12 Sierpień 2019

W kolejnych miastach Polski urządzane są tzw. marsze równości. Ma to sprawiać wrażenie, że rzekomo prześladowani w Polsce homoseksualiści wychodzą na ulice walcząc o prawa, których nie mają. W rzeczywistości marsze LGBT to obwoźny cyrk KODomitów i lewackich polityków. Uczestnicy parad są zwożeni do kolejnych miast z całej Polski. To są te same osoby, które od czterech lat organizują zadymy pod Sejmem, Pałacem Prezydenckim, w kościołach, na spotkaniach wyborczych, na Marszu Niepodległości oraz Marszu Powstania Warszawskiego. To są prowokatorzy, którzy dla politycznych celów udają rzekomo prześladowanych homoseksualistów. Celem jest rozchwianie emocji społecznych i doprowadzenie do zamieszek.

Kolejnych kilka obrazków z – czy poznajecie te osoby? Halo ? To chyba nie są członkowie społeczności ? Protestowali chyba w każdym możliwym, antyrządowym proteście w Warszawie. Tak – to też te same osoby, które zakłócały spotkania @PatrykJaki

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Nie dajcie się omamić propagandzie, która wmawia Wam, że marsze LGBT to walka o tolerancję i szacunek do drugiego człowieka. Nic z tych rzeczy! To jest walka o wprowadzenie w Polsce totalitarnych rządów lewicy i terroru. To jest walka o wynarodowienie Polaków i likwidację kościołów.  To jest walka o wprowadzenie totalnej cenzury i zastraszenie społeczeństwa. To jest walka o to, żeby móc deprawować i ogłupiać dzieci, które mają wyrosnąć na bałwany bez tożsamości i nie wiedzieć nawet, czy są kobietami, czy mężczyznami. To jest kolejne natarcie komunizmu, który postawił sobie za cel zniszczenie rodziny i relacji społecznych. Taka jest prawda o marszach LGBT.

Za: https://wprawo.pl/2019/08/12/marsze-lgbt-to-obwozny-cyrk-kodomitow-i-lewicowych-politykow-wideo/

———————————————————