9 Czerwiec 2019 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Krzysztofem Dzierżanowskim w telewizji Takt TV, podczas której mówiłam o antypolskiej propagandzie i żydowskim fałszowaniu historii opisanym w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w internetowym sklepie na wPrawo.pl. ZAMÓW KSIĄŻKĘ TUTAJ. 

Czy wiecie jak „Krytyka polityczna” nazwała książki o rtm. Pileckim i Rzezi Wołyńskiej? Nazwała je hemoroidami nacjonalizmu. Dlaczego? Dlatego, że celem lewicowej propagandy jest zohydzenie polskich bohaterów i obrzucenie błotem polskiej martyrologii. Lewica dąży do tego, żeby Polacy wstydzili się historii swojego narodu. W ogóle słowo „naród” ma stać się określeniem kojarzonym wyłącznie negatywnie, a cierpienie Polaków ma zostać wyśmiane i ostatecznie zapomniane. O tym m.in. piszę w mojej książce i pokazuję przykłady takiego propagandowego obrzydzania Polski i Polaków.

Piszę również o żydowskim zakłamywaniu historii i fałszowaniu rzeczywistego obrazu relacji polsko-żydowskich. Jedną z takich propagandowych bajek, którą dziś nam się sprzedaje, jest opowieść o przedwojennym pogromie w Przytyku. W rzeczywistości nie był to pogrom, lecz zamieszki spowodowane konkurencją na jarmarku pomiędzy kupcami polskimi i żydowskimi. Pierwszą ofiarą śmiertelną zamieszek był spokojnie idący ulicą Polak zastrzelony przez Żyda uzbrojonego w nielegalnie kupioną broń. Sprawę przedstawiam na podstawie relacji z procesu sądowego opisanego przez przedwojenną prasę, a relacja ta jednoznacznie pokazuje, że prawda jest zupełnie inna od antypolskiej bajki opowiadanej przez Żydów.

W książce zebrałam i opisałam wiele przykładów antypolskich działań propagandowych, z którymi mamy do czynienia w ostatnim czasie, ale piszę też o propagandowej nagonce, którą atakowano nas już w średniowieczu. Warto poznać mechanizmy propagandowego zohydzania Polaków, żeby potrafić skutecznie im się przeciwstawiać.

Zobacz też:

Za: https://wprawo.pl/2019/06/09/katarzyna-ts-w-takt-tv-o-antypolskiej-propagandzie-i-zydowskim-zaklamywaniu-historii-wideo/

——————————————————————-