16 Czerwiec 2019

 
Pytanie: gdzie Rosja i NATO wspólnie zwalczają nacjonalizm? Odpowiedź: wszędzie tylko nie w Izraelu.


„27 maja 1997 r. na szczycie NATO w Paryżu we Francji NATO i Rosja podpisały akt założycielski w sprawie wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa, mapę drogową dla przyszłej współpracy NATO-Rosja.”
Cytat z aktu założycielskiego:

„NATO i Rosja wychodzą z założenia, że wspólny cel wzmocnienia bezpieczeństwa i stabilności w obszarze euroatlantyckim dla korzyści wszystkich krajów wymaga reakcji na nowe ryzyko i wyzwania, takie jak agresywny nacjonalizm” – www.nato.int/…/official_texts_…

Cyt:”Rada NATO-Rosja (NRC) została ustanowiona na szczycie NATO-Rosja w Rzymie 28 maja 2002 r. deklaracją „Stosunki NATO-Rosja: nowa jakość”. Deklaracja rzymska opiera się na celach i zasadach aktu założycielskiego NATO-Rosja z 1997 r. w sprawie wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa, który pozostaje formalną podstawą stosunków NATO-Rosja. NRC zastąpiło Stałą Wspólną Radę (PJC), forum konsultacji i współpracy stworzone przez akt założycielski NATO-Rosja z 1997 roku.”

Tegoroczna pierwsza sesja NRC odbyła się 25 stycznia 2019 jak poinformował TASS.

//BRUKSELA, 21. stycznia / TASS /. Tegoroczna pierwsza sesja Rady NATO-Rosja (NRC) na szczeblu ambasadorów odbędzie się 25 stycznia w Brukseli, służba prasowa NATO poinformowała TASS w poniedziałek.

„Po konsultacjach z Rosją, uzgodniliśmy, że 25 stycznia 2019 r. W Kwaterze Głównej NATO w Brukseli odbędzie się posiedzenie Rady NATO-Rosja na szczeblu ambasadorów. Rząd ”- podało źródło.

Strony mają omówić sytuację w dziedzinie bezpieczeństwa i przejrzystości wojskowej w Europie, a także sytuację w Afganistanie.

Strony potwierdzą również swoje stanowisko w sprawie konfliktu ukraińskiego.//


//tass.com/world/1040965

Struktura Rady NATO – Rosja

www.nato.int/…/nrc_structure-e…

Arjanek

Za: arjanek.neon24.pl/post/148063,rosja-i-…

P.S. „Nie mam wątpliwości, że ożywienie i sukces dzisiejszego życia żydowskiego w Rosji jest zasługą byłego prezydenta Rosji pana Putina.” – Berel Lazar

 
 
 

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-i-nato-ws…

Za: https://gloria.tv/article/2fkHWTP17E2rCJypKnLfBAUCt

———————————————————