10 Czerwiec 2019  

– Izraelska reprezentacja przed pomnikiem Powstania Warszawskiego – taki wpis pojawił się na twitterowym koncie Izraelskiej Federacji Piłkarskiej. Do wpisu załączono zdjęcie, na którym żydowscy piłkarze stoją przed pomnikiem Bohaterów Getta.

 Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

ISRAEL FA 
@ISRAELFA
The Israeli National Team at the Memorial of the Warsaw Uprising.

Ludzie o tym mówią: 351

==========================================

Mój komentarz: Tak wygląda propagandowe odbieranie Polakom Powstania Warszawskiego. Powstanie w Getcie jest przez Żydów nazywane „Warsaw Uprising” właśnie dlatego, żeby światowa opinia publiczna nie kojarzyła Polaków z walką przeciw Niemcom. Polacy mają być nazistowskimi kolaborantami, a nie powstańcami! Powstańcami mogą być tylko Żydzi, a Powstanie Warszawskie ma być powstaniem żydowskim.

Ps. Na wypadek, gdyby wpis zniknął, załączam screen.

Katarzyna Treter-Sierpińska@katarzyna_ts

Tak wygląda odbieranie Polakom Powstania Warszawskiego. Powstanie w Getcie jest przez Żydów nazywane “Warsaw Uprising” właśnie dlatego, żeby światowa opinia publiczna nie kojarzyła Polaków z walką przeciw Niemcom. Polacy mają być nazistowskimi kolaborantami, a nie powstańcami!

108 

Ludzie o tym mówią: 64

Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności

Źródło informacji: Twitter

Za: https://wprawo.pl/2019/06/10/manipulacja-zydowskich-pilkarzy-uczcili-powstanie-warszawskie-pod-pomnikiem-bohaterow-getta/

——————————————————