w Polsce dla Polaków” czy „Znajdzie się kij na banderowski ryj”.

Do zwartego szyku ustawionego za banerem „Stop NATO – Xportal.pl” dołączyła także grupa autonomicznych nacjonalistów pod flagą z Toporłem, którym dziękujemy za pomoc w eksponowaniu klasycznego transparentu z napisem „Żadnych wojen za Izrael!”. Do zobaczenia za rok!


 

 

—————————————

BONUS:

„Polska wolna od p**alstwa i liberalizmu” – transparent o takiej treści, ozdobiony podartymi zdobycznymi flagami Sodomy i Imperium Zła, zawisł w poranek 11 listopada na kładce nad Wisłą pomiędzy Podgórzem a Kazimierzem, w pobliżu miejsca zbiórki planowanej demonstracji (((totalnej opozycji))).

Za: http://xportal.pl/?p=31574

————————————————————-