24 Styczeń 2020

Szanowni Państwo,

Dzięki niesamowitemu wsparciu naszych Przyjaciół i Darczyńców, udało nam się zebrać już niemal 20 tysięcy z 50 tysięcy złotych, których potrzebujemy, aby wyprodukować kolejny film Portalu PCh24.pl!

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć powstanie film „Ich prawdziwe cele”, proszę kliknąć w ten link

WSPIERAM

Dlatego pozwalam sobie raz jeszcze poprosić Pana o pomoc i wyjaśnić dlaczego wsparcie powstania filmu o tęczowej ideologii jest tak istotne.

Szanowni Państwo, każdy z nas słyszał o tak zwanym ruchu LGBT. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że nie jest to chwilowa moda tylko ogromna machina inżynierii społecznej służąca do politycznej i światopoglądowej walki. Tęczowi aktywiści wprost atakują prawo naturalne, za nic mają prawo Boże, a co gorsza wypowiadają wojnę wszystkiemu co dla katolików święte, między innymi znieważając Niepokalaną Maryję Pannę, szydząc z Najświętszej Ofiary i parodiując katolickie nabożeństwa. To jednak nie wszystko! Sprowadzają człowieka do poziomu bezwolnego zwierzęcia mającego kierować się jedynie pierwotnymi instynktami i lobbują za tym, aby ich wykoślawiona wizja świata była oswajana i nauczana w sposób systemowy w polskich placówkach edukacyjnych. Skala deprawacji dzieci i młodzieży może byćoszałamiająca!

Dlaczego więc, jak pokazują różne sondaże, tak wielu ludzi otwarcie wspiera środowiska LGBT? Ponieważ zostali zmanipulowani oraz oszukani! Hasła dotyczące tolerancji i “miłości” często padają na żyzny grunt. Przede wszystkim trafiają do osób, które same zmagają się z wewnętrznym nieuporządkowaniem, ale przemawiają również do osób empatycznych i wrażliwych na ludzkie nieszczęście – wszak tęczowi propagandyści chętnie przedstawiają samych siebie jako ofiary wydumanej opresji.

Dlatego czując odpowiedzialność za sumienia Polaków i przyszły kształt naszej Ojczyzny postanowiliśmy stworzyć film pod roboczym tytułem “Ich prawdziwe cele”. Chcemy by wtargnął on do przestrzeni publicznej i odbił się w niej donośnym echem rozprawiając się z tęczową mitologią. Pragniemy, by Polacy, ludzie o dobrych i wrażliwych sercach mieli okazję zapoznać się z prawdziwymi planami środowisk przeżartych moralną zgnilizną.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć powstanie film „Ich prawdziwe cele”, proszę kliknąć w ten link

WSPIERAM

Jak zapewne Państwo wiecie, prosząc o pomoc nigdy nie przychodzę z pustymi rękoma. Każdy z Darczyńców Portalu PCh24.pl, nieważne czy powierzy nam 30 złotych, 50 złotych, 100 złotych czy dowolnie wybraną przez siebie kwotę, otrzyma e-book „Zakazać homopropagandy!. Chrońmy nasze dzieci” oraz uzyska dostęp do platformy PCh24 VOD, na której gromadzimy nasze produkcje filmowe.

Dzięki wsparciu Darczyńców oraz Przyjaciół portalu PCh24.pl nasza poprzednia akcja związana z filmem „Mięsożerca. Wróg numer jeden?” odniosła niebywały sukces. Film swoją premierę miał w samym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dzięki wielu pokazom w całym kraju udało nam się dotrzeć do tysięcy Polaków. Jestem przekonany, że z Państwa pomocą i tym razem uda nam się powtórzyć ten sukces.

Dlatego jeśli nie są Państwo obojętni na los naszej Ojczyzny i – nie boją się tego powiedzieć – Cywilizacji, bardzo proszę Państwa o dołożenie swojej cegiełki w budowę projektu, którego zadaniem jest otwarcie wielu oczu na prawdziwie nikczemne cele środowisk kroczących pod tęczowymi sztandarami.

Zapewniam o modlitwie za Państwa i Państwa bliskich

Krystian Kratiuk

Redaktor Naczelny PCh24.pl

————————————————————