8 Maj 2020

«Chóralne oskarżenia rozlegające się od USA po UE pod adresem reżimu chińskiego – kiedy to najrozmaitsi, obłąkani naukowcy – sponsorowani przez Amerykanów – produkują broń biologiczną – brzmią raczej fałszywie…»

RAM       8 maj 2020     

——————————————-

Na stronie www.gospanews.net zrobiono kilka dni temu interesujące zestawienie informacji. Wygląda ono nastepująco:

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że lek przeciwwirusowy Remdesivir produkowany przez spółkę Gilead Sciences został zatwierdzony przez Food and Drug Administration (FDA) do leczenia chorych na COVID-19. Według agencji Reuters, Daniel O’Day, dyrektor generalny Gilead – owo wyjątkowo szybkie zatwierdzenie wydane przez FDA nazwał “pierwszym, ważnym krokiem” i zobowiązał się do darmowej dystrybucji “1 miliona fiolek Remdesiviru”:  

https://en.wikipedia.org/wiki/Gilead_Sciences

Wiceprezydent USA Mike Pence powiedział, że 1 milion fiolek Remdesiviru zostanie rozprowadzonych w szpitalach. Zatwierdzenie FDA nastąpiło zaledwie dwa dni po tym, jak Gilead Sciences ujawnił, że posiada “pozytywne dane” dotyczące wyników leczenia klinicznego z użyciem tegoż preparatu, prowadzonego przez National Institute of Allergy and Infectious Diseases.

Wspomnianym instytutem kieruje Anthony Fauci, przydzielony do Koronawirusowej Grupy Zadaniowej Białego Domu. Podczas środowego spotkania w Gabinecie Owalnym, Fauci stwierdził, że badania nad lekiem wykazały, że Remdesivir “miał znaczący wpływ na zmniejszenie objawów choroby”.

O Fauci pod linkami:

https://ram.neon24.pl/post/154642,pierwsza-runde-z-gates-em-wygral-trump

http://ram.neon24.pl/post/154296,jak-nie-impeachment-to-epidemia

Stwierdzenie to jest dość zaskakujące po wcześniejszej wiadomości, opublikowanej przez Financial Times, mówiącej o klapie owej terapii podczas testu przeprowadzonego w Chinach, która drastycznie obniżyła wartość akcji spółki Gilead na giełdach międzynarodowych.

Gilead antiviral drug remdesivir flops in first trial

https://www.ft.com/content/0a4872d1-4cac-4040-846f-ce32daa09d99

Aprobata FDA spowoduje jednakże, iż zyski Gilead pomimo owego niepowodzenia wzrosną znacznie.

Przyglądnijmy się historii kontrowersyjnej spółki Gilead Sciences, mającej powiązania z CIA i Pentagonem – w związku z podejrzeniem o testowanie broni biologicznej, jako że za «pandemią» SARS-Cov-2 ukrywa się coś więcej niż kooperacja między agencjami wywiadowczymi, wojskowymi badaniami nad bronią bakteriologiczną i globalnymi planami tzw. uodpornienia.

Mamy bowiem do czynienia ze spiralą splotu geopolityki z wysoką finansjerą, globalistami oraz eksperymentami prowadzonymi w laboratoriach biobezpieczeństwa, która w kontekście WuhanGate ujawnia głębię coraz to bardziej widocznego, wielocelowego spisku, zaplanowanego z premedytacją na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

To, co wydaje się być zamierzeniem najbardziej widocznym na dzień dzisiejszy, to stworzenie realiów terroryzmu sanitarnego i społecznego, do czego dąży się poprzez  zmuszenie do obowiązkowych szczepień. Sprawi to, że ludzie staną się jeszcze bardziej podatni na manipulację i kontrolę z zewnątrz.

Celem ukrytym jest przeprowadzenie zamachu stanu na skalę światową, umożliwiającego zdemontowanie rządów państw a także wszelkich, niepodległościowych ruchów politycznych, które próbują przeciwstawić się budowie tzw. Nowego Porządku Światowego. Jak widać, jest to więc misja wręcz tytaniczna, a więc tym samym bardzo kosztowna.

Oto, dlaczego «pandemia» posiada także tzw. cel bezpośredni: są nim spekulacje finansowe spółek Big Pharmy prowadzone na wszystkich giełdach światowych, które słynnym, amerykańskim funduszom inwestycyjnym – kontrolującym także lobby korporacji zbrojeniowych – umożliwiły już dziś (i umożliwią również w przyszłości) zdobycie na tejże wojnie biologicznej, gigantycznych wręcz łupów.

 W ciągu ostatnich kilku godzin mogliśmy obserwować pierwszy głośny przypadek spekulacji finansowej związanej z «pandemią» koronawirusa, z udziałem leku Remdesivir, który – podobnie jak patogen – pojawił się na szlaku biegnącym przez Pacyfik tj. od Wuhan po Stany Zjednoczone.

Także w przypadku wzięcia pod uwagę najłagodniejszej hipotezy – tj. wersji mówiącej nieszczelności laboratorium (jak chodzi o bezpieczeństwo biologiczne) – mamy do czynienia z poważną odpowiedzialnością WHO, która będąc uzależnioną do dotacji Gatesów, stała się tzw. “globalnym partnerem” w dziedzinie badań nad szczepionkami, tak, jak przewidywał to plan epidemiologiczny PREDICT, sponsorowany przez amerykańską agencję rządową USAID, będącą instrumentem finansowym CIA.

https://en.wikipedia.org/wiki/PREDICT_(USAID)

https://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/1864/predict-global-flyer-508.pdf

Projekt, zainicjowany w roku 2009 przez administrację Baracka Obamy (finansowany przez Gatesa i Sorosa) pozwolił laboratoriom Wuhan Institute of Virology oraz University of North Carolina w Chapel Hill stworzyć “chimeryczny” superwirus (tj. nieistniejący w przyrodzie), bardzo podobny pod względem struktury molekularnej do CoVid-19, w którym – wbrew tym, którzy definiują go jako wynik ewolucji naturalnej – znaleziono genetyczne inserty specyficzne dla HIV, co jest dowodem wyprodukowania go w laboratorium, według tezy postawionej przez laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, Luca Montagnier:a. W marcu 2020, projekt PREDICT został przez Trumpa zamknięty.

GILEAD – ŚWIĘTY DLA IZRAELA I DLA PENTAGONU

Gilead  jest górzystym regionem na wschód od rzeki Jordan (znajdującym się dziś w Jordanii), podzielonym kiedyś między plemiona Ruben, Gad i Manasseh. W Księdze Rodzaju (31:47-48) Gileed oznacza “stertę [kamieni] świadectwa”. We współczesnym świecie, nazwa ta znana jest dzięki prawnikowi i pułkownikowi Gilead’owi Sher’owi, byłemu zastępcy dowódcy dywizji wojsk pancernych Sił Zbrojnych Izraela, szefowi sztabu premiera Ehuda Baraka.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gilead_Sher

Zaś w Hod Hasharon, na równinie Sharon, owa biblijna nazwa stała się sławna dzięki Gilead Sciences Israel Inc., izraelskiej filii amerykańskiej Big Pharmy, mającej swą siedzibą w Foster City (Kalifornia), która – pomimo produkowania leków często całkowicie nieskutecznych, używania ludzi w roli królików doświadczalnych –  zmarłych w tajemniczych okolicznościach, udziału w skandalach, dochodzeniach oraz pomimo bycia podejrzaną o konstruowanie broni biologicznej – od ponad dwudziestu lat pozostaje w czołówce firm handlujących szczepionkami, a nade wszystko lekami przeciwwirusowymi.

Było to możliwe wyłącznie dzięki politycznemu wsparciu, jakim spółka ta cieszyła się – zainicjowanemu przez byłego sekretarza obrony USA, republikanina Donalda Henry’ego Rumsfelda – kontynuowanemu za administracji demokratów; dzięki pieniądzom jej akcjonariusza Sorosa i planowi USAID Obamy – czyli za sprawą owej alchemicznej synergii obejmującej całe spektrum polityczne, tak bardzo lubianej przez masonerię i amerykański Deep State.

Ostatnio, owa hegemonia została wzmocniona dodatkowo dzięki WHO, która – zalecając użycie preparatu Remdesivir, (opracowanego do leczenia wirusa Ebola i innych chorób zakaźnych) przeciwko CoVid-19 – przyczyniła się do realizacji przez spółkę ogromnej spekulacji finansowej.

Można także powiedzieć, że Gilead otrzymała podwójną korzyść z “błogosławieństwa” danego jej przez WHO. Na mocy zgody ze strony FDA na używanie owego leku w USA, już na początku marca, Pentagon podpisał z firmą umowę na dostarczanie Remdesiviru na potrzeby armii amerykańskiej, co pozwoliło firmie na odzyskanie dobrego wizerunku.

CHIŃSKI BADACZ W ŻYDOWSKIM SZPITALU W DENVER.

Jak 11 lutego 2020, pisała chińska strona (wydawana w języku angielskim) SixthTone – 21 stycznia 2020, Instytut Wirusologii w Wuhan, “zgłosił patent na stosowanie Remdesiviru – co miało miejsce na kilka dni przed zastosowaniem go w Stanach Zjednoczonych oraz na dwa tygodnie przed rozpoczęciem badań klinicznych w Wuhan”.

https://www.sixthtone.com/

Fakt ten wywołał wiele dyskusji w chińskich mediach społecznościowych. Komentowano, że “Instytut ma opóźnienia jak chodzi o zorientowanie się, w jakim stopniu wirus jest zaraźliwy, za to szybki gdy kwestia dotyczy składania wniosków patentowych”.

Reporter strony, Ye Ruolin poszedł dalej i przeszperał dokładnie sprawy dotyczące instytutu – zrealizowanego przez Chińską Akademię Nauk w ramach projektu rozpoczętego we współpracy z Francją – który następnie trafił na orbitę opisanego wcześniej projektu PREDICT, prowadzonego przez USAID (CIA), co zaowocowało budową laboratorium Biosafety 4 w 2015 roku.

SixthTone wspomina o eksperymencie przeprowadzonym przez badaczkę Shi Zhengli w wyniku którego powstał superwirus chimeryczny SHC014-MA15, otrzymany ze szczepu koronawirusa nietoperzy, za sprawą manipulacji białkiem Spike – tym samym, które w CoVid-19 zostało “zmutowane” na cztery aminokwasy.

Wirus SHC014-MA15 został opracowany przede wszystkim w laboratoriach Uniwersytetu Północnej Karoliny – w ramach jednego z wielu projektów finansowanych przez PREDICT-USAID, a także we współpracy z agencją Defence Threat Reduction Agency – DTRA, należącą do Pentagonu, ze względu na możliwość jego “podwójnego zastosowania”, tj. do szczepień i jako broni bakteriologicznej.

Podejrzenie, że jest to wirus który spowodował aktualną «pandemię» rozwiały jednakże niedawne badania mówiące, że chociaż patogeny są do siebie podobne (ponieważ pochodzą od SARS z roku 2003), różnią się jednakże między sobą jak chodzi o 96 % ich materiału genetycznego.

Wróćmy jeszcze do dyskusji w Chinach.

Liczne artykuły szeroko rozpowszechnione na aplikacji społecznej WeChat zarzucały Wang Yanyi, szefowej instytutu w Wuhan, że ma słaby dorobek naukowy i że (w stosunkowo młodym wieku) awansowała na zajmowane przez siebie stanowisko jedynie dzięki nepotyzmowi. “Niektórzy podejrzewają, że Wang została wybrana tylko i wyłącznie ze względu na swego męża – Shu Hongbing’a, który jest członkiem Chińskiej Akademii Nauk, byłym dyrektorem Instytutu Wirologii i wicerektorem uniwersytetu w Wuhan” – pisze SixthTone.

Jeśli przyjrzymy się bliżej, odkryjemy, że 39-letnia biolog Wang Yanyi może pochwalić się jeszcze jednym bardzo ważnym atutem: jest wiceprzewodniczącą Komitetu Miejskiego Wuhan partii China Zhi Gong, ruchu wspierającego politykę chińskiej partii komunistycznej, za co w roku 2007, partia ta nagrodzona została Ministerstwem Nauki i Technologii, którego szefem został jej lider – Wan Gang.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wang_Yanyi

Tak więc, młoda badaczka o wyglądzie nastolatki znajduje się bardzo blisko chińskich ośrodków władzy, podobnie jak jej mąż – Shu Hongbing, który po uzyskaniu dyplomu w Chinach, studiował i odnosił sukcesy w USA – najpierw jako asystent w University of Michigan Medical Center, a następnie w laboratorium Davida Goeddel’a w firmie Tularik w San Francisco, w tym samym stanie, w którym znajduje się siedziba spółki Amgen Inc. (Thousand Oaks) – kolosa zajmującego się genetyką molekularną,  jak również opisanej wcześniej spółki Gilead Sciences.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Goeddel

https://en.wikipedia.org/wiki/Amgen

 Ale to nie jest jedyny element, jaki łączy amerykańską Big Pharma z chińskim naukowcem. W roku 2003, Hongbing został mianowany adiunktem w Katedrze Immunologii struktury o nazwie National Jewish Medical and Research Center – tj. prestiżowym żydowskim szpitalu akademickim w Denver – sponsorowanym przez B’nai B’rith, gdzie dołączył jako asystent w 1998 roku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Shu_Hongbing

http://atopicderm.org/faculty/shu.html

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Jewish_Health

GILEAD SCIENCES SPONSOROWANY PRZEZ PENTAGON I CIA

“To jest najbardziej bezwzględny człowiek, jakiego kiedykolwiek spotkałem” . Tym lapidarnym zwrotem, były sekretarz stanu Henry Kissinger nazwał swojego kolegę Donalda Henry’ego Rumsfelda (87 lat), dwukrotnego sternika Pentagonu (za prezydentów Geralda Forda (1975-77) i George’a W. Busha (2001-06)).

Rumsfeld był człowiekiem, który zadecydował o punkcie zwrotnym na skalę międzynarodową w historii spółki Gilead Sciences, którą kierował od roku 1997 do roku 2001, po okresie piastowania funkcji dyrektora generalnego korporacji farmaceutycznej G. D. Searle & Company, co miało miejsce od roku 1977 do roku 1985 roku. Warto zauważyć, że jednocześnie, Rumsfeld kontynuował swą karierę na międzynarodowych stanowiskach dyplomatycznych.

https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Rumsfeld

 Przed powrotem do Pentagonu, jako manager zajmujący się produkcją leków, Rumsfeld przejawił również godne uwagi umiejętności prowadzenia dialogu z liderem przeciwników partyjnych. W roku 1998, namówił Billa Clintona do zbombardowania fabryki leków konkurencyjnej firmy Al-Shifa (producenta leku przeciwko AIDS, skopiowanego od Gilead Sciences) pod pretekstem, że była to struktura produkująca broń chemiczną dla Al Qaedy.

https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Shifa_pharmaceutical_factory

Przypomnijmy także, że dzięki interwencji Rumsfelda, międzynarodowe podejrzenia o testowanie przez Gilead broni bakteriologicznej w Gruzji utknęły w martwym punkcie. Sprawa została objęta tajemnicą wojskową z jednego, prostego powodu: zaangażowany w sprawę“Lugar Center” jest biologicznym laboratorium Pentagonu, znajdującym się zaledwie 17 km od amerykańskiej, wojskowej bazy lotniczej w Vaziani, w pobliżu Tbilisi, stolicy Gruzji.

https://www.reuters.com/article/us-health-hepatitis-gileadgeorgia/gilead-uses-georgia-as-free-drug-testbed-for-hepatitis-c-elimination-idUSKBN0ND1XU20150422

O amerykańskich biolaboratoriach wojskowych rozsianych po świecie pod linkiem:

http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/

Zanim jeszcze rozpoczął się w Gruzji program eksperymentalny UNITAID – USAID dotyczący leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu C, Soros dokonał znacznych inwestycji w Gilead Sciences.

Z danych uzyskanych na podstawie US Security Stock Exchange nr. 3235-0006 z dnia 31 grudnia 2012 roku wynika, że w samym tylko pierwszym kwartale 2011 roku, żydowski finansista zainwestował w kalifornijską spółkę 58 milionów dolarów, czyli ponad dwukrotnie więcej niż 21 milionów zainwestowane przez niego w General Motors, nie mówiąc już o 2 milionach ulokowanych w Goldman Sachs.

 Nie znamy późniejszych operacji przeprowadzonych przez międzynarodowego spekulanta w amerykańskim sektorze Big Pharmy, podczas gdy znana jest aktywność firmy Gilead Sciences w poszukiwaniu szczepionki przeciwko HIV – także we współpracy z WuXi AppTec z Szanghaju (Soros posiada w owej spółce niewielkie udziały), która otworzyła swoje własne centrum badawcze w Wuhan, w pobliżu sławetnego Instytutu Wirusologii.

 https://www.snopes.com/fact-check/soros-wuhan-lab/

https://en.wikipedia.org/wiki/WuXi_AppTec

A co dzieje się we Włoszech?

W swym kolejnym artykule, Maurizio Blondet zastanawia się nad przyczynami wysokiej śmiertelności w prowincjach Bergamo i Brescia. Pisze, że mnogość zaobserwowanych anomalii w pełni usprawiedliwia podejrzliwość co do przyczyn zaistnienia owego zjawiska.

Tym, bardziej, że ogłoszone co tylko oficjalne statystki mówią, że wskaźnik śmiertelności w marcu 2020, w Bergamo wyniósł +568% w porównaniu z marcem 2015-2019, natomiast w Rzymie śmiertelność obniżyła się o prawie 10 %, jako że wynosi – 9,4 %. Średnia śmiertelność w centralnych i południowych Włoszech w marcu 2020 była niższa o prawie 2% – w porównaniu z marcem 2015-2019.

https://www.corriere.it/cronache/20_maggio_04/istat-marzo-494percento-decessi-rispetto-2019-picco-morti-nord-14a0fd96-8dfb-11ea-b08e-d2743999949b.shtml

“Covid-19: Czy Włochy zostały ukarane za sojusz z Chinami i Iranem?” – tego rodzaju tytuły pojawiły się także w prasie zagranicznej – zauważa włoski bloger.

https://olivierdemeulenaere.wordpress.com/2020/03/12/covid-19-italie-punie-alliance-chine-et-iran/

Blondet przytacza następnie opinie naukowców szwajcarskich, którzy twierdzą, że rozprzestrzenianie się patogenu w Lombardii zachodziło zgodne z kierunkiem wiatrów, a nie ze strukturą komunikacji międzyludzkiej, tj. siecią dróg i autostrad.

W tym momencie stawia pytanie: W jaki sposób można przetransportować wirusa na określony teren?

W ramach odpowiedzi na to pytanie, włoski bloger przytacza zawartość jednej z publikacji naukowych zamieszczonych na stronie specjalistycznej Chemistry Letters, w której grupa naukowców japońskich przedstawiła nanorurki zdolne do więzienia wirusów w swym wnętrzu.

Glycoprotein Nanotube Traps Influenza Virus

https://www.journal.csj.jp/doi/10.1246/cl.160805

Oczywiście, oprócz zastosowania medycznego owych nanorurek, możliwe jest także ich użycie miltarne.

Dodajmy, że tego rodzaju nanometryczne bio-maszyny stanowią specjalność Charles’a Lieber’a (wyznania mojżeszowego) z uniwersytetu harvardzkiego, który to 28 stycznia 2020 został aresztowany pod zarzutem składania fałszywych zeznań przed Departamentem Obrony USA, jako że usiłował zataić przed władzami amerykańskimi swą współpracę z Chinami.

Lieber otrzymywał 50.000 dolarów miesięcznie, plus 158.000 dolarów na pokrycie kosztów utrzymania a także 1,74 miliona dolarów na utworzenie laboratorium badawczego przy Uniwersytecie w Wuhan. Obecnie, po wpłaceniu 1 miliona dolarów kaucji został uwolniony.

https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_M._Lieber

Chinese Biowarfare Agents At Harvard University Caught Smuggling Viruses

https://greatgameindia.com/chinese-biowarfare-agents-at-harvard-university-caught-smuggling-viruses/

Blondet przypomina, że w lipcu 2019, grupa chińskich wirusologów została wyrzucona siłą z Canadian National Microbiology Laboratory (NML).

 NML jest jedynym obiektem typu “Level 4” w Kanadzie i jednym z niewielu w Ameryce Północnej, które wyposażone są w sprzęt do badania najniebezpieczniejszych wirusów istniejących na świecie, takich jak Ebola czy SARS, itp. Wydaje się, że Chińczycy wyrzuceni z Kanady zostali przyłapani na kradzieży próbki koronawirusa, nabytego wcześniej przez dyrektora placówki – Franka Plummera.

O Plummerze i chińskim małżeństwie wyrzuconym z kanadyjskiego laboratorium pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/153438,swiat-w-rekach-rozpitych-szalencow-z-elektrodami-w-mozgu

Jak koronawirus trafił do Kanady?

13 czerwca 2012 roku – z powodu 7-dniowej gorączki, kaszlu, odkrztuszania i duszności – został hospitalizowany w Jeddah, w Arabii Saudyjskiej, 60-letni Saudyjczyk. Egipski wirusolog dr. Ali Mohamed Zaki wyizolował z płuc pacjenta nieznany wcześniej koronawirus.

Po tym jak rutynowa diagnostyka nie zdołała zidentyfikować go, Zaki skontaktował się z Ronem Fouchierem, głównym wirusologiem w Erasmus Medical Center (EMC) w Rotterdamie, po czym wysłał mu patogen, co zostało przeprowadzone w sposób nielegalny (Arabia Saudyjska twierdzi, że jest jego właścicielem).

Ron Fouchier jest budzącym wiele kontrowersji holenderskim wirusologiem. Brał udział w odkryciu i sekwencjonowaniu wielu wirusów, w tym SARS w roku 2003 i H1N1 w 2009.

Badania i publikacje Fouchiera były kilka lat temu przedmiotem gorącej debaty, kiedy to w roku 2011, wraz ze swoim zespołem stworzył zmutowanego wirusa H5N1. Holender sprawił, że wirus może unosić się w powietrzu.

https://www.erasmusmc.nl/en/research/researchers/fouchier-ron

 “Wirus przenoszony jest równie skutecznie jak grypa sezonowa” – powiedział Fouchier na konferencji poświęconej ptasiej grypie, która odbyła się na Malcie we wrześniu 2012 roku. Wielu naukowców domagało się, aby badania Fouchiera przestały być publikowane i aby jego eksperyment został przerwany.

Fouchier ciężko walczył, by bronić swojego “prawa” i opatentować wirusa, najwyraźniej dlatego, że na tego rodzaju badaniach zarabia się bardzo dużo pieniędzy.

Strona www.greatgameindia.com pisze: 

“W roku 2013 Fouchier przegrał swą walkę prawną z rządem holenderskim, który uniemożliwił mu opublikowanie badań nad zmutowanym wirusem H5N1 – bez uprzedniego na to pozwolenia.

Ale oto, ciąg dalszy historii:

“W październiku 2014, urzędnicy amerykańscy ogłosili przerwę w finansowaniu badań nad MERS i SARS. Jednakże, według ScienceInsider, w roku 2018, amerykańska komisja ds. zdrowia bez wahania zatwierdziła finansowanie badań Fouchiera związanych z wirusem H5N1, które wywołały tak wielką falę dyskusji 8 lat wcześniej”.

https://www.sciencemag.org/news/2019/02/exclusive-controversial-experiments-make-bird-flu-more-risky-poised-resume#

Na konferencji na Malcie obecny był również Anthony Fauci, który wyasygnował 7,4 miliona dolarów na badania w Wuhan – jako że prowadzenie ich w USA było niewygodne.

Tymczasem Fouchier – na prośbę Franka Plummera, dyrektora centrum w Winnipeg – osobiście przesłał do Kanady, tj. do National Microbiology Laboratory (NML)swój ultra-śmiertelny wirus, skąd ów “patogen został skradziony przez chińskich agentów” – pisze witryna indyjska.

Plummer zmarł w Nairobi 4 lutego 2020 roku, w tym samym czasie, gdy skandal z wirusami wykradzionymi przez Chińczyków z jego kanadyjskiego laboratorium wychodził na światło dzienne i który usiłowano wygasić. Według Hindusów, Plummer został zamordowany. Dochodzenie kanadyjskie wydaje się być nadal w toku.

Pozostaje faktem, że chóralne oskarżenia rozlegające się od USA po UE pod adresem reżimu chińskiego – kiedy to najrozmaitsi, obłąkani naukowcy – sponsorowani przez Amerykanów – produkują broń biologiczną – brzmią raczej fałszywie. 

https://ram.neon24.pl/post/148332,o-tym-jak-syjon-z-wall-street-uratowal-chinskich-komuchow

Chińczycy z pewnością mają wiele do ukrycia, ale z powodzeniem mogliby postulować o uznanie Amerykanów, Kanadyjczyków czy Holendrów, biorących udział w manipulacjach i przerzutach wirusów – za współwinnych.

Tymczasem pojawiła się wiadomość o tajemniczej śmierci w USA naukowca chińskiego zajmującego się koronawirusem.

https://edition.cnn.com/2020/05/06/us/university-of-pittsburgh-professor-killed/index.html

To, co można zauważyć bez jakichkolwiek wątpliwości to fakt, że z Wuhan do USA nie jest wcale tak daleko jak wygląda to na globusie…

Na podstawie:

https://www.gospanews.net/2020/04/25/wuhangate-5-flop-antivirale-per-covid-19-gilead-tra-borsa-e-bio-armi-con-cia-pentagono-soros-e-sionisti/

https://www.maurizioblondet.it/come-si-trasporta-un-virus-per-esempio-a-codogno/

https://www.maurizioblondet.it/lolandese-del-coronavirus-ed-altri-scriteriati/

####

VIDEO: Na Sycylii, człowieka uświadamiającego ludzi o hucpie «pandemii», nawołującego do zdarcia masek z gąb i powrotu do pracy, rzucono na ziemię, zrobiono mu zastrzyk i na polecenie burmistrza zawieziono do szpitala psychiatrycznego, w którym znajduje się od 4 dni przywiązany do łóżka, bez możliwości kontaktu z rodziną.

https://www.bitchute.com/video/7erNNX8bZwD0/

Wcześniej, w geście sprzeciwu przeciwko dyktaturze, zatrzymany przez karabinierów, Dario Musso spalił swój dowód osobisty:

https://youtu.be/mfhxzMMkuZk

Relacja brata Darka, który jest adwokatem i walczy o niego:

https://youtu.be/QREd4FQjVe0

https://lacrunadellago.net/2020/05/08/la-nuova-dittatura-sanitaria-il-caso-di-dario-musso-sottoposto-a-tso/

https://www.latinapress.it/attualita/contesta-le-restrizioni-per-la-pandemia-sedato-e-legato-ecco-la-storia-di-dario-musso-video/

***

VIDEO: Na przykładzie Ligurii, wszystkie śmierci wlicza się w Covid

https://youtu.be/4TlUtPSd2CE

####

VIDEO: The Truth About Fauci Featuring Dr. Judy Mikovits

https://youtu.be/wW7lclOmgzE

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Za: https://ram.neon24.pl/post/155157,za-wuhangate-stoi-deepstate

———————————————-