11 Maj 2018

  Nie tylko, że NIE MA osiągniętego i podpisanego porozumienia, ale i daleko jest jeszcze do takowego!

O czym to poinformowała mnie i potwierdziła p. Urbankowska w trakcie rozmowy telefonicznej. Będąca dla mnie osobą znacznie bardziej w temacie kompetentną, od bezczelnie uzurpujących sobie w tej sprawie prawo głosu i podejmowania ewentualnych decyzji, pożal się Boże – przedstawicieli “polskiej dyplomacji” na amerykańskiej ziemi. Próbujących obecnie zrobić wszytko co jest możliwe, aby przypisać sobie dyplomatyczny sukces, ale jednocześnie przedwcześnie odwołać jutrzejszy protest.

To zaś zakrawa już na więcej jak jedynie “naiwność i głupotę” mając cechy praktycznie jawnej dywersji dla usilnych starań i działań Komitetu Pomnika Katyńskiego i tamtejszej Polonii. Również warto zaznaczyć, że przy tej okazji ujawniła się w swoich agresywnych działaniach Żydowska Piąta Kolumna w USA… 

Cała ta sytuacja, aż nadto przypomina działania i wysiłki tzw. “polskiej dyplomacji” w torpedowaniu słusznych działań Polonii Amerykańskiej w trakcie protestu przeciw uchwalaniu ustawy 447.

Myślę jednak, że ze względu na znaczne nagłośnienie sprawy pomnika, tym razem znacznie trudniejszym będzie manipulowanie opinii publicznej w Polsce i nałożenie szczelnej klamry milczenia na wszelkie o tym informacje.
11.05.2018 18:24

Gościnnie: Fatamorgan

———————————————-