6 Listopad 2019

Image result for kard. nyczMetropolita gdański abp. Sławoj Leszek Głódź ma problemy z alkoholem, poniża swoich współpracowników, a kurią zarządza w sposób feudalny – wynika z informacji "Wprost"

O co takie halo? Media głównego ścieku prześcigają się w publikacji zeznań księży, którzy ogłaszają sensacyjnie, że abp Sławoj Leszek Głódź sprzedaje kościelne tytuły i posadki. O tym procederze szeroko pisałem w mojej książce, którą (nie czytając) bojkotało lewactwo. To problem powszechny w wielu diecezjach w Polsce, a zwłaszcza w Krakowie za czasów kard. Stanisława Dziwisza. Jak to jest dokładnie z tymi grubymi kopertami abp. Głodzia, tłumaczę w niniejszym nagraniu.

Na prośbę Drogich Czytelników komentuję także skandaliczną decyzję kard. Nycza o zakazie odprawiania Mszy Świętej przed Marszem Niepodległości. Kim jest Nycz i czy duchowni mają obowiązek go słuchać? 


Obejrzyj także:

Za: https://wprawo.pl/2019/11/06/j-miedlar-abp-glodz-i-sprzedaz-koscielnych-tytulow-kard-nycz-akolita-diabla-czyli-zakaz-na-msze-dla-uczestnikow-marszu-niepodleglosci-wideo/

———————————————————-

Odnośnie Nycza, nie jest to tajemnicą, iż jest żydem i robi wszystko by wiernie realizować plany żydowskiej ekspansji w Polsce…

St. Fiut