9 Czerwiec 2018

Najlepszy piłkarz świata Leo Messi

We wtorek, pod naciskiem wybitnego piłkarza Leo Messiego, który nie kryje negatywnego stanowiska wobec holokaustu zaprowadzanego przez izraelską armię na terenach okupowanej Palestyny, Argentyńska Federacja Piłkarska odmówiła zaplanowany na 9 czerwca mecz z reprezentacją Izraela. Oczywiście, media głównego nurtu przedstawiły to zupełnie inaczej, jakoby to Palestyńczycy mieli grozić Leo Messiemu, za grę z żydowskimi okupantami, a argentyńska federacja obawiała się o jego życie. Tylko dlaczego Palestyńczycy mieliby grozić Messiemu, który od kilku lat publicznie staje w obronie mordowanych Palestyńczyków?

Argentyńska reprezentacja została posądzona przez Żydów o antysemityzm, a jedna z izraelski firm nawet domaga się wykluczenia Argentyńczyków z mundialu, który już za kilka dni rozpocznie się w Rosji. Absurd goni absurd.

PRZECZYTAJ: Izraelski minister nazywa Palestyńczyków nazistami i usprawiedliwia masakrę w Strefie Gazy

Argentyńska telewizja TyCSports oraz telewizja Fox News informuje, że izraelska firma Comtek Group zwróciła się do FIFA w sprawie niedoszłego sparingu. Firma żąda, aby reprezentacja Argentyny została wykluczona z mundialu. Powodem ma być rzekomy antysemityzm i dyskryminacja na tle religijnym, której miał się dopuścić Leo Messi i cała Argentyńska Federacja Piłki Nożnej.

Comtek miał odpowiadać za przeprowadzenie transmisji z meczu, który 9 czerwca miał zostać rozegrany w Jerozolimie. Przedstawiciele firmy twierdzą, że argentyńskiej federacji zapłacili 2 miliony dolarów i sprzedano 45 tysięcy biletów, zanim podjęto decyzję o odwołaniu.

Sprawę skomentował popularny dziennikarz argentyńskiej telewizji Martin Arevalo.
Nie było żadnego porozumienia z Comtec – zaznacza dziennikarz i potwierdza, że żydowska firma naprawdę domaga się wykluczenia Argentyny z mundialu.

Martin Arevalo

@arevalo_martin

No hubo acuerdo y Comtec, la empresa que llevaba a @Argentina a , va directo a . La Federacion Israelí pedirá que @Argentina se quede sin Mundial de argumentando discriminacion religiosa.

W mistrzostwach świata, reprezentacja Argentyny znalazła się w grupie D. W pierwszej fazie rozgrywek zmierzy się z Chorwacją, Islandią i Nigerią.

Źródło: Fox News, TyCSport, niezlomni.com, Twitter

Przeczytaj:

Za: http://wprawo.pl/2018/06/08/absurd-goni-absurd-zydzi-zadaja-wykluczenia-argentyny-z-mundialu-poszlo-o-solidarnosc-z-mordowanymi-palestynczykami/

—————————————————————-