16 Maj 2019

Długo oczekiwana zmiana składu

 Szeregi Konfederacji wzmocnił i uzupełnił poseł niezależny Robert Majka. Poseł o wielkich zasługach, do tej pory samotnie zmagający się ze ścianą obojętniości połączonej z szyderstwem.  Ważna potrzebna zmiana – mam nadzieję że skutkująca dlaszym wsmocnieniem pozycji nowej partii.

Cieszy również to, że przełamana została tajemnicza niemożność blokująca do tej pory połączenie sił Pana Posła z Konfederatami.

– Cieszę się, że mogę być w Konfederacji. Chciałbym w nim realizować swój projekt, przede wszystkim, aby nie doszło do zacementowania polskiej sceny politycznej na POPiS, tak jak się to dzieje od wielu, wielu lat – powiedział poseł Robert Majka.

– Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest, aby każdy polityk przedstawił decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL, czyli WSW i SB. Ja taką decyzję posiadam – oznajmił przedstawiając przed kamerą wspomniany dokument.

– To jest podstawa, moim zdaniem, reform w państwie polskim. Poza tym musi dojść do jasnego przedstawienia raportu o stanie państwa polskiego, o czym jako poseł tej kadencji wnioskowałem do premiera Mateusza Morawieckiego. Niestety, ale takiego raportu się nie doczekałem – podkreślił Majka.

– Punkt zwrotny o przystąpieniu do Konfederacji był po ostatnim proteście przeciw ustawie JUST 447. To jest bardzo ważna kwestia. Musimy sobie zdać sprawę z niebezpieczeństwa, jakie grozi państwu polskiemu – ocenił poseł Robert Majka.

Dziękuję za uwagę

Za: http://att.neon24.pl/post/148939,wazne-wzmocnienie-

———————————————————————–