15 Maj 2019 

Minister Sportu i Turystyki IIIRP, Witold Bańka, nowym szefem Światowej Agencji Antyopingowej

 Zdjęcie: Bartłomiej Zborowski /PAP

Witold Bańka, minister sportu i turystyki w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego, zostanie szefem Światowej Agencji Antydopingowej. To jeden z największych sukcesów polskiej dyplomacji sportowej.

//www.sport.pl/inne/7,64998,24784923,minister-witold-banka-nowym-szefem-swiatowej-agencji-antydopingowej.html

Czy rzeczywiście jest to sukces polskiej dyplomacji sportowej? I czy istnieją jakiekolwiek gwarancje, że W.Bańka nie będzie wysługiwał się światowym syjonistycznym kreaturom w zwalczaniu sportowców z tych państw – zwłaszcza z Rosji, bo z nią trzeba konfliktować Polaków -, które są w opozycji do światowego syjonistycznego terroryzmu Zachodu? 

Niejaki W.Bańka jako minister IIIŻydo-RP/Polin dał już dowody wyjątkowo parszywego filosemityzmu, a przede wszystkim postawy antypolskiej.

31.08.2017  –  Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

Ów minister poinformował na Twitterze, że zdymisjonował szefa Polskiej Organizacji Turystycznej, Marka Olszewskiego, w związku z jego „skandaliczną wypowiedzią” w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. 

 

 

 

 

 

 

W środę, 30.08.2017r. żydowska gadzinówka Michnika opublikowała artykuł, w którym szef POT, Marek Olszewski, tłumaczył, dlaczego z programów wizyt promujących Polskę wykreślono Auschwitz oraz Muzeum Historii Żydów Polskich. 

Marek Olszewski:  Auschwitz to nie produkt turystyczny lecz miejsce martyrologii, zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Poza tym chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów.

To polskie, nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane. Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała. W latach 30. z Niemiec wielu Żydów emigrowało. W Polsce pod okupacją niemiecką nie było takiej możliwości.

W związku ze skandaliczną wypowiedzią prezesa POT Marka Olszewskiego podjąłem decyzję o jego natychmiastowej dymisji – napisał w środę na Twitterze minister sportu i turystyki Witold Bańka.

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/08/31/minister-sportu-iiirp-zydowskim-lokajem/
_____________

A więc uleganie żydowskiemu rozwydrzeniu, ich skrajnemu syjonistycznemu szowinizmowi, zostało nagrodzone. Czy tacy osobnicy i składające się z takich osobników rządy IIIŻydo-RP/Polin mogą się oprzeć żydowskiej zuchwałej, rozbójniczej, kradzieży polskiego majątku, kradzieży wspieranej przez syjonistyczne imperium USA?

 

Poniżej inna ciekawostka z życia Rzeczpospolitej Przyjaciół o jakiej marzy rezydent IIIŻydo-RP/Polin, który z lubością biesiadował wespół z opluwającą Polaków syjonistyczną hołotą z USA i z Izraela w trakcie niedawnej Konferencji bliskowschodniej, na której obligowano rządzących do realizacji ustawy 447. 

Jak informuje „The Jerusalem Post”, M.Magierowski, ambasador IIIRP w Tel Awiwie  został „werbalnie i fizycznie” zaatakowany – został opluty przez agresywnego Żyda – przed budynkiem polskiej ambasady. Ambasador twierdzi, że atak miał podłoże narodowościowe. Napastnik miał wykrzykiwać: „Polak! Polak!”. – za: https://fakty.interia.pl/swiat/news-ambasador-rp-marek-magierowski-zaatakowany-w-tel-awiwie,nId,2991607

Oto żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam, Polakom, przytrafić – syjonistyczna banda sama pokazuje nam swoją prawdziwą mordę. Nadzieja w tym, że żydowską hucpę zaczyna dostrzegać coraz więcej Polaków, bo ciągle jeszcze zbyt wielu z nas nie rozumie, że sierpień’80 to była żydowska rebelia, a wybory 1989r. i powstanie IIIRP stanowiły apogeum tej rebelii i wyniesienie żydowskiej V kolumny do władzy przy aprobacie i współpracy żydo-katolickiego Kościoła.

 

Dariusz Kosiur