Jego też nazwą faszystą? Przeżył 3 obozy, a teraz przypomina coś, co ich zaboli

12 Marzec 2018

Leszek Zabłocki, więzień trzech obozów koncentracyjnych, zabrał głos w sprawie antypolskiej propagandy. Czy lewica i targowica zniosą głos prawdy?

Przeżył 3 niemieckie obozy! Teraz przypomina: Jedynie u nas była organizacja pomagająca Żydom!

Przeżył 3 niemieckie obozy! Teraz przypomina: Jedynie u nas była organizacja pomagająca Żydom! 

WIDEO ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

Ludzie odpowiedzialni za akcję “German Death Camps”, stojący na straży prawdy historycznej oraz polskich interesów, postanowili przeprowadzić wywiad z Leszkiem Zabłockim, więźniem trzech obozów koncentracyjnych: KL Lublin (Majdanek), KL Gross-Rosen (Rogoźnica) oraz KL Flossenburg. Mężczyzna doskonale pamiętający czasy niemieckiej okupacji przekonuje, że Polacy nie ponoszą absolutnie żadnej odpowiedzialności za zbrodnie nazizmu.

“Państwo polskie nie istniało wtedy. Auschwitz był w granicach państwa niemieckiego. Stutthof był w granicach państwa niemieckiego. Gross-Rosen było w granicach państwa niemieckiego.

To skąd polskie obozy? Mówią, że społeczeństwo polskiej sprzyjało. To zawracanie dupy, wcale tak nie było. Tylu, którzy pomagali Żydom, ilu jest Polaków, to nie znajdzie się w żadnej innej narodowości. Władze francuskie w Vichy same wyłapały Żydów i oddały ich w ręce Niemców”.

Warto zobaczyć również ten materiał: ‘Na metr w głąb zaorał’ – Internauci o dziennikarzu, który zagiął Siemoniaka

Inny ciekawy artykuł: ‘Wrona orła nie pokona’ – czyli jak szef MON zamknął usta wrzeszczącej opozycji

Antypolska propaganda trwa w najlepsze

Ci, którzy zaufali Platformie Obywatelskiej oraz lansowanej przez jej włodarzy polityce sprowadzającej się do sloganów, takich jak: “zostawmy przeszłość za sobą”, z pewnością odczuli w ostatnich miesiącach niemały szok. Pierwszym skandalem o skali międzynarodowej okazał się zeszłoroczny Marsz Niepodległości, którego uczestników największe media, a co z tym idzie politycy, określały mianem “faszystów” i “neonazistów”, pomimo oczywistego faktu, że 11 listopada w Warszawie obecne było zaledwie kilka rasistowskich transparentów niewiele znaczących i prawnie niezarejestrowanych organizacji.

 Nie przeszkodziło to jednak w budowaniu narracji o sześćdziesięciu tysiącach sympatyków Hitlera, i najgorszym tutaj wydaje się fakt, iż nieprzychylna nam krytyka została podchwycona przez sporą część wyborców i sympatyków opozycji, zwłaszcza spod szyldu neomarksistowskiej Partii Razem.

Nie ustaje także kłamliwa wersja historii, w której to Polacy albo przedstawiani są jako całkowicie bierni na cierpienie ofiar Holokaustu, albo imputuje się też nam pełen udział w politycznie poprawnie określanych “nazistowskich” zbrodniach. Komentatorzy biją jednocześnie na alarm i apelują do rządu, by na poważnie podjął kwestię walki o polską politykę historyczną i naszą rację stanu. Wydaje się, że będąc w konfrontacji z milionami zachodnich “ignorantów”, których wiedza historyczna, delikatnie mówiąc, nie stoi z naszej perspektywy na zadowalającym poziomie, czekają nas całe lata wymazywania pedagogiki wstydu oraz tropienia wszelkich nieprawd bijących w nasze interesy.

Źródło: twitter, youtube.com – kanał Masakracja

Za: https://pl.blastingnews.com/felietony/2018/03/jego-tez-nazwa-faszysta-przezyl-3-obozy-a-teraz-przypomina-cos-co-ich-zaboli-002419257.html

——————————————————