4 Styczeń 2019

Meteorolodzy w całych Stanach Zjednoczonych zaczęli przemawiać przeciwko tajnemu programowi wojskowemu USA “Chemtrails”, w którym chemikalia są rozpylane do atmosfery. Według ekspertów niebo jest celowo skażone. Rozpylają: aluminium, bar, ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro.

Celem amerykańskiego programu Geoinżynierii tworzonego przez rząd USA jest wyludnienie planety. W ostatnich latach media doniosły wiele o chemtrails, ale nie ujawniły całkowicie zebranych dowodów, co pokazuje, w jaki sposób rządy na całym świecie manipulują ziemskim klimatem.

NASA rozpoznała rozpylanie substancji chemicznych takich jak lit w atmosferze w dużych miastach USA. W poniższym filmie były wojskowy meteorolog wyjaśnia, że ​​anormalne odczyty radarowe są wynikiem wojskowego rozpylania szkodliwych substancji w atmosferze.

“Wtedy widzisz te dziwne chmury, które różnią się od tych chmur, które znamy. To nie są chmury deszczowe. Samoloty a przede wszystkim wojskowe rozpylają chemikalia:  glin, bar, ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro. Kiedy byłem w Marines przez wiele lat, widziałem dobrze co to jest. Musimy potępić to straszne, nieludzkie działanie”. Arei della Marina wykonuje codziennie dedykowane loty, w których rozpyla substancje a ludzie nic nie wiedzą, nieświadomi niebezpiecznych trucizn, którymi oddychamy.

W tym filmie meteorolog z południowej Kalifornii ponownie opowiada o chemtrails, zauważając, że region został spryskany i zakłóca dane satelitarne.

(zalecane włączenie napisów PL)

————————————–