22 Maj 2020

Spacyfikowane matek z dziećmi autystycznymi z wlepionymi przez Policję karami w postaci mandatu za stanie pod Naczelną Izbą Lekarską w Warszawie.

Przed Naczelną Izbę Lekarską przybyło kilka osób, na obywatelski spacer, które chciały wesprzeć dr Huberta Czerniaka podczas rozprawy, gdzie doktor jest obwiniony o propagowanie postaw anty zdrowotnych poprzez publiczne wypowiadanie się na temat możliwej szkodliwości szczepień wykonywanych u dzieci do 6 miesiąca życia, mimo trwającej epidemii i zgłaszanego przez niego wniosku o zmianę wyznaczonego terminu wobec umówionych wizyt pacjentów, czekających na wizyty nawet po kilka miesięcy, Naczelny Sąd Lekarski nie wyraził zgody na przełożenie terminu rozprawy. Nie wyraził również zgody na uczestniczenie publiczności, ani nagrywanie posiedzenia sądu. Nie wpuszczono również przedstawiciela, asystenta sejmowego posła Grzegorza Brauna, ani osoby zaufania wyznaczonego przez doktora Czerniaka.

Inne rozprawy są odwoływane ze względu na COVID-19. W dniu 19 maja 2020 r miała odbyć się rozprawa w sprawie stwierdzonego autyzmu poszczepiennego u małoletniego dziecka, gdzie doktor miał zeznawać w charakterze świadka. Jednak wobec ogłoszonego przez Ministra Zdrowia stanu epidemii została ona zdjęta z wokandy i nie odbyła się.

Pod Izbę Lekarską na sygnale przyjechała masa policji, wszyscy zostali okrążeni i spisani.

Rodzice z trójką dzieci w tym z autystycznym synkiem, za przyjście pod Izbę Lekarską dostała od policjantów 200 złotowy mandat. Pewnie im nie potrzebne pieniądze na rehabilitację. W Lidlu, Auchan, Biedronce, nigdy COVID nie był zagrożeniem, sklepy były otwarte 24h. Ludzie mogą stać w kolejkach, Policja nie wlepia mandatów.

Więcej w filmie 16.05.2020 r w obronie dr Huberta Czerniaka, pacyfikacja dzieci autystycznych i matek pod NIL w W-ie

https://www.youtube.com/watch?v=pSbFM130_z8

Sprawa dr Huberta Czerniaka przed Naczelnym Sądem Lekarskim i znowu Policja! STUDIO POLAKÓW:

https://www.youtube.com/watch?v=eHhrTmoWvZ4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Za: https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155452,21-05-2020-r-w-obronie-dr-huberta-czerniaka

————————————————————-