21 Maj 2020

Juz film zniknal – natomiast zamieszczam inny film z Kay Grigg

Kay Griggs – ponownie narodzona chrześcijanka, była żona mordercy pułkownika CIA, nagrała ponad 8 godzin filmu, w którym wyjawia ona w jaki sposób członkowie rządu, CIA oraz innych organizacji są kontrolowani. (poniżej link do ponad 16 h wykładu, z którego autor wpisu sie opierał)

Według Kay większość członków organizacji rządowych to homoseksualiści a nawet pedofile (Henry Kissinger czy wielu innych). W USA armii nie ma miejsca na wysokie stanowiska dla tych, którzy nie przechodzą inicjacji homoseksualnych!

Podczas takich inicjacji kręcone są filmy, robione są zdjęcia i w wypadkach wyłamywania się z linii pro szatańskiej, ludzi ci są w ten sposób niszczeni przez media, które wtedy ukazują ich haniebne czyny i w ten sposób zabija się charakter człowieka, który nienawidzi rzeczy, w które został wmanewrowany. W skrajnych przypadkach ludzie ci są po prostu mordowani – popełniają ‚samobójstwo’ ‚przyznając’ się w ostatnim liście do popełnianych rzekomych (lub prawdziwych) zbrodni.

Kiedy jakiś człowiek z zewnątrz, w przypadkowy sposób osiągnie bez protekcji czy pomocy jakieś wysokie stanowisko rządowe, lub pozycję w biznesie, zakłada się na niego pułapki. Podsłuchuje rozmowy telefoniczne, sprawdza wszystkie kontakty oraz podsuwa się panienki lekkich obyczajów, które wdziękami kuszą takiego człowieka, akt jest filmowany i służy do zmuszania do działań na rzecz systemu szatana. W przypadku odmowy zabija się w mediach charakter takiego człowieka.

Także stosuje się śledztwa podróży takich ludzi. Często zdarza się, że ludzie na wysokich stanowiskach podróżują do Tajlandii czy innych miejsc, znanych jako raj seksualny. Można w tych miejscach za małe pieniądze doznawać wszelkich wyuzdanych seksualnych rozkoszy. Oczywiście wyczyny takie są filmowane oraz służą jako forma kontroli oraz szantażu.

Kay Griggs wyjawia syndykaty sprzedające narkotyki i według niej a także z wielu innych źródeł dowiadujemy się, że CIA sprzedaje na cały świat narkotyki, oczywiście także w USA i z tych pieniędzy CIA się utrzymuje. Głównym dostawcą narkotyków był i pozostaje Afganistan – największy na świecie dostawca narkotyków. To z powodu zaprzestania produkcji narkotyków przez Taliban Afganistan został zaatakowany przez USA, a Taliban został usunięty od władzy.

W tym świetle wydaje się zrozumiałe, dlaczego współczesny świat kładzie taki nacisk na promocję homoseksualizmu oraz jego akceptację. https://www.youtube.com/watch?v=ygI0DRBxwXk

Znaleziono w sieci…

——————————————————————