24 Czerwiec 2020

«Dzieje się coś całkowicie innego – coś, co w żaden sposób nie jest związane ze zdrowiem publicznym…»

RAM     23 czerwiec 2020  

 ——————————————

«Czy “Druga Fala” koronawirusa jest kolejną mistyfikacją?» – pyta Ron Paul (amerykański lekarz, publicysta i emerytowany polityk) już w tytule swego artykułu zamieszczonego pod linkiem: http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2020/june/15/is-the-second-wave-another-coronavirus-hoax/

https://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Paul

Mniej więcej tydzień temu media głównego nurtu i tysiące przedstawicieli “społeczności medycznej” powiedziało nam, że musimy zapomnieć o nakazach “zostań w domu” i wyjść na ulice, by zaprotestować przeciwko śmierci George’a Floyd’a zabitego przez policję.

Wirus Covid-19 nie będzie niepokoił ludzi, którzy protestują przeciwko tejże niesprawiedliwości – stwierdzili. Wirus atakuje wyłącznie ludzi opuszczających swoje domy, aby zaprotestować przeciwko zarządzeniom “zostań w domu”.

Dziś, po tym jak tysiące firm – w tym wiele należących do czarnoskórych – zostało zredukowanych do gruzów, a Bogu ducha winni mieszkańcy śródmieść nie mają gdzie dokonać zakupów podstawowych artykułów niezbędnych do życia, media głównego nurtu zaprzestały nieustannego informowania o protestach. Nagle, w zeszłym tygodniu wszyscy podjęli jednocześnie nową narrację grozy, po to, by przerazić masy: oto “druga fala” koronawirusa dotarła do nas. Wzięła na cel te stany, które odważyły się “otworzyć” swoje gospodarki i rozpocząć powrót do stosunkowo normalnego życia.

Teksas, Floryda i Kalifornia zostały wytypowane z myślą o przestraszeniu reszty kraju oraz przekonaniu, że jeśli odważysz się opuścić swój dom, złapiesz koronawirusa i umrzesz. Stwierdzono “skok”, jak chodzi o przypadki “zachorowalności na koronawirusa”.

Jest to rzecz podejrzana, jako że około miesiąc temu domagano się znacznego zwiększenia liczby testów, które spowodowały właśnie ów “skok” w zachorowalności i który obecnie wykorzystywany jest do straszenia władz, by przywróciły niesamowicie niszczycielskie nakazy siedzenia w domu.

W Teksasie, w Houston, młoda sędzina, która jakimś sposobem zdobyła uprawnienia umożliwiające jej zamknięcie trzeciego co do wielkości miasta Stanów Zjednoczonych, ostrzega nas, że może ponownie zamknąć Fort Bend County, aby walczyć z “drugą falą” przypadków zachorowań.

Zagroziła nawet, że ponownie skieruje miliony dolarów do “szpitala polowego” – znajdującego się na stadionie piłkarskim w Houston – który nie widział ani jednego pacjenta podczas “pierwszej fali” koronawirusa.

Nie sposób nie zadawać sobie pytania: Które z firm mających powiązania polityczne żerują na kontraktach dotyczących ewidentnie niepotrzebnego szpitala. Tysiące łóżek szpitalnych w Houston jest pustych, podczas gdy pacjentom chorym na raka odmówiono tak badań kontrolnych jak i paląco potrzebnych im terapii.

Jak zauważa były kongresmen David Stockman, rzeczywiste wskaźniki dotyczące koronawirusa w żaden sposób nie potwierdzają medialnego twierdzenia, że w Teksasie występuje “druga fala” infekcji. Stockman informuje, że w Teksasie “zgłoszony wskaźnik zachorowań wynoszący 256 przypadków na 100 000 to zaledwie 10 procent rzeczywistego wskaźnika “hot spot” wynoszącego 2 477 przypadków na 100 000 w pięciu okręgach miejskich Nowego Jorku, a wskaźnik śmiertelności 6,2 przypadków na 100 000 mieszkańców to zaledwie 3 procent wskaźnika 196 przypadków na 100 000 mieszkańców Nowego Jorku”.

Nie ma żadnych “hot spot’ów” w Teksasie. Jest tylko więcej szumu medialnego.

Zabawne jest to, że nie mają odwagi wspomnieć o Georgii, która również otworzyła swoją gospodarkę i w ogóle nie widziała żadnego “skoku” zachorowań.

Ci sami ludzie, którzy domagali się przeprowadzenia większej liczby testów, dziś krzyczą, że musimy ponownie zamknąć gospodarkę, ponieważ owe testy – które są notorycznie niewiarygodne – wykazują więcej przypadków występowania koronawirusa. Jest to choroba, którą przeżywa 99,9 procent osób zainfekowanych! Ale nigdy nie wspomina się o 40 milionach ludzi pozbawionych pracy i tysiącach istnień ludzkich, które zakończą się w związku z zamknięciem gospodarki. 

Dzieje się coś całkowicie innego – coś, co w żaden sposób nie jest związane ze zdrowiem publicznym.

####

Refleksje Ron’a Paul’a na temat operacji “Koronawirus” także pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/153788,o-pochodzeniu-plag-egipskich-i-nadchodzacej-dyktaturze

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Za: https://ram.neon24.pl/post/156054,uwaga-nadchodzi-druga-fala-korona-mistyfikacji

———————————————————————