22Listopad 2019 

W poniedziałek (25.11.2019) ma odbyć się premiera książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek i Tomasza Budzyńskiego. Ale czy uda się znaleźć salę na to wydarzenie? W czwartek Katolickie Centrum Kultury „Dobre miejsce” wypowiedziało umowę najmu sali. Po kilku godzinach organizatorzy znaleźli kolejna salę w Domu Pielgrzyma Amicus. Ale nie na długo.

====================================

Wojciech Sumlinski@wsrnevergiveup

PROTEST GMINY ŻYDOWSKIEJ-PO TRZECH GODZINACH OD ZAWARCIA UMOWY KIEROWNICTWO DOMU PIELGRZYMA AMICUS ZOSTAŁO ZMUSZONE DO ODWOŁANIA PREMIERY NASZEJ KSIĄŻKI PT. “POWRÓT DO JEDWABNEGO”-CZY TO JESZCZE POLSKA CZY JUŻ IZRAEL???!!!
NIE PODDAJEMY SIĘ-SZUKAMY DALEJ!! http://sumlinski.pl 

Mój komentarz: Od 19 lat sprawa Jedwabnego jest wykorzystywana przez Żydów do atakowania i szkalowania Polaków na arenie międzynarodowej. W 2001 roku, na skutek żydowskich nacisków, ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński nakazał przerwać ekshumację, gdy pojawiły się dowody, że opowieść Jana T. Grossa o Polakach palących swoich żydowskich sąsiadów w stodole to bujda. Śledztwo IPN prowadzono w taki sposób, żeby nie obarczyć Niemców odpowiedzialnością za tę zbrodnię. Pomimo kilkudziesięciu tysięcy podpisów pod apelem o wznowienie ekshumacji, minister Ziobro milczy. To jasne, ze chociaż formalnie decyzja należy do niego, to nie on ją podejmuje. Lech Kaczyński przerwał ekshumację, a Jarosław Kaczyński nie chce jej wznowić.

Żydzi zablokowali ekshumację w Jedwabnem. Żydzi blokują premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Dlaczego? Według opisu na stronie Wojciecha Sumlińskiego książka demaskuje „kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń” oraz przedstawia „mechanizm manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today – ustawa 447”. Jak widzimy, w III RP takie informacje nie przechodzą do żadna rubryka.

O sprawie Jedwabnego i o żydowskich atakach propagandowych na Polskę piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multkult, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24, której tematem jest kłamstwo jedwabieńskie i jego funkcja w budowaniu religii Holokaustu wykorzystywanej przez „przedsiębiorstwo holokaust”. Mówiłam o antypolskich tezach tej świeckiej religii żydowskiej oraz o manipulacjach i kłamstwach, jakie służą do ich dowodzenia. Ciekawe, jak długo ten film utrzyma się na youtube … Czytaj dalej Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

Za: https://wprawo.pl/2019/11/22/gmina-zydowska-blokuje-premiere-ksiazki-powrot-do-jedwabnego-dom-pielgrzyma-amicus-wypowiada-umowe-najmu-sali/

————————————————-