III RP TO SYJONISTYCZNA FIRMA ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312

29 Wrzesień 2018

Proszę zapoznać się z dokumentami, które są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się, że sprzedano nas za rządów SLD – PSL w 2002 roku, a dokładnie zawiązano spółkę pod adresem Polskiego Konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie.

Teraz bomba: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.

Każdy, kto kupi, może stać się właścicielem kawałka Polski.

Wiadomo po co, to zostało stworzone i kto to kupi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Najwyższy czas wezwać Polaków do wycofywania pieniędzy z banków, nie ma na co czekać.

W każdej chwili te pieniądze mogą być przejęte przez rząd okupacyjny spod niebieskiej gwiazdy!

Link do strony: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

Udostępniaj dalej, aby uświadamiać innych.

Za: https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/

———————————————————

Aż trudno uwierzyć, by była ta wiadomość prawdziwa. Jeśli jest to prawdą – co patrząc na ostatnie wydarzenia w Polsce, to jest to możliwe – to oznacza, że Polacy stracili swoją ojczyznę, poprzez konspiracyjną działalność rządzących ukrytych żydów Polską od 1989 roku, czyli od układów magdalenkowych i tzw. „okrągłego stołu… I pomimo widocznych, odkrytych już działań syjonistycznych elit w Polsce – wielu Polaków nie jest w stanie uwierzyć w to co powyżej. To nie oznacza, że Polska się nie odrodzi, ale trzeba by Polacy nie czekali i biernie się przyglądali jak z nas robią niewolników, a zaczęli się organizować i walczyć o ponowne odzyskanie Polski dla siebie…