10 Luty 2019

Instytut Ks. Piotra Skargi podjął inicjatywę wysłania petycji do Rządu w sprawie wypowiedzenia genderowej konwencji stambulskiej, którą podpisało przeszło 25tyś Polaków.

      Niestety głosem Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania (tak jakby w Polsce dochodziło do masowych aktów nierównego traktowania, więc zaszła potrzeba ustanowienia aż pełnomocnika przy Rządzie) Adama Lipińskiego dowiedzieliśmy się m.in że, Konwencja nie narusza polskiego porzadku prawnego…

To jak w takim razie ta konwencja ma się do zapisu w Konstytucji, który w Rozdziale I Art. 18 mówi że :

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Czy trzeba jakichś specjanych badań naukowych, by stweirdzić to co widać gołym okiem, że Gender łamie tą naturalną prawdę zapisaną nawet w Konstytucji RP?

Jak można przeczytać na stronie Zatrzymaj Gender, “Oczyszczenie polskiego prawa ze szkodliwej ideologii Gender jest na wyciągnięcie ręki”. Pod poniższym linkiem: 

zatrzymajgender.pl/

można dołączyć się do tej petycji, do czego gorąco zachęcam.

Ta sama Konstytucja w tym samym rozdziale w Art.4 podaje że :

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Czy więc wybrani przez nas, spośród nas, do reprezentowania nas w naszym Państwie, nasi przedstawiciele nie czytali naszej Konstytucji?

NIe ulega wątpliwości, że zapis w Art. 18 naszej Konstytucji jest zgodny z Prawem Bożym, bo Pan Bóg objawiając się nam w Rodzinie Świętej jednoznacznie pokazał jaki jest naturalny model funkcjonowania społecznego na tej Kuli Ziemskiej, którą nam dał byśmy ją sobie czynili poddaną, ale…. zgodnie z Jego Prawem.

Każde odstepstwa od tego są sprzeczne z Jego Wolą obajwioną nam w Jego Prawie.

A czym są np te tzw Love Parade, gdzie  pary gejowskie przychodzą z adoptowanymi dziećmi (odbieranymi naturalnym rodzinom m.in w Polsce) a dochodzi tam nawet do tego, że przychodzą na te marsze zboczeńcy ze świniami i innymi zwierzętami.

Do kompletu brakuje tam chyba nekrofilów (skasowałem bardziej dosadny wpis), bo na Zachodzie słychać już głosy o zalegalizowanie i tego zboczenia.

Czy o takie równe tratowanie w Polsce chodzi?

Jak więc Ziemia będzie (w zasadzie ten proces już zaczyna się) oczyszczona ze wszelkich odstepstw od Prawa Bożego, widać już gołym okiem na Zachodzie. Bogaci Francuzi, NIemcy, Holendrzy itd dawno już poopuszcali swoje kraje. Rządzący myślą, że schowają się przed tą karą Bożą w wybudowanych 300m pod ziemią miastach-schronach. Podobno jak mówią mistycy, oni pierwsi w strasznych mękach tam zginą.

CZY POLSKA MA DOŁĄCZYĆ DO TAKIEJ EUROPY!?

Ratujmy nasz Kraj przed tą straszną karą. Jedyna i ostatnia nadzieja jest w Panu Bogu.

Bez zastanowienia podpisałem powyższą petycję do Rządu i oczekuję poszanowania Art.4 Rozdziału I Konstytucji RP

Za: http://gibson.neon24.pl/post/147637,zatrzymaj-gender-zatrzymaj-niszczenie-polski
———————————————-