11 Październik 2018

Jak informują narodowcy z Kotleba – Partii Ludowej Nasza Słowacja (LSNS), organizowane przez nich prelekcje filmu dokumentalnego „Stracona Europa”, który przedstawia „nieocenzurowane, przerażające obrazy naszej wizyty w europejskich miastach zdominowanych przez imigrantów” spotykają się z „ogromną paniką wśród liberalnych ekstremistów promujących imigrację i LGBT”.

Kolejne lokale są wymawiane organizatorom, który dodatkowo bombardowani są gniewnymi telefonami i SMS-ami. Mimo wszystko działacze nie poddają się i organizują nowe miejsca pokazów. A gdy są już one zapewnione, frekwencja jest imponująca.

– Po raz kolejny potwierdzono, że największym zagrożeniem dla demokracji i wolności słowa są liberalni fanatycy [czytaj: syjoniści! – ad}, którzy mają pełne usta frazesów o tolerancji, dialogu i zrozumieniu. W rzeczywistości wcale nie zgadzają się z innymi opiniami, a ludzi o innych poglądach od razu określają i obrażają jako „faszystów” – tłumaczy Andrej Medvecký, regionalny przewodniczący LSNS w Żylinie, gdzie udało sie zorganizować pierwszą prelekcję.

– Dokument „Stracona Europa”, przedstawiony przez posłów Milana Uhríka i Milana Mazurka (którego znamy dobrze z Marszu Niepodległości – przyp. red.), wzbudził wiele emocji wśród publiczności. Widok kwitnących niegdyś zachodnich miast, które teraz są całkowicie zajęte przez nielegalnych imigrantów i gangi muzułmańskie, był tragiczny. Ale było też okropne zobaczyć zdegenerowaną zachodnią kulturę pełną multikulti i agendy LGBT. Zamiast białych dzieci rdzennej ludności, widzimy ubranych po swojemu młodych Arabów – dodaje Medvecký. – Europa Zachodnia już jest zgubiona. Istotnie, to tylko kwestia czasu, kiedy imigranci muzułmańscy zdominują nie tylko całą dzielnicę lub miasta, ale dosłownie wszystko. Z dobrze prosperujących kultur i cywilizacji, które przyniosły światu wielu geniuszy i znaczących artystów, nic już nie zostało.

– Zwróćmy zatem uwagę na coraz silniejszą kampanię wielokulturową i LGBT, która atakuje na Słowacji ze wszystkich stron. Zwróćmy uwagę na to, że czarni, Azjaci i homoseksualiści coraz częściej pokazują się w filmach, sesjach i reklamach. Właśnie tak niewidzialna inwazja obcych i LGBT rozpoczęła się na Zachodzie. Dziś cywilizacje te giną, a korzystają tylko z bezwładności i nagromadzonego bogactwa wytworzonego przez poprzednie generacje rdzennej ludności – podsumowuje narodowiec. – Niech film „Stracona Europa” będzie przypomnieniem i ostrzeżeniem dla wszystkich przyzwoitych ludzi, którzy nie chcą, aby nasza Słowacja zniknęła. Zapraszamy na kolejny pokaz filmu, który będziemy stopniowo organizować w całej Słowacji. Następnie opublikujemy film również w Internecie.

 naseslovensko.net

Za: dzienniknarodowy.pl

—————————————————-