18 Luty 2019

Pod budynkiem Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek zorganizowana została konferencja prasowa kandydata na prezydenta Gdańska – Grzegorza Brauna oraz wspierającej kandydata partii – Ruchu Narodowego.

Podczas konferencji kandydat na prezydenta wyraził swój sprzeciw wobec importowaniu imigrantów do Gdańska na koszt jego mieszkańców. Zaznaczył również fakt, iż tego typu działania podejmowane przez włodarzy miejskich dezintegrują społeczność w mieście oraz kraju. Podkreślił, że zgodnie z myślą katolicką nie można zmuszać nikogo do utrzymywania instytucji proimigracyjnych, ponieważ jest to fałszywie rozumiane miłosierdzie.

Prezes pomorskiego okręgu Ruchu Narodowego – Michał Urbaniak zaznaczył, że Ruch Narodowy popiera kandydaturę Brauna na prezydenta miasta oraz, że długofalowo polityka proimigracyjna za kilkanaście lat doprowadzi nas do poniesienia ogromnych kosztów politycznych jakie dotyczą już krajów zachodnich.

Grzegorz Braun powiedział również, że po objęciu stanowiska dokładnie sprawdzi kadry samorządowe i zweryfikuje, kto ,,bronił polskiej racji stanu i interesu narodowego, a kto wręcz przeciwnie”. Wspomniał też, że liczyć się dla niego będzie kryterium fachowości wśród gdańskich urzędników.

Za: http://narodowcy.net/grzegorz-braun-zdecydowanie-przeciwko-imigrantom-w-gdansku-wideo/
———————————————————-