18 Maj 2019

Konfederacja – synonim slowa ,,trwoga”.

   Często pada pytanie: ,,Konfederacja i co dalej?”.

Jeżeli konfederatom uda się zbudować siłę polityczną, która pozyska społeczne poparcie, to odpowiedź może zabrzmieć – ,,Dalej Polska”, bo dzisiaj Polsce do Polski dalej niż Kunta Kinte do Tel Avivu, choć Obamie to tak daleko nie było, ale to  trochę inne ,,Korzenie”.

Wielce budującym jest to, że po raz pierwszy od 1989 roku, na polskiej scenie politycznej pojawiła się realna siła, mogąca być alternatywą dla okrągłostołowych biesiadników.

Mam pewne obawy, że powstanie Konfederacji jest faktem spóźnionym o dekadę, ale lepiej późno niż wcale, jednak pamiętać należy, że Okrągły Stół nie próżnuje w realizacji projektu ,,Polin”.

  Odnoszę wrażenie, że mało kto zdaje sobie w Polsce sprawę z faktu, jak niewiele brakuje do finalizacji mienionego przedsięwzięcia, co sprawi, że Polska tuż po setnym jubileuszu odzyskania swojej niepodległości, utraci ją i nikt nie wie na jak długo. To nie jest czarnowidztwo, ani jakiś pesymizm, a jedynie wniosek wysnuty z obserwacji tego, co dzieje się dzisiaj w Polsce.

   Pozostawię wyrażanie swoich opinii na temat przyszłości Konfederacji i jej szans na odzyskanie Polski, skupiając się tym razem jedynie na tym, jaką panikę wśród POPiSu wzbudził ten projekt.

Cytując sułtana naszego kraju, powiem, że niezwykłą trwogą napawa jego samego jak i jego wezyrów powstanie Konfederacji, bo słowa ,,walić w Konfederację, czym się da” wystosowane do swoich wiernych, świadczą bardziej o biegunce wśród tego towarzystwa, niż o chęci przeciwstawienia się roszczeniom Żydów, z którymi POPiS jest nie tylko w komitywie, ale jestem skłonny podejrzewać, że jest autorem pomysłu zamiany roszczeniowej kwoty z trzydziestu na trzysta miliardów dolarów, co oznacza ni mniej, ni więcej jak tyle, że w przypadku pozyskania przez Żydow polskich aktywów tej wartosci, spowoduje zawłaszczenie polskiego terytorium przez wiadome czynniki.

   Kartel zarządzajacy dzisiaj naszym krajem nie poprzestal na produkcji ,,ruskich agentów”, chrzcząc w ten sposób każdego, który ośmieli się mieć inne zdanie, albo swoje własne zdanie na temat stanu w jakim znajduje się Polska.

Ucisza się w bezpardonowy sposób niezależnych dziennikarzy i publicystów, skazując ich wyrokami (Marcin Rola), czy prześladując wszędzie tam, gdzie się pojawiają (Stanisław Michalkiewicz). Nic to przyjemnego dla samych prześladowanych, ale jest przy tym przepiękny widok obsranych po same pachy żydowskich bękartów zawiadujących naszym państwem.

   Ostatnio wyszedł z aresztu, przetrzymywany tam bez wyroku 1100, jak ktoś tu na Neonie wyliczył, Mateusz Piskorski, lider formacji ,,Zmiana”.

Reakcja żydowskich jaczejek jest natychmiastowa i przytoczę tu tylko reakcję na Neonie. Otóż pojawia się post, nachalna, a zarazem prymitywna agitka, werbująca do partii ,,Zmiana”, która to partia de facto nie istnieje, ale nie przeszkadza to jurgieltnikowi, nawoływać do pospolitego ruszenia pod wodzą pana Piskorskiego. Wątpię, aby pan Piskorski kiedykolwiek przeczytał ramotę jurgieltnika, multinikowego zresztą bywalca tego forum, ale gdyby to zrobił, to na własną prośbę wróciłby do aresztu i wątpię, abym przesadzał.

Głośniej jednak słychać tam bezpardonowe napierdalanie w Konfederację i jej liderów, niż bolszewicką agitację do rewolucji.

Ciekawy tylko jestem, dlaczego ten zuch znad Jordanu nie agituje na ,,zaprzyjaźnionym” z Neonem, swoim rodzimym portalu w barwach Polin, Niepoprawnych pl? Wszak tam więcej rewolucjonistów spod sierpa i młota.
Widać niebożę przejęte apelem sułtana.

   Zamieściłem pod tekstem komentarz, ale niestety jurgieltnik uznał ów za zbyt demaskujacy i nie opublikował go, ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Uwagę należy zwrócić na to, w kim wzbudza entuzjazm wyrażany ,,piąteczkami” i peanami mieniona ramota.

Poza neonowymi twórcami judeochrześcijaństwa w Polsce, i niezbyt lotnych zwolennikach płaskiej ziemi, nikt i to jest bardzo budujące.

PS Wielce pożądanym jest, aby Konfederacji udzielało wsparcia stowarzyszenie ,,Marsz Niepodległości”, które jest dzisiaj na etapie tworzenia Rot Marszu Niepodległości, które dają nadzieję, że informacja o tym, co w istocie dzieje się w Polsce, dotrze do wielu Polaków. 

Za: http://jantwardowski.neon24.pl/post/148971,zmiennicy-vs-konfederaci

—————————————————