9 Czerwiec 2018

Model społeczeństwa multikulturowego to oczywista utopia. Jaki jest koń, każdy widzi, nie chcą tego jednak widzieć totalitarni ideologowie. Natomiast zaszczute społeczeństwo boi się przyznać do swoich prawdziwych przekonań. Oto realia zachodniego, tolerancyjnego świata.

Prawda jednak zawsze ujrzy światło dzienne. Oto bowiem, jak za gazetą „Die Welt” podaje nczas.com, w Niemczech rozesłano 6000 fikcyjnych podań o pracę. Co się okazało? Otóż niemieckim przedsiębiorcom nie w smak zatrudniać arabów i murzynów.

„Najmniej pracodawców odpowiedziało na ogłoszenia od Albańczyków, niewiele więcej na te od Marokańczyków i Etiopczyków. Niemcy nie chcą również zatrudniać mieszkańców Dominikany, Pakistanu, Ugandy i Iraku. Podchodzą również niechętnie do Malezyjczyków, Nigeryjczyków oraz Turków”. – Możemy przeczytać na stronie Najwyższego Czasu!

Polski rząd wychodzi z podobnego, błędnego założenia, że skoro brakuje u nas rąk do pracy, a dzieci rodzi się coraz mniej, należy sprowadzić imigrantów, którzy wypełnią lukę. Mimo tego, iż widać gołym okiem, że model ten się nie sprawdził. Rząd Prawa i Sprawiedliwości, mimo szumnych deklaracji, wpuszcza imigrantów tylnymi drzwiami.

Za: https://www.magnapolonia.org/prawdziwe-realia-multikulti/

————————————————-

[Przecież ten rząd w Polsce, nie reprezentuje Narodu polskiego, są to agenci obcego wpływu i robią to, co im zlecą ich mocodawcy – ad].