14 Maj 2019

Witold Pilecki in color.jpg

Trwa żydowskie fałszowanie historii. Wymazuje się z niej Polaków jako ofiary II wojny światowej i przerabia na katów współodpowiedzialnych za Holokaust. W tym celu polscy bohaterowie i polskie ofiary przerabiane są na Żydów. Tak stało się w przypadku Czesławy Kwoki, 14-letniej Polki z Zamojszczyzny zabitej w Auschwitz zastrzykiem fenolu. Obozowe zdjęcie Czesi zostało wykorzystane na plakacie reklamującym filmowy festiwal „Shoah” w Berlinie. Sygnał jest jasny – Czesia Kwoka to Żydówka. 

Żydowscy fałszerze historii zawłaszczyli też rtm. Witolda Pileckiego umieszczając jego nazwisko na liście żydowskich bojowników podczas II wojny światowej. Fałszerstwa dokonano na stronie Jewish Virtual Library (Żydowska Biblioteka Wirtualna). To największa anglojęzyczna encyklopedia dotycząca Holokaustu, z której korzysta prawie milion osób miesięcznie. I te wszystkie osoby dowiadują się, że bohaterski ochotnik do Auschwitz był Żydem.

Co ciekawe, pierwotnie rtm. Pilecki umieszczony był na liście… niemieckich bojowników walczących z Holokaustem. W tej sprawie interweniowała ambasada RP w USA informując, że Pilecki był polskim żołnierzem. Co zrobili Żydzi? Przenieśli Pileckiego do kategorii „Żydowscy bojownicy”. Dlaczego Pilecki nie trafił do kategorii „Polscy bojownicy”? Dlatego, że takiej kategorii w ogóle nie ma w żydowskiej encyklopedii.

===========================================

Wg Jewish Virtual Library Witold Pilecki to “żydowski bojownik”. Wcześniej był umieszczony w kategorii “Niemieccy bojownicy”. Do kategorii “Polscy bojownicy” nie trafił, bo… w ogóle nie ma takiej kategorii

 

Za: https://wprawo.pl/2019/05/14/skandal-rtm-pilecki-jako-zydowski-bojownik-w-internetowej-encyklopedii-holokaustu/

—————————————————————-