10 Czerwiec 2018

Image result for erdogan Erdogan, z symbolem masońskim z ręką na serduszku w kształcie trójkąta. 

Działania podjęte przez kanclerza Austrii to krok wciągający świat w nową wojnę między Krzyżowcami i Półksiężycem – powiedział prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan w sobotę wieczór. Turecki prezydent odniósł się do decyzji o zamknięciu 7 meczetów w Austrii.

„Ogłaszają, że chcą wygnać z Austrii naszych duchownych. Naprawdę myślicie, że pozostaniemy bezczynni, gdy robicie coś takiego? To przecież oznacza, że i my będziemy zmuszeni coś przedsięwziąć” – argumentował turecki prezydent podczas spotkania z wyborcami.

Eksperci zauważają, że zapowiadane restrykcje wobec przedstawicieli radykalnego islamu w Austrii mogą stać się jednym z ważnych tematów kampanii wyborczej w Turcji. Tym bardziej, że władze Austrii, która od lipca będzie przewodniczyć pracom Rady Unii Europejskiej, wydały też zakaz organizowania spotkań i prowadzenia agitacji wyborczej na swym terytorium w związku z czerwcowymi wyborami w Turcji.

Erdogan sprawuje władzę w Turcji od 2003 roku, początkowo jako premier (do 2014 roku), a następnie jako prezydent. W połowie kwietnia ogłosił, że 24 czerwca odbędą się przyspieszone wybory parlamentarne i prezydenckie. Wcześniej planowano je na listopad 2019 roku. Swoją decyzję szef państwa argumentował koniecznością szybkiego przejścia na system prezydencki, za czym większość Turków opowiedziała się w referendum w 2017 roku.

Występując w sobotę w Istambule prezydent Turcji ostro skrytykował plany kanclerza Austrii, Sebastiana Kurza, który w piątek poinformował o zamiarze zamknięcia kilku meczetów i wydaleniu z kraju imamów zaangażowanych w działalność wykraczającą poza religię w ramach ofensywy przeciwko tzw. islamowi politycznemu.

Według austriackiego MSW służby przyglądają się obecnie działalności sześćdziesięciu spośród 260 imamów w tym kraju. Ich zaangażowanie polityczne budzi poważne zastrzeżenia. Większość z nich to duchowni finansowani przez Turcję.

/TVP Info/

Za: https://www.magnapolonia.org/erdogan-grozi-austrii-i-ostrzega-przed-wojna/

————————————————————-

Według znanego powiedzenia: “Uderz w stół, a nożyce się odezwą”. Teraz widać, kto stoi [oprócz Izraela i dolarami z FED-u] za inwazją “nachodźców” do Europy. Turecki przywódca, rzekomo skłócony z Unią Europejską i Stanami Zjednoczonymi, ale jak sytuacja zaczyna być podbramkowa – likwidacja judeo-meczetów w Austrii – zmienia front i ukazuje prawdziwe oblicze i razem z Unią Europejską i Stanami Zjednoczonymi i Izraelem broni “nachodźców”. To Erdogan, rzecznik syjonizmu, jest głównym motorem wprowadzania w Europie multi-kulti wysyłając kolorowych tzw. imigrantów w ramach likwidacja białej rasy w Europie…

St. Fiut