31 Marzec 2020

Prezydent Gdańska sprzeda je … DEWELOPEROM? 37 Ogrodów Działkowych przeznaczone do LIKWIDACJI!?

 37 Ogrodów Działkowych w Gdańsku jest przeznaczonych do likwidacji!? Działacze PZD i działkowcy podpisują listy protestacyjne kierowane do Pani Aleksandry Dulkiewicz Prezydent Gdańska. Wiemy, że ogrody działkowe to Zielone Pluca miasta, które pozwalają odpoczywać po pracy mieszkańcom naszego grodu, a także są oazą spokoju dle Emerytów i Rencistów. Były prezydent Gdańska Paweł Adamowicz posprzedawał już wszystkie wolne tereny deweloperom a teraz – Pani Dulkiewicz chce nam zabrać ogrody działkowe i tą ziemię sprzedać kolejnym deweloperom, bo najważniejsza jest kasa [a raczej realizacja planu międzynarodówki syjonistycznej zwanej NWO. – Kasę to ONI mają zapewnioną z FED – ad]. Ludzie nie dajmy się zwariować walczmy aby zatrzymać to co posiadamy, bo niebawem nie będzie już dla Polaków miejsca w Gdańsku?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red. Sławomir Ziembiński

www. fundacja-slawpol.eu

 Działkowiec Sławomir Ziembiński ujawnia:

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=GdlvCfu501I&feature=emb_titlehttps://www.youtube.com/watch?v=GdlvCfu501I&feature=emb_title

——————————————————–

Jaka tu demokracja, jakie wybory – nie ważne, kto kandyduje lecz ważne kto liczy głosy – jak mówiła KLASYK!

Kandydowałem w ostatnich wyborach na Prezydenta Gdańska , ale jak dobrze wiecie po ‘zabójstwie’ Pawła Adamowicza Mateusz Morawiecki mianował KOMISARZEM w Gdańsku panią Aleksandrę Dulkiewicz!? Nikt wcześniej o tej pani nic nie słyszał, bo była piątym Zz-ca Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jej Komitet dokonał złej rejestracji NAZWY a mimo to PKW uznało zebrane podpisy pod jej kandydaturą, rażąco łamiąc Ordynację Wyborczą. Kandydaci Grzegorz Braun oraz Sławomir Ziembiński z KWW Nasz Polski Gdańsk złożyli protest wyborczy, ale jak się okazało bezskutecznie? Ponadto Kandydat Andrzej Kania złożył Protest do Komisarza Wyborczego ponieważ pani Dulkiewicz namawiała Urzędników z podległego jej Urzędu Miasta do podpisywania jej list poparcia swej Kandydatury?! I co, i nic? UE nie uznaje wyborów w Polsce za demokratyczne, bo od decyzji PKW nie ma już odwołania!?

Przestańcie mówić o jakiejś demo … kracji, bo w Polsce jak wiemy mamy partriokracje!

Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński

Za: http://prezydent.neon24.pl/post/153567,dzialki-w-gdansku-do-likwidacji-a-dulkiewicz#comment_1645038

—————————————–