19 Luty 2019

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego, żydowska organizacja zajmująca się wyłudzaniem, tzn. zwrotami uroszczeń żydowskich, wyraziła głęboką dezaprobatę wobec premiera Mateusza Morawieckiego. Chodzi o jego wypowiedź na temat zwrotu tzw. mienia bezspadkowego.
 
Wygląda na to, że zapewnienia rządu po raz kolejny były laniem wody dla najgłupszych, a pelikany oczywiście to łykały. Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego właśnie zniszczyła wersję rządu, jakoby sprawa zwrotów za żydowskie uroszczenia była załatwiona.
 
– Jesteśmy zaskoczeni i rozczarowani odpowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego na apel sekretarza stanu Mike’a Pompeo o posunięcie naprzód kompleksowej regulacji ustawowej w sprawie restytucji mienia osób, które utraciły je w okresie Holocaustu – napisała w oświadczeniu Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego.
 
Organizacja uważa też, że Morawiecki „popełnia błąd twierdząc, że podpisany w czasach komunistycznych układ pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi załatwia sprawę”.
 
Neguje też ważność umowy z 1960 roku. Ich zdaniem układ dotyczy wyłącznie osób, które były obywatelami Stanów Zjednoczonych w momencie, w którym odebrano im własność. Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego powołuje się przy tym na stanowisko amerykańskiego Departamentu Stanu z 2015 roku.
 
Biorąc pod uwagę legendarną już uległość PiS wobec USA i tamtejszych środowisk, można mieć teraz poważne obawy o to, że rząd w imieniu Polski odda majątek, do którego Żydzi roszczą sobie w bezczelny sposób prawo…
Źródło: https://nczas.com/2019/02/18/pilne-zydzi-zadaja-polskiego-majatku-wplywowa-organizacja-wydala-oficjalne-oswiadczenie-neguja-zawarta-umowe-i-slowa-morawieckiego/?fbclid=IwAR3rgWev3ryr2UB3i6iE9P9iLHye1zmqARdx4ualNRNbhThqqzCPqxqAPvs

—————————————————