3 Listopad 2019

Pedryl może wszystko. Napluć, okłamać, zbezcześcić… W najgorszym wypadku pogrożą mu palcem, lub kiedy już przegnie maksymalnie, to każą zapłacić jakąś symboliczną kwotę. Łażenie po pomnikach i obalanie ich, blokowanie legalnych demonstracji, szerzenie zgorszenia… policja ich grzecznie wyniesie, delikatnie położy gdzieś z boku, wylegitymuje (lewak powie, że się nazywa Jan Józef Grzyb, choć to kłamstwo jest wierutne) i co? I nic. W państwie PiS lewaki mają się naprawdę dobrze. Co innego narodowcy. Ci są zwalczani poważniejszymi środkami.

PRZECZYTAJ: OBRAŻAMY PRAWDĄ! Skandaliczna decyzja sądu ws. wrocławskiego Marszu w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym [WIDEO]

PRZECZYTAJ: 11 listopada przez Wrocław przejdzie wielki Marsz Polaków! Start o godzinie 19 z Wyspy Słodowej [PLAKAT]

Służby i administracja wie o zamiarach władzy doskonale, zatem nie dziwi fakt, że ostatnio w Lublinie czy w Białymstoku posypały się zatrzymania i inne konsekwencje podczas prób powstrzymywania zalewu tęczowej zarazy. A we Wrocławiu właśnie co najmniej 9 osób zostało skazanych przez sąd za demonstrację z 1 marca 2019. Niby drobiazg, nie rozejście się po demonstracji, i to w sytuacji, gdy nie się nie działo. Ale zostało to wycenione na od 500 do nawet 1000 złotych kary.

Nie miejcie złudzeń. Państwo PiS z pozoru pokazuje jakie to jest biało – czerwone. W rzeczywistości to tylko pokazówka. Polska racja stanu działa na szefostwo tej formacji na nerwy.

Źródło: fanatik.ogicom.pl; polecamy sklepkibol.pl

Przeczytaj i obejrzyj także:

Za: https://wprawo.pl/2019/11/02/stalinowski-zamordyzm-wysokie-grzywny-za-udzial-w-marszu-w-holdzie-zolnierzom-wykletym-we-wroclawiu/

———————————————————————————-