6 Maj 2019

 

5 Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu


,,Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym głównym wydawcom, których dyrektorzy byli częścią naszych spotkań i szanowali złożoną nam obietnicę zachowania poufności przez prawie czterdzieści lat.’’

David Rockefeller.

XXI wiek przyniósł wiele zmian systemowych, ideologicznych, wyznaniowych i kulturowych. Można czasem odnieść wrażenie, iż za czasów naszego pokolenia dojdzie do ostatecznego ukształtowania struktury globalnej na poziomie politycznym, ekonomicznym i finansowym.

5 Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu 2

Od postawy współczesnych polityków, frakcji reprezentujących konkretne wizje na świat, od starcia tego, co było i tego, co popularnie nazywani Globaliści chcą wprowadzić, będzie zależeć, w jakim świecie przyjdzie żyć przyszłym pokoleniom. Czy w obliczu takich przemian pozostaniemy głusi? Czy w obliczu takich przemian można pozwolić sobie na bezczynność?

Nowy Porządek Świata To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy. Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.

5 Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu 3

Kilka dni temu cały świat obiegły nowe zdjęcia ukazujące armię niczym z Matrixa, która zaprowadza porządek na ulicach Tajwanu. Oczywiście media głównego nurtu nie publikują tych zdjęć, nie rozpowszechniają ich, ponieważ mają zakaz tego typu publikacji. Przy tej okazji należy dodać, że w internecie istnieją także fotografie przedstawiające tę samą armię, ale na ulicach chociażby RPA, Nigerii, Somalii i wielu innych krajów Afrykańskich. Komentarze wyjaśniają, iż jest to zbrojne ramię NWO, są to żołnierze Nowego Porządku Świata dosłownie prowadzący ćwiczenia bojowe w terenie. Ćwiczenia bojowe w krajach tak zwanego trzeciego świata.

5 Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu 4

Natomiast w kwestii Tajwanu dysponujemy większą ilością informacji, otóż owa armia została powołana przez sam rząd, który wzorował się na wskazówkach i zaleceniach chociażby grupy Bilderberg, ściśle powiązanej z realizowaniem agendy NWO i takimi rodzinami jak Rothschild i Rockefeller. Poniżej zamieszczamy fragment podziękowań, jakie wystosował David Rockefeller do światowej prasy w kwestiach dość kontrowersyjnych.

,,Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym głównym wydawcom, których dyrektorzy byli częścią naszych spotkań i szanowali złożoną nam obietnicę zachowania poufności przez prawie czterdzieści lat.’’

David Rockefeller.

Żołnierze, których możecie oglądać na zamieszczonych zdjęciach posiadają kuloodporne pancerze oraz wzmacnianie maski balistyczne mogące wytrzymać strzał z bliskiej odległości wykonany z magnum 44. Te twory stanowią zalążek armii NWO, która już za kilka lat może pojawić się również na ulicach Europy, przed czym przestrzegają publicyści z mediów nie wchodzących w główny nurt, innymi słowy wolnych mediów. Przy tej okazji nie można nie wspomnieć o tak zwanym oddziale duchów, czyli amerykańskim oddziale 1033, który również stosuje maski balistyczne i w znacznym stopniu przypomina jednostki z Tajwanu.

5 Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu 5

Nowy Porządek Świata to idea, która z czasem może dosięgnąć mnie jak i również Ciebie. To też podejście typu ”to mnie nie dotyczy” czy na przykład ”to nie moja sprawa” nie zda tutaj egzaminu. Żyjemy na jednej planecie i mamy ten sam grunt pod nogami, jeżeli on zostanie zatruty to żadne mury czy też granice nam nie pomogą. Dlatego na naszej stronie publikujemy artykuły opisujące kwestie związane z Nowym Porządkiem Światowym.

Za: http://globalne-archiwum.pl/swiat-obiegly-zdjecia-przerazajacej-armii-nwo-z-ulic-tajwanu/
————————————————————————–