22 Czerwiec 2020

«9 miesięcy po spotkaniach z Gates Foundation w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, przedstawił opiewający na $100 miliarów dolarów “H.R. 6666, COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act”…»

RAM        22 czerwiec 2020 

———————————  

W sierpniu 2019, na sześć miesięcy przed wybuchem «pandemii», Bill Gates negocjował z kongresmenem demokratą kontrakt dotyczący tzw. “śledzenia kontaktów” – na finansowanie którego rząd USA przeznaczy 100 miliardów dolarów.

Autorami odkrycia są jest dwójka amerykańskich reporterów, John Moynihan i Larry Doyle, którzy opisali całą sprawę.

Szokujące rewelacje zostały ujawnione na Thomas Paine Podcast i Moore Paine Show na Patreon’ie przez dwóch śledczych, którzy w roku 2018, podczas przesłuchania w Kongresie, ujawnili oszustwo podatkowe dokonane przez Fundację Clintona. John Moynihan i Larry Doyle zeznawali w Kongresie, szczegółowo opisując oszustwa i schematy wykorzystywane przez Clintonów w celu uniknięcia płacenia nawet 2,5 USD miliardów dolarów podatków federalnych.

Duet śledczy ujawnił, że przedstawiciele Gates Foundation spotkali się z amerykańskim kongresmenem Bobby’m L. Rush’em w Rwandzie, w Afryce Wschodniej, w połowie sierpnia 2019, aby dowiedzieć się, kto będzie miał szansę na wygraną w rządowym programie «śledzenia kontaktów».

 Kongresmen Rush pojechał z małżonką do Rwandy w dniach 12-19 sierpnia 2019, aby wziąć udział w rozmowach i tygodniowej imprezie zorganizowanej przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Rockefeller Brothers Fund.

A zaledwie w ubiegłym miesiącu – tj. dziewięć miesięcy po spotkaniach z Gates Foundation w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, przedstawił opiewający na $100 miliarów dolarów «H.R. 6666, COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act».

 Projekt ustawy Rush’a przewiduje utworzenie programu prowadzonego przez centra kontroli i prewencji chorób (CDC), służącego do przeprowadzania ogólnokrajowych testów koronawirusowych i śledzenia kontaktów.

 Bobby L. Rush

https://en.wikipedia.org/wiki/Bobby_Rush

H.R.6666 – COVID-19 Testing, Reaching, And Contacting Everyone (TRACE) Act

https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/6666/text

VIDEO: “H. R. 6666 Author Bobby Rush & Bill Gates Connection”

https://www.youtube.com/watch?v=7iP-nYjGLUY&app=desktop

Na podstawie:

https://truepundit.com/exclusive-bill-gates-negotiated-100-billion-contact-tracing-deal-with-democratic-congressman-sponsor-of-bill-six-months-before-coronavirus-pandemic/

####

https://ram.neon24.pl/post/155036,don-t-trace-me-brother-czas-szpicli-i-donosicieli

####

W USA, ze względu na «pandemię», nie zaszczepiono wszystkich noworodków, więc ich śmiertelność drastycznie obniżyła się:

Lessons from the Lockdown: Why are So Many Fewer Children Dying?

https://www.ageofautism.com/2020/06/lessons-from-the-lockdown-a-white-paper-from-health-choice.html

————————————————

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Za: https://ram.neon24.pl/post/156038,contact-tracing-gates-zaplanowal-go-prawie-rok-temu

————————————————-