22 Maj 2020 

Doda potwierdza, że żydów w Polsce ogarnął sexoholizm!

Na kanwie filmu Latkowskiego o pedofilach z Trójmiasta rozpoczęła się dyskusja na temat szajek pedofilskich i pedofilach uprzywilejowanych, bezkarnych, za którymi stoi niewydolny system Ziobry i Wójcika, wyjątkowych szkodników działających w sferze sprawiedliwości. Jak wskazują liczne fakty i dowody, to celem sitwy Ziobrystów jest zachowanie wszystkiego tak jak było i rozgrzesznie nawet z ludobójstwa żydokomuny PRLowskiej i megazłodziejstwa klanów liberalnych, doby PRLu BIS czyli III RP, które obrabowały Polskę. Także celem tych pozorantów politycznych, odpowiedzialnych za stosowanie prawa w Polsce, jest trwałe wykluczenie społeczne, polityczne i ekonomiczne wielu rzesz Polaków, dzięki bandytyzmowi legislacyjnemu i innym państwowym patologiom.

Niektórzy spośród dyskutantów, jak Kula Lis przypomnieli, że rozgrywa się dziś w Polsce potężna wojna duchów i sataniści atakują naszą Ojczyznę jak kraj długi i szeroki. Dlatego Kula wskazał na słynny wykład egzorcysty ks. dra Mariana Rajchela o wojnie Szatana z Polską katolicką. https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg 

Ks. Rajchel w tym wykładzie nauczał o tym, że ludzie, którzy nadepnęli na żmije noszą w sobie szatański jad i dlatego roznoszą  po świecie infowirusy i szatańskie toksyny oraz ich czyny są efektem opętania lub demonicznego zniewolenia. Sataniści według tego egzorcysty wywierają wpływ na prawo i obyczaje, na gospodarkę, politykę, zorganizowaną przestępczość, a także na kulturę i sztukę, etc.

Jak wiemy z doświadczenia lat od 2005 aż po dziś dzień, to Zbigniew Ziobro wraz z szajką prokuratorów, udających walkę o sprawiedliwość w Polsce, przede wszystkim specjalizuje się w umarzaniu satanistycznych zbrodni poprzez wydawanie orzeczeń, które banalizują zło i to w każdej sferze życia Polaków.

Oto przyklad z mojej gminy, w której władzę nad miastem przejęli sataniści i dominują w szkolnictwie, w kulturze, a przede wszystkim w policji, w prokuraturze, w sądach i w biznesie http://www.aferyprawa.eu/Afery/Czarna-msza-w-Wielki-Czwartek-w-Srodzie-Wlkp-1426

To bardzo dziwne, że zarówno o tych zbrodniach satanistycznych milczą ojciec dyrektor RADIA MARYJA i TRWAM oraz Marcin i Ewa Konopka z NASZEGO DZIENNIKA oraz ks. infułat Ireneusz Skubiś, były naczelny NIEDZIELI, który rzekomo jest zatroskany nie tylko o katolicką Polskę, a nawet o całą chrześcijańską Europę. To jest naprawdę szokujące, że, WSZYSCY ONI WRAZ Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM I BISKUPAMI, nie krytykują umarzalni Ziobro, Wójcika, Romanowskiego, Romanka, Warchoła, Jakiego, Kempy, itp. i ich perfidnej gry politycznej?

 Ale cóż się temu dziwić, skoro tacy pseudoprofesorowie prawa jak Czarnek, uważają, i to na antenie katolickiego radia, że Polacy mogą się rozwodzić i państwu nic do tego, bo dla niego małżeństwo przestało być instytucją i sakramentem, albo, jak grubaśna Pawłowicz – umaczana we krwi niewiniątek po łokcie i z manią zajadania się nawet w Sejmie sałatkami z majonezem – zawsze głosowała na kompromisem ludobójstwa aborcyjnego i pewnie dlatego w nagrodę za udział w cywilizacji śmierci doszła aż do Trybunału Konstytucyjnego jako pewny sędzia co piekłu i Szatanowi szkodzić nie będzie. Tak działa szkoła politycznej obłudy w Polsce! I dlatego tę maskę przewrotności z tych politykomaniaków i agentów struktur grzechu zdzieram w tej chwili! Zło polityczne w Polsce nie tylko ma mordę agenta Bolka, pijanego Kwasa, rudego Tuska i im podobnych. Ono ma też pysk PiSu, Ziobrystów i Gowina, który również w przeszłości był odpowiedzialny za legalne bezprawie w Polsce jako minister sprawiedliwości.

Kiedyś toruński ksiądz, co ma kłopoty z myśleniem i płynnym mówieniem i udający Mojżesza wyprowadzającego Polaków z morza czerwonego, będzie musiał za tą brudną grę odpowiedzieć przed Bogiem i Historią. Na szczęście wielu Polaków co używają rozumu coraz głośniej o tym mówi, a nawet krzyczyczą na cały kraj, że dobra zmiana wcaje dobrą nie jest i niewiele ma wspólnego z katolicką prawicą! 

Feliks Koneczny pozostawił Polakom w depozycie ważny postulat cywilizacyjny, który brzmi MUSIMY SIĘ ODŻYDZIĆ ALBO ZGINIEMY MARNIE W ZAŻYDZENIU. 

ŻYDOWSKI SEKSOHOLIZM

Trzeba pamiętać, że żydzi od samego początku istnienia Kościoła usiłowali go zjudaizować i Apostołowie musieli z nimi rozpocząć w tej kwestii walkę na śmierć i życie. Żydzi są autorami wszelkich herezji i sekciarstwa oraz zawsze obok Kościoła tworzyli żydowskie chrześcijaństwo, które było obłudną mimikrą katolicyzmu, pełną wypaczeń nauki Jazusa Pana. Dzieje się tak od czasów sekty ebionitów aż po współczesne kościoły pentekostalne i żydów mesjanistycznych. Także lawendowe lobby i pedofilia w Kościele katolickim, choć marginalne, to mają swój żydowski rodowód. Tym się różni katolicyzm od naturalizmu żydowskiego, że jest duchowy i zaleca świętość moralną oraz czystość. Naturalizm żydowski, który przenika chrześcijaństwo żydowskie od ebionitów po jehowitów, etc. – nawet jest skłonny do prostytucji sakralnej oraz wszelkiej nieczystości i dewiacji, a także aktów pedofilskich. Dla specjalistów od Kościoła nie ma wątpliwości, że żydzi przez swój naturalizm są rozsadnikami panseksualizmu po świecie i głosicielami herezji. Tak o tym napisał genialny znawca teologii, filozofii, historii, prawa i socjologii – ks. prof. Michał Poradowski – Także za judaizację chrześcijaństwa należy uważać rozpowszechnianie seksualizmu i pornografii, jako, że jest to charakterystyczne dla Żydów i to oni propagują we wszystkich krajach nie tylko jako, business, ale przede wszystkim jako coś, co dla nich jest zupełnie normalne, a co jest całkowicie sprzeczne z godnością człowieka jako osoby, a więc sprzeczne z personalizmem chrześcijańskim. Skłonność ta u Żydów jest bardzo dawna, gdyż jest ona obecna w Talmudzie babilońskim, Gemara – patrz str 28 DZIEJE CYWILIZACJI EUROPEJSKEJ, Wydawnictwo NORTOM Wrocław.

Stąd za bardzo prawdopodobną należy uważać supozycję, że za tą niewielką ilością przestępstw seksualnych w Kościele stoją właśnie Żydzi-naturaliści, którzy na skutek talmudyzacji umysłów nie są w stanie oderwać się od żydowskiego panseksualizmu i dewiacji oraz spiskowania przeciwko Chrystusowi Królowi i całemu Mistycznemu Ciału Chrystusa. Przecież żydostwo w polskim KEP nawet wydało list, w którym zaprzeczali społecznemu panowaniu Jezusa Króla i Pana i to wbrew nauczaniu papieskiemu, zwłaszcza w kontrze do QUAS PRIMAS Piusa XI. 

DODA POTWIERDZA SEXOHOLIZM ŻYDOWSKI

Przypomnijmy, w filmie Latkowskiego padają zdania, które wskazują, iż jednym z zamieszanych w aferę może być były mąż Dody, czyli Radosław Majdan. Internauci natychmiast poprosili o komentarz piosenkarkę.

– Nie wiem, co mam sądzić… Ale padły mocne słowa także pod adresem człowieka którego chyba dobrze znasz, ciekawe co Ty o tym sądzisz?– pyta internauta.– Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję– odpisała Dorota Rabczewska.
https://alaluna.pl/wiadomosci/seksoholik-tak-ale-pedofil-doda-szczerze-o-radoslawie-majdanie/   

Dlatego walka pedofilią w Polsce to wojna przeciwko naturalizmowi żydowskiemu oraz prawdziwa rekonkwista łacinników, którzy chcą przywrócić świętość moralną i duchowy charakter naszej cywilizacji wolnej od zboczeń i niesprawiedliwości, budowanej na wzór Królestwa Bożego.

Wielu dyskutantów oceniających patologię, jaką ujawnił Latkowski w Trójmieście i wcześniej na Dworcu Centralnym w Warszawie, słusznie podejmuje konieczność wszechstronnej walki o prawa dzieci zagrożone przez furię drapieżników seksualnych, którym dotąd system gwarantował bezkarność.

Mowa o tym jest w kilku poniższych materiałach opatrzonych licznymi komentarzami.

https://janusz.neon24.pl/post/155437,apel-do-wojska-zydzi-gwalca-polskie-dzieci-ratujcie

https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/155455,pedofilia-seksualizacja-dzieci-lgbtq

https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/155444,pedofilia-dotyczy-kazdego-srodowiska-ale 

Trzeba wiedzieć również o tym, że w USA każdego roku pedofile uprowadzają ponad 50 tyś dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4

 Warto przy okazji SYNDROMU KINSEYa, jaki można obejrzeć klikając na powyższy link, także przypomnieć słowa redaktora Latkowskiego, który powiedział, że takie pedofilskie lunapary jak ZATOKA SZTUKI są w każdym mieście, a więc obowiązek walki z tą zorganizowaną przestępczością stoi przez całym katolickim Narodem Polskim, a zwłaszcza Kościołem – przewodnikiem dusz. I nikt tutaj nie może swych rąk umyć jak Poncjusz Piłat, ale musi się zabrać do walki z tą patologią oraz zmusić ks. Tadeusza  Rydzyka, aby wreszcie spytał Ziobro kiedy przestanie być poplecznikiem mafii i stanie w obronie polskich dzieci, polskich rodzin oraz wszystkich Polaków. Ziobro jest bowiem pierwszym w Polsce, który za udział w mafii togowej i poplecznictwo względem różnych służb, mafii i lóż, powinien odpowiedzieć karnie.

Osobiście mam już dość głupkowatego gadania Ziobry, Kempy, Wójcika, Kaczyńskiego, Dudy i tym podobnych politykomaniaków i płatnych gadaczy, którzy udają patriotów i katolicką prawicę. Liczą się bowiem czyny a niie puste słowa, którymi PiSlam zagaduje rzeczywistość. Kiedy wreszcie Brudzyński odpowie – politycznie i karnie – za wspieranie z pozycji MSWiA peregrynacji po polskich miastach WĘDROWNYCH GWAŁCICIELI i za swój współudział w ludobójstwie aborcyjjnym? To są pytania, na które musimy mężnie znaleźć odpowiedź bez oglądanie się na poprawność polityczną. I te pytania musi postawić klasie politycznej Naród Polski i hierarchiczny Kościoł katolicki oraz katoliccy dziennikarze, którzy przez kilka dekad rżną głupa i sikają ze strachu po nogawkach przed skorumpowanymi i zboczonymi politykami.

JAK TEGO T. RYDZYK NIE ZROBI, TO NIKT NIE BĘDZIE GO UWAŻAŁ ZA KSIĘDZA I SKOŃCZY SIĘ TEN RADIOMARYJNY KULT JEDNOSTKI WSPIERANY PRZEZ SFANATYZUWANYCH ŚLEPCÓW, KTÓRZY NIE WIDZĄ ZŁA GDYŻ MAJĄ BELKI W PISowskim  OKU!

Za: https://janusz.neon24.pl/post/155462,ks-prof-michal-poradowski-sexoholizm-zydowski

—————————————————————-