10 Grudzień 2019

13 grudnia 2019, w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ulicami Wrocławia przejdzie „Antykomuna”, czyli marsz polskich patriotów upamiętniających ofiary stanu wojennego i kategorycznie sprzeciwiających się komunistycznej zarazie wciąż obecnej w polskiej przestrzeni publicznej. (Post)komunistyczne inklinacje mainstreamowych publicystów, polityków, prokuratorów i sędziów to realny problem, z którym borykamy się od lat, dlatego tym bardziej „Antykomuna” to potrzebna inicjatywa. Szczególnie po krwawej prowokacji magistratu i policji 11 listopada 2019 podczas Marszu Polaków we Wrocławiu dajmy wyraz patriotycznej, antykomunistycznej solidarności i przybądźmy do Wrocławia – ponad podziałami!

Start około 150 metrów (w kierunku galerii dominikańskiej) od pomnika ofiar zbrodni katyńskiej we Wrocławiu. Dlaczego tam? Bo ja W parku – wszystko będzie bardzo widoczne, zatem nie ma obaw, że ktoś się nie odnajdzie. Wymaszerujemy o godzinie 18.30.

Antykomuna 2019

Za: https://wprawo.pl/2019/12/10/antykomuna-we-wroclawiu-13-grudnia-2019-ponad-podzialami-w-holdzie-ofiarom-stanu-wojennego/

——————————————————–