10 Czerwiec 2019 

Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.
 
Bardzo krótko.
 
Dziś mecz Polska – Izrael. Nie wiem co wspólnego ma Izrael z Europą i zawsze się nad tym zastanawiałem. I jako niby Europejczycy uczestniczą w innych dyscyplinach sportowych i nie tylko.
 
Z czego to wynika? Naprawdę nie wiem. Przecież oni nie mają żadnych związków z naszym kontynentem. Ich kraj jest daleko od Europy i winni uczestniczyć w różnego rodzaju rozgrywkach na terenie położenia ich kraju a tak nie jest, co jest naprawdę bardzo dziwne.
 
Podobnie zadziwia mnie to, że na terenie Unii Europejskiej mają także swój żydowski Parlament, jako “część” Parlamentu UE, co też jest jakąś aberracją. Chciałbym się dowiedzieć kto jest w tym “parlamencie”, ale mimo poszukiwań nie znalazłem na ten ten temat żadnych szerszych informacji, nie mówiąc już o nazwiskach. Jest to owiane jakąś tajemnicą i też nie wiem dlaczego, chociaż się domyślam.
 
Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…
//krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com 
Za: http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149289,dlaczego-izrael-walczy-w-pilce-noznej-w-europie
———————————————-

Wydaje mi się, że ciekawszym pytaniem może być: “Kto zainstalował Komisarzy w Unii Europejskiej? Bo przcież żadnych wyborów na Komisarzy nie było… Też na ten temat cisza w eterze… Można jedynie sądzić, że w tej sprawie maczali paluszki żydzi, a może nawet sam sanhedryn. Dlaczego tak sądzę, samo to, że ktoś powołał  żydowski Parlament, jako “część” Parlamentu UE – i na ten temat też cisza w eterze. Następnie, że nikt w UE nie atakuje żydów ani państwa Izrael, mało powiedziane, UE realizuje politykę Izraela, oczywiście nieoficjalnie… Wystarczy? by zrozumieć dlaczego Izrael jest już od paru lat w Europie [a przecież sąsiedzi Izraela jak Syria, Liban, Iran, Irak są wciąż w Azji Mniejszej