10 Luty 2019

Fragment z artykułu o powyższym tytule:

Przykład 1.

Dlaczego oskarżam o Podłość „Tandem Przwódczy III/IV RP”, czyli J. Kaczyńskiego oraz M. Kamińskiego?

Z bardzo prostej przyczyny. Ten pierwszy (według zeznań Romana Giertycha przed Komisją Sejmową) w roku 2007 pracował nad „śmiercią polityczną” mojego znajomego, podówczas wice-premiera Andrzeja Leppera, jego eliminacja z polityki miała być połączona z proponowanym wice-premierowi Giertychowi „przechwyceniem”, przez PIS i LPR, prosocjalistycznego elektoratu „Samoobrony”. Tej politycznej podłośći szefa partii „Prawo i sprawiedliwość” nadał wtedy wymiar praktyczny jego podwładny, Mariusz K. (ułaskawiony przez prezydenta A. D. od ciążącego na nim, za to podłe przestępstwo, sądowego wyroku).

A w niecałe dziesięć lat później, wyraźnie na żądanie władz USA, rzeczony „tandem mikrusów” u władzy w RP, wsadził do więzienia mego młodszego kolegę, dr Mateusza Piskorskiego który śmiał, dzięki swym, byłego posła na Sejm z ramienia „Samoobrony” kontaktom, dążyć do realizacji celów rozbieżnych z PLANEM GLOBALIZACJI „made in USA”.

Poniżej pamiątkowe zdjęcie Mateusza Piskorskiego (pierwszy z prawej) z oficjalnego spotkania „alternatywnych Europejczyków” – nie tylko z Polski, Białorusi oraz Rosji, ale także z Austrii, Belgii oraz Francji–na placu „Niezawisimosti” w Mińsku, w maju 2011 roku.

Piskorski i MG v Minske 2011

Przykład 2.

Wczoraj wieczór, 9 lutego bezpośrednio po dzienniku TVP1, pokazano w telewizji wywiad z Juanem Guido – a właściwie GNIDO – wyznaczonego 2 tygodnie temu, przez „boga w formie USA”, do odegrania roli „prezydenta przejściowego” Wenezueli. Rzeczony GNIDO opowiadał długo o godz. 20, jaka to nędza panuje w Wenezueli, jak jej mieszkańcy jeżdżą do Kolumbii, aby sobie coś kupić do jedzenia. Ale przemilczał fakt, że Kolumbijczycy też masowo jeżdżą do Wenezueli aby sobie tam kupić, prawie za bezcen, benzynę im konieczną do życia. I Gnido przemilczał fakt, że okresowe niedobory na rynku w Caracas to wynik sankcji USA w tym bogatym w paliwo kraju. (Pamiętam, że w PRL-u w roku 1982, trudno było kupić w sklepie zwykłe jajka, bo USA w ramach „sankcji za Solidarność” wstrzymały zakontraktowane dostawy kukurydzy do polskich wielkich ferm drobiu, ambitnie wybudowanych za Naiwnego Gierka.)

A odnośnie tego Guido – czyli w istocie GNIDO – to z Serbii nadeszła niedawno widomość, że był on tam szkolony przez CIA, w ramach organizacji „Otpor” (Opór), jak organizować „kolorową rewolucję”. Ta „rewolucja rozumu” w październiku roku 2000, po wcześniejszych 3-miesięcznych „humanitarnych bombardowaniach” przez NATO nie istniejącej już Jugosławii, doprowadziła do kompletnej likwidacji resztek socjalizmu wśród południowych Słowian.

{…}

Za: http://zakop999pl.neon24.pl/post/147659,podlosc-i-solidarnosc-z-rakiem-usa-to-los-rp

#          #          #