14 maj 2018

Dalsze folgowanie Izraelowi i jego do cna skompromitowanemu koszernemu reżimowi z Waszyngtonu, niczego dobrego światu nie wróży.

Inauguracja Putina na kolejną turę wywołała sporo komentarzy i spekulacji. Amerykański znawca rosyjskiej tematyki, były analityk CIA, komentuje  [i] nominacje nowego gabinetu kremlowskiego.

Według niego, a także wielu dobrze poinformowanych obserwatorów rosyjskiej sceny politycznej, kolejne premierostwo Miedwiediewa, jak również pozostawanie przy władzy dotychczasowych rosyjskich „ekspertów finansowych” , jest powodem do niepokoju świadomej części patriotycznego elektoratu Federacji.

Również zmiana stanowiska rosyjskiego w sprawie dostarczenia Syrii systemu antyrakietowego S-300  [ii], która to po wizycie Netanjahu  [iii] w Moskwie została zastopowana, wywołuje zrozumiałe zaniepokojenie wolnej  opinii publicznej.

Prezydent Putin jawi się jedynym obrońcą wielo-polarnego świata w obliczu zakusów USA i Zachodu w ramach nowego porządku światowego NWO. Stąd też każdy dobrze poinformowany obserwator „patrzy mu na ręce” bez ustanku.

Autentyczni ekonomiści zachodni, tacy jak dr Paul Craig Roberts  [iv], czy dr Michael Hudson  [v], od lat nawołują Federację do „wojny finansowej” z Wall Street, która byłaby niewątpliwie lepszą alternatywą niż w jej zastępstwie majaczący na horyzoncie globalny konflikt nuklearny.

Bierność Rosji w tym aspekcie tłumaczona jest ociąganiem się ekonomicznego super-mocarstwa, jakim są Chiny, do współpracy z Kremlem w tym zakresie.

Dalsze folgowanie Izraelowi i jego do cna skompromitowanemu koszernemu reżimowi z Waszyngtonu, niczego dobrego światu nie wróży. Zaczynają dostrzegać to nawet amerykańscy wasale z Europy, tacy jak Niemcy, Francuzi, czy Anglicy.

Według mnie, obecna dziwna „miękkość” Putina może wynikać z następujących przyczyn:

– był on zawsze dobrze zakamuflowanym agentem globalizmu i teraz nadszedł nań czas uaktywnienia się;

– osłabł w walce z wewnętrzną żydowską oligarchią finansową, polityczną i kulturalną, co zmusza go do ustępstw;

– taktyczne wymogi jego strategicznego planu walki z Zachodem wymagają dalszego tymczasowego tolerowania Izraela i globalnych żydowskich elit.

Czas pokaże, która z powyższych alternatyw jest zgodna z  prawdą.

Miejmy nadzieję, że ta ostatnia. W przeciwnym bowiem przypadku ciemny horyzont przyszłości świata stanie się jeszcze bardziej złowrogi.

  [i] https://thesaker.is/medvedev-re-nomination-this-does-not-look-good/

  [ii] https://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-russia/russia-after-netanyahu-visit-backs-off-syria-s-300-missile-supplies-idUSKBN1IC0SW

  [iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Binjamin_Netanjahu

  [iv] https://www.paulcraigroberts.org/

  [v] https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/09/economic-truth-turn-michael-hudson/

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/05/jaki-putin-na-kolejna-kremlowska-ture/

—————————————–