9 Listopad 2019 

Tak się walczy ze zmianami klimatu! W San Francisco powstanie mural z twarzą Grety Thunberg
Fotograf: LEONHARD FOEGERA/Reuters/forum

San Francisco – miasto przez wielu niesłusznie uważane za stolicę stanu Kalifornia od kilku miesięcy walczy o miano najbardziej ekologicznego miniregionu na świecie. Dlatego też powstanie w nim gigantyczny mural z podobizną… Grety Thunberg. Jak podaje „The Guardian” ma on „przypominać mieszkańcom o szacunku dla planety”.

Autorem muralu jest argentyński muralista Andres Iglesias, który podpisuje swoją sztukę pseudonimem Cobre. W rozmowie z SFGate powiedział, że „zmiany klimatu są prawdziwe”.

– Ta dziewczyna Greta jest niesamowita i wie, co robi. Mam nadzieję, że dzięki temu freskowi ludzie zdadzą sobie sprawę, że musimy dbać o świat – powiedział Cobre.

To nie pierwszy raz, gdy Thunberg została uwieczniona w sztuce ulicznej. Na początku tego roku brytyjski artysta Jody Thomas namalował portret nastolatki na fabryce tytoniu w Bristolu.

Źródło: wPolityce.pl

TK

Za: https://www.pch24.pl/tak-sie-walczy-ze-zmianami-klimatu–w-san-francisco-powstanie-mural-z-twarza-grety-thunberg,72056,i.html

——————————————–

Komentarz:

San Francisco niech się zajmie najpierw bezdomnymi. Na ulicach nie da się chodzić przez odchody, igły narkomanów walaja się po ulicach, namioty obozowiska i kartony, to miasto – to piekło. Cała Kalifornia idzie na dno!!!

Tak właśnie wygląda tworzenie fałszywej historii przez żydo-globalistów na swoje potrzeby, a że mają media i finanse w swoich rękach, to powolutku ten fałsz sączą ludzkości do głów licząc, że coś tam z tej propagandy pozostanie, szczególnie w głowach młodych ludzi. Stan Kalifornia, a przede wszystkim San Francisco i Hollywood jest środowiskiem na wskroś syjonistycznym – to właśnie tam powstają sztuczne “historyjki”, oczywiście na potrzeby międzynarodówki syjonistycznej … później wciskając “je” na uczelnie, nie tylko w stanach zjednoczonych, ale na całym świecie, w państwach gdzie mają kontrolę nad sprawującymi władzę – jako naukę obowiązkową…

St. Fiut

—————————————————–