10 Sierpień 2019

Ulicami polskich miast idą tzw. marsze równości. Pod tęczowymi flagami maszerują aktywiści LGBT, politycy, młodzież i emeryci. Skandują hasła o wolności, równości i tolerancji. Krzyczą: „Miłość nie wyklucza”, „Homofobia, to się leczy”, „Sport, zdrowie, homoseksualizm”. Zapewne większość z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, w czym tak naprawdę uczestniczy. Ogłupieni wzniosłymi hasłami nie rozumieją, że w całej tej zabawie nie chodzi ani o tolerancję, ani o szacunek do drugiego człowieka. O co więc chodzi? Chodzi o destrukcję i terror. I o tym jest rewelacyjny wykład prof. Marka Chodakiewicza, który wyjaśnia czym naprawdę jest LGBT.

Słowa abp. Marka Jędraszewskiego o tęczowej zarazie wywołały wycie aktywistów LGBT i wspierających ich polityków. Bez względu na to, jak głośno i długo będą wyli, nie zmieni to faktu, że mamy do czynienia z zarazą, która jest elementem cywilizacji śmierci niszczącej człowieka od najmłodszych lat. W Stanach Zjednoczonych tęczowa zaraza doprowadziła już do fizycznego okaleczania kilkuletnich dzieci. Społeczeństwo jest sterroryzowane, a tęczowa rewolucja już zaczęła pożerać własne dzieci. Czy wiecie, że lesbijki walczą obecnie z transgenderyzmem? Poważnie! Realizacja postulatów LGBT wprowadziła mężczyzn do sportu kobiecego, co oznacza, że kobiety z punktu nie mają z nimi szans. A zatem lesbijki rozpoczęły walkę z dyskryminacją kobiet w sporcie, ale są na przegranej pozycji, bo tęczowa rewolucja jest już na etapie płynności genderowej. Taka jest obecna „mądrość etapu” w USA.

Prof. Chodakiewicz wyjaśnia, że ideologia LGBT nie jest niczym nowym w historii ludzkości. Sekty reprezentujące cywilizację śmierci dążącą do destrukcji pojawiają się od zarania dziejów. Za każdym razem stosowany jest ten sam model działania. Pojawiają się hasła o równości i wolności połączone z promowaniem rozwiązłości seksualnej. Za każdym razem prowadzi to do terroru i masakry.

Czy wiecie, że Rewolucja Październikowa również promowała wyzwolenie seksualne, które służyło do zwalczania tzw. moralności burżuazyjnej? Pochwała rozwiązłości, destrukcja rodziny, seksualizacja dzieci, gwałty na córkach „byłych ludzi” – to wszystko miało miejsce w Rosji pod rządami bolszewików w latach 20. O tym mówi prof. Chodakiewicz i jeśli ktoś uzna, że to przesada, odsyłam do artykułu pt. „Komunizm dla dzieci. Miłość i rewolucja”, który został opublikowany na portalu „Codziennik feministyczny”. Jest to wywiad z Bini Adamczak, niemiecką badaczką komunizmu i nieheteronormatywnych seksualności, autorką książki „Komunizm dla dzieci”, w której przekonuje, że komunizm jest pragnieniem poprawy świata.

„Rewolucja Rosyjska była niesamowitym wydarzeniem w historii ludzkości. (…) Chodziło o zniesienie wszelkiej dominacji, także dyskryminacji ze względu na płeć, rasę, religię i różnego rodzaju uprzedzeń lub form dominacji. Kto zatem cierpi z powodu obecnych warunków i dąży do lepszego świata, powinien być zainteresowany Rewolucją Rosyjską. Obejmuje to także tych, którzy walczą z homofobią, seksizmem, transfobią. (…) Ta rewolucja była bardzo postępowa, zwłaszcza na początku, także w kwestiach takich jak płeć i seksualność. A plany, które bolszewicy mieli na przyszłość, były jeszcze bardziej postępowe. Nie chcieli uczynić mężczyzn i kobiet równymi i dać im pełne uznanie. Chcieli całkowicie znieść system podziału na płeć (…) Zamieszki w Stonewall i rewolucyjny ruch lat 70. są związane z ideami rewolucjonistów z 1917 roku” – mówi Adamczak i przekonuje, że głównym źródłem nieszczęść ludzkości jest rodzina, więc należy ją zniszczyć. Oto ideologia LGBT podana na talerzu przez lewacki „Codziennik feministyczny”. Ciekawe, czy uczestnicy homoparad zdają sobie z tego sprawę.

Wróćmy do wykładu prof. Chodakiewicza, w którym wyjaśnia on, co było celem propagowania rozwiązłości seksualnej w bolszewickiej Rosji. „Czy był to cel sam w sobie? Nie! Celem było robienie rewolucyjnego chaosu, aby zniszczyć tradycyjne urządzenie życia i żebyście Państwo byli tak wymęczeni tym, żebyście się temu poddali i błagali o jakikolwiek ład. I co się w Sowietach stało? Przyszedł towarzysz Stalin i wtedy normalni ludzie powiedzieli: Homoseksualistów do Gułagu zesłał, fajnie! Przestali gwałcić masowo, to wszystko jest opanowane! Przestali nam tyłki pokazywać, w teatrze już nie ma striptizu! Burdel się schował! Może bolszewicy to jacyś patrioci rosyjscy? Normalni ludzie odetchnęli z ulgą nie rozumiejąc, że z chaosu wynurzył się nowy porządek Stalina i będzie piekło, tylko że piekło inne. Proszę sobie nie wyobrażać, że to, co w tej chwili oni na was narzucają, skończy się tym, co narzucają. Potem, jak was rozłożą, przyjdzie nowy ład. Jaki nowy ład? Zwykły zamordyzm” – wyjaśnia prof. Chodakiewicz. Posłuchajcie koniecznie zanim YouTube skasuje ten film!

Zobacz też:

Za: https://wprawo.pl/2019/08/10/teczowa-cywilizacja-smierci-rewelacyjny-wyklad-prof-chodakiewicza-o-destrukcyjnej-roli-lgbt-wideo/

——————————————————–