6 Sierpień 2019 

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: od kilkunastu dni dostaję pogróżki. „Zabijemy cię, śledzimy”

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. FOT.Michał Dyjuk/FORUM

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski opublikował na Facebooku link do wywiadu, jakiego udzielił portalowi fronda.pl. Przy okazji duchowny poinformował, że otrzymuje pogróżki, zaś z kolejnego wpisu kapłana wynika, że inni księża także otrzymują podobne wiadomości.

„Dodam, że od kilkunastu dni dostaję pogróżki przez SMS-y wysyłane z Czech. Zgłosiłem to na policję” – napisał na FB ks. Isakowicz-Zaleski.

„Jednak ostatnio dostałem kolejne, w których są takie słowa Zabijemy cie, śledzimy oraz Módl się do swojego boga, bo nikt cie nie wybroni i X i tak powiesi się na haku. Na razie nie mogę podać, kto jest X, ale jest to też duchowny” – poinformował kapłan.

„Początkowo myślałem, że jest to tylko nękanie za wypowiedzi, ale teraz są to już realne groźby. Sprawa zostanie szerzej opisana jutro przez jedną z redakcji” – dodał.

W kolejnym wpisie ks. Isakowicz-Zaleski poinformował, że „inni księża i świeccy też dostają z Czech podobne SMS-y. Są też nowe groźby skierowane do mnie. Cytuję: Jeżeli nadal będzie pomagał X, to twoja fundacja zostanie zniszczona”.

W naszych modlitwach polecajmy Bożej Opatrzności księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego oraz innych księży, którzy mogą znajdować się w niebezpieczeństwie.Źródło: Facebook

MWł

Za: https://www.pch24.pl/ks–tadeusz-isakowicz-zaleski–od-kilkunastu-dni-dostaje-pogrozki–zabijemy-cie–sledzimy,70009,i.html———————————————————–