12 Maj 2020

Profesor dr med. Heindrick Streeck stwierdził, że śmiertelność Covida19 wynosi 0,36%, ale wyjaśnia, że ​​jest to górna granica.

O pięciu lekarzach z Hamburga, którzy tworzą grupę opozycyjną wobec działań niemieckiego rządu, możemy przeczytać w prezentacji pod poniższym linkiem:

https://www.xn--rzte-fr-aufklrung-pqbn68b.de/

Jesteśmy lekarzami! 

Wszyscy obecnie doświadczają trudnej sytuacji w radzeniu sobie z COVID-19. Dotyczy to większości w taki czy inny sposób.Krytykujemy obecne środki jako nadmierne.Wymagamy od osób odpowiedzialnych przetwarzania danych w sposób przejrzysty. Sekcja zwłok jako dowód dla tych, którzy faktycznie zmarli na COVID-19, jest pilnie potrzebna w całych Niemczech.Nie należy oczekiwać, że sytuacja zostanie zasadniczo rozwiązana poprzez szczepienia. Powstaje również pytanie:Jak planujemy poradzić sobie z sytuacją, gdy w przyszłym roku pojawi się kolejny wirus?

www.ärzte-für-education.de  – Ta strona nie otwiera się u mnie. Ale opozycyjni lekarze nagrali swoją konferencję prasową w sieci:

https://www.youtube.com/watch?v=fVAAoLGf9rA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Li2LVtym8trDU_o2JcqpE_kBgumE31vrOvnKSzgCNgpi_Mjzn-XL9vPw

Jako pierwszy mówi dr Heiko Schöning, lekarz z Hamburga:

Serdecznie witamy na konferencji prasowej. My lekarze krytykujemy środki zaradcze przeciw covid19 jako przesadzone. Środki, które w stosunku do nas zastosowano, nie mają nic wspólnego ze zmniejszeniem występowania wirusa. Kto więc właściwie jest gnębiony? – Nie mamy z dżumą do czynienia i w tym roku koronawirus występuje w takich samych ilościach jak zwykła sezonowa grypa, którą mamy co roku. To jest dobra wiadomość. Złą wiadomością jest to, że wszyscy wpadliśmy w panikę. Koronawirusowa panika to inscenizacja. Jest trickiem i oszustwem.
Jest najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w środku światowego, mafijnego przestępstwa. Na dowód tego są obszerne wywiady ze świadkami, np. z prof. Bhakdi, dr. Wodargiem i także ze mną. Już cztery miesiące temu przepowiedziałem tę panikę. Chcę wszystkich zachęcić, żebyście zgrali sobie te filmy, zanim internet zostanie wyłączony. Ważne dowody publikujemy też na stronie: www.aerzte-fuer-aufklaerung.de   i jako artykuły, które ukazały się 8 maja w gazecie, której nakład wynosi 300 tysięcy egzemplarzy. […] Chciałbym na koniec wyraźnie podkreślić, że niestety nie możemy być pewni, co w planowanych szczepionkach jest faktycznie zawarte. Ale są ważne poszlaki i dowody, które opublikowaliśmy na linkowanej stronie.

Dr Walter Weber wyraził swą irytację tym, że szczepionki przedstawiane są jako jedyne rozwiązanie oraz tym, że rząd zamroził gospodarkę. Mówi: “Jako lekarze zajmujemy się przede wszystkim medycznymi kwestiami i dostrzegamy niewspółmierność środków zapobiegawczych w stosunku do realnego zagrożenia. Objaśniamy na przykład, że noszenie masek jest całkiem nieprzydatne. Koronawirus ma średnicę 20 nanometrów, więc aby mieć ochronę ust, trzeba by pomniejszyć otwory filtracyjne tysiąckrotnie, a to prowadziłoby do uduszenia. Noszenie masek może przyczynić się do chorób dróg oddechowych. Doktor Weber uważa obowiązek noszenia masek za poniżający.
Demokratyczny Opór’ w Niemczech powstał 23 marca i skupia prócz lekarzy inne osoby, w sumie 6 tysięcy członków. Ich dążeniem jest natychmiastowe przywrócenie praw obywatelskich zgodnych z Konstytucją oraz uregulowanie spraw gospodarczych. Biorą udział w demonstracjach i nie jest im łatwo działać. Są określani przez prasę jako ekstremiści prawicowi i neofaszystowscy wyznawcy teorii spiskowych. Aktywiści “Demokratycznego Oporu” działają społecznie, podczas gdy na przykład “Der Spiegel” otrzymał 2 mln euro dotacji od Gatesa.
* * * * * *
Jeszcze nie przedstawiłem prof. dr. med. Heindricka Streeka. Dzisiaj przytoczę tylko trzy zdania o jego osiągnięciach:Niemiecki wirusolog Hendrik Streeck wyjaśnia ostateczne wyniki swoich pionierskich badań nad przeciwciałami. Profesor Streeck stwierdził, że śmiertelność Covida19 wynosi 0,36%, ale wyjaśnia, że ​​jest to górna granica, a śmiertelność prawdopodobnie mieści się w zakresie od 0,24 do 0,26% lub nawet poniżej. Średni wiek zmarłych z wynikiem pozytywnym testu wynosił około 81 lat.
I wróćmy na chwilę na nasze podwórko. Otóż minister Szumowski twierdzi jednoznacznie, że maseczki nie chronią:

https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k&feature=emb_logo

Po tygodniu mniej więcej zmienia zdanie. Tak to jest, gdy działa się niesuwerennie.

Przetłumaczył i opracował:  Zygmunt Białas

Za: https://zygumntbalas.neon24.pl/post/155213,lekarze-z-hamburga-o-wirusie-i-panice-11-05-2020

————————————————–